Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Куќа во форма на тиква

Возраст: 3+ години
Димензии: Висина - 142см
Обем - 141 см
Шифра: 06 158
Датум на испорака: 1-3 дена
ден 10.140,00 со ддв.
- +

Возраст: 3+ години
Димензии: Висина - 142см
Обем - 141 см

За едно или повеќе деца

Лесна инсталација
Издржлива и безбедна

Внатрешна и надворешна употреба

Стилски и ергономски дизајн

Суровини погодни за здравјето на децата, без канцерогени супстанции

Возраст: 3+ години
Димензии: Висина - 142см
Обем - 141 см

За едно или повеќе деца

Лесна инсталација
Издржлива и безбедна

Внатрешна и надворешна употреба

Стилски и ергономски дизајн

Суровини погодни за здравјето на децата, без канцерогени супстанции

Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично
Close