Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Куќички и замоци

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Zamok golema lizgalka

Замок голема лизгалка

07 956
Возраст: 36+ месеци
Димензии: Висина - 210 см
Должина - 285 см
Ширина - 137 см
Должина на лизгалка - 275 см
ден 83.200,00 со ддв.
Zamok kukja

Замок куќа

07 963
Возраст: 3+ години
Димензии: Висина - 168 см
Должина - 129 см
Ширина - 125 см
ден 15.600,00 со ддв.
Zamok lizgalka

Замок лизгалка

07 962
Возраст: 3+ години
Димензии: Висина - 146 см
Должина - 233,5 см
Ширина - 117,5 см
Должина на лизгалка - 166 см
ден 22.100,00 со ддв.
Zamok so lizgalka i kukja

Замок со лизгалка и куќа

07 961
Возраст: 3+ години
Димензии: Висина - 146 см
Должина - 233,5 см
Ширина - 117,5 см
Должина на лизгалка - 166 см
ден 29.250,00 со ддв.
Kamen kukja

Камен куќа

06 437
Возраст: 3+
ден 5.910,00 со ддв.
Kukja vo forma na tikva

Куќа во форма на тиква

06 158
Возраст: 3+ години
Димензии: Висина - 142см
Обем - 141 см
ден 10.140,00 со ддв.