Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Летна опрема

Летото пристигна !!!!!

Вистинско решение за освежување за време на летните горештини а воедно и одлична забава секој ден во вашиот двор.

Види како Табела Листа
Подреди по
Мускули за деца 32005

Мускули за деца 32005

32005
Големина 20х20 Боја жолта
ден 130,00 со ддв.
Кола мало базенче 4093

Кола мало базенче 4093

4093
Мало базенче во форма на кола наменето за деца на возраст од 1-2 годишна возраст. Големина 81х58
ден 580,00 со ддв.
Мускули Мики Маус 91002

Мускули Мики Маус 91002

91002
Мускули за деца Големина 23смх15см
ден 155,00 со ддв.
Дизни гума за пливање

Дизни гума за пливање

35689
Детска гума за пливање со ликови на Дизни
ден 150,00 со ддв.
Мало базенче 34091 best way

Мало базенче 34091 best way

34091
Големина 80х85 Боја: розева и сина
ден 570,00 со ддв.
Крофна гума

Крофна гума 36118

36118
Ширина на отворениот круг е 94 сантиметри Боја: розева и чоколадна
ден 370,00 со ддв.
Intex Mushroom Baby Pool 57114

Intex Mushroom Baby Pool 57114

57114
Возраст/ 1-3 години Големина: 40 x 40 x 35 in (102 x 102 x 89 cm)
ден 1.020,00 со ддв.
Детски базен ѕвезди

Детски базен ѕвезди

59460
Големина 122x25 см Возраст 3+
ден 800,00 со ддв.
Intex Sunset Glow Baby Pool-Multi Color 57412

Intex Sunset Glow Baby Pool-Multi Color 57412

57412

Intex Sunset Glow Baby Pool-Multi Color
дијаметар 114 cm
длабочина 25cm
капацитет 136 l
возраст над 3+
ден 760,00 со ддв.
Бебешка гума за пливање

Бебешка гума за пливање

456789
Големина 69 сантиметри Возраст 1 до 2 годишна возраст
ден 360,00 со ддв.
Children's Swimming Pool, Intex 57422

Children's Swimming Pool, Intex 57422

57422
Детски базен Должина 147 Ширина 33
ден 920,00 со ддв.
Intex Play Box Pool 57100

Intex Play Box Pool 57100

57100

Play Box Pool
долшина 85 cm
широчина 85 cm
длабочина 23 cm
капацитет 57 l
ден 820,00 со ддв.
Intex 58431 Inflated Soft Side Pool

Intex 58431 Inflated Soft Side Pool

58431
Базен Големина 188х46
ден 1.220,00 со ддв.
INTEX EASY SET 28110

INTEX EASY SET 28110

28110

EASY SET без филтер пумпа
дијаметар 244 cm
длабочина 76 cm
капацитет 2.420 l
ден 2.400,00 со ддв.
INTEX EASY SET 28101

INTEX EASY SET 28101

28101

EASY SET без филтер пумпа
дијаметар 183 cm
длабочина 51 cm
капацитет 886 l
ден 1.650,00 со ддв.
INTEX UNDER THE PALM TREES 56451

INTEX UNDER THE PALM TREES 56451

56451

INTEX UNDER THE PALM TREES
дијаметар 152 cm
длабочина 25 cm
капацитет 443 l
возраст 3+
ден 850,00 со ддв.
INTEX PRISM FRAME без филтер пумпа 26700

INTEX PRISM FRAME без филтер пумпа 26700

26700

PRISM FRAME без филтер пумпа
дијаметар 305cm
длабочина 76 cm
капацитет 4485 l
тежина 17,5 kg
ден 5.300,00 со ддв.
Intex Sunset Glow Pool - 56441

Intex Sunset Glow Pool - 56441

56441
Базен во 4 бои дијаметар 168 cm длабочина 46 cm возраст 3-5
ден 1.100,00 со ддв.
INTEX Swimming Pool Family Frame 28272

INTEX Swimming Pool Family Frame 28272

28272

Swimming Pool Family Frame без филтер пумпа
должина 300 cm
широчина 200 cm
длабочина 75 cm
капацитет 3834 l
ден 6.000,00 со ддв.
Intex Family Swimming Pool 56483

Intex Family Swimming Pool 56483

56483
Ширина 262 Должина 175 Длабочина 56
ден 1.850,00 со ддв.
Family Intex 58484 Pool

Family Intex 58484 Pool

58484
Должина 305 CM Ширина 183 CM Длабочина 55 CM
ден 2.400,00 со ддв.
Лизгалка за деца

Лизгалка за деца

654674298
Лизгалка за деца Ширина 159см Висина 100см Должина на удолница 150см
ден 5.000,00 со ддв.
Лизгалка за деца жолто-портокалова

Лизгалка за деца жолто-портокалова

345678
Лизгалка за деца со која ќе уживаат во текот на целото лето. Висина 72,4 см Должина 124,4 см
ден 1.800,00 со ддв.
Тунел за играње

Тунел за играње

987736
Тунел за деца
ден 1.550,00 со ддв.
Шаторчиња за деца

Шаторчиња за деца

34567890/
Димензии : Ширина: 105см Висина: 135 см Боја: сина и розева
ден 900,00 со ддв.
E Lite Beach Blanket Pool

E Lite Beach Blanket Pool

6923619437491
E Lite Beach Beach базен е мултифункционален и може да се користи или како одлога-ќебе или да како базен! Бренд EverEarth
ден 2.490,00 со ддв.
Тротинети

Тротинети

565879
Трониети за децс со во сите бои. Зелена, розева, портокалова и сина
ден 1.800,00 со ддв. ден 1.400,00 со ддв.