Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Куќички и замоци

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Zamok kukja

Замок куќа

07 963
Возраст: 3+ години
Димензии: Висина - 168 см
Должина - 129 см
Ширина - 125 см
ден 15.600,00 со ддв.
Kamen kukja

Камен куќа (Повеќе бои)

06 437
Возраст: 3+
ден 5.915,00 со ддв.
Куќа Barbie City House - Dolu

Куќа Barbie City House - Dolu

1610
Возраст: 3+
ден 8.450,00 со ддв.
Куќа City house - Dolu

Куќа City house - Dolu

3010
Возраст: 3+
ден 5.590,00 со ддв.
Hot Wheels House

Куќа Hot Wheels House - Dolu

2312
Возраст: 3+
ден 8.450,00 со ддв.
Куќа Unicorn - Dolu

Куќа Unicorn - Dolu

2512
Возраст: 3+ години
ден 6.630,00 со ддв.
Куќа со ограда Unicorn - Dolu

Куќа со ограда Unicorn - Dolu

2511
Возраст: 3+
ден 7.085,00 со ддв.
MOCHTOYS КУЌА GARDEN HOUSE 12239

MOCHTOYS КУЌА GARDEN HOUSE 12239

06612239
Забавна детска куќа Mochtoys. Вратата и прозорецот на куќата можат да се отворат и затворат. Опремена со додатоци за хранење на птици и поилка за пиење. Страната на која е поставен прозорецот е покриена со налепници во боја, а на спротивната има бела табла за цртање. Направена од бои и материјали безбедни за здравјето на Вашето дете. Погодна за деца над 12 месеци. 115х16х123 см.
ден 9.390,00 со ддв.
Pilsan замок со лизгалка

Pilsan замок со лизгалка

07-962
Наменето за деца на возраст 3+ Максимален капацитет на тежина 50 кг. 1 лизглка Може да се употребува во отворени и затворени простории Лесно е за поставување Забавно и безбеден замок за игра и забава на сите дечиња Може во исто време да се користи од едно или повеќе дечиња Материјалите не се штетни за децата.
ден 22.100,00 со ддв.
КУЌА GARDEN HOUSE 12240 MOCHTOYS

КУЌА GARDEN HOUSE 12240 MOCHTOYS

06612240
КУЌА GARDEN HOUSE 12240 MOCHTOYS Забавна детска куќа со маса и стол. Вратата и прозорецот на куќата можат да се отвораат и затвораат. Комплетот вклучува стол и маса, кои се поставени на едната страна од куќата, како и хранилка за птици. Направени од бои и материјали безбедни за здравјето на Вашето дете. Погоден за деца над 12 месеци. 17,75 кг 125х120х120,5 см
ден 10.990,00 со ддв.

Filter by:

Clear All
Min: ден 5.590,00 Max: ден 22.100,00
ден5590 ден22100
Close