Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Куќичка за кукли - Janod

Фантастична дрвена куќичка за кукли, којашто е декорирана со мебел. Сè што е потребно е децата да ги отворат вратите и да почнат да креираат нивни сопствен свет и да создаваат сопствени приказни. Практичните врати се магнетни, а за полесен пристап до собите може да се отвори и кровот . Содржи 11 предмети за опремување на куќата: шкаф со врати што се отвораат, кревет со постелнина, масичка за тоалета, бања, софа, ламба, маса, 2 столчиња и кујна. Составувањето на куќичката е многу едноставно.
Производител: Janod
Шифра: 3700217365813
ден 6.290,00 со ддв.
- +

Фантастична дрвена куќичка за кукли, којашто е декорирана со мебел. Сè што е потребно е децата да ги отворат вратите и да почнат да креираат нивни сопствен свет и да создаваат сопствени приказни. Практичните врати се магнетни, а за полесен пристап до собите може да се отвори и кровот .

Содржи 11 предмети за опремување на куќата: шкаф со врати што се отвораат, кревет со постелнина, масичка за тоалета, бања, софа, ламба, маса, 2 столчиња и кујна.

Составувањето на куќичката е многу едноставно.

Димензии 41 x 30 x 54 cm 
Материјал Дрво / Wood 
Возраст 3-8 г.

Фантастична дрвена куќичка за кукли, којашто е декорирана со мебел. Сè што е потребно е децата да ги отворат вратите и да почнат да креираат нивни сопствен свет и да создаваат сопствени приказни. Практичните врати се магнетни, а за полесен пристап до собите може да се отвори и кровот .

Содржи 11 предмети за опремување на куќата: шкаф со врати што се отвораат, кревет со постелнина, масичка за тоалета, бања, софа, ламба, маса, 2 столчиња и кујна.

Составувањето на куќичката е многу едноставно.

Димензии 41 x 30 x 54 cm 
Материјал Дрво / Wood 
Возраст 3-8 г.
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично
Close