Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Летна програма

Во оваа категорија ќе најдеме опрема, базени, прекривки за базени, реквизити за пливање и слично

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Маска за под вода HYDRO 14+ Bestway

Маска за под вода HYDRO 14+ Bestway

24058
Големина на маска: L / XL (повеќе од 12 см (4,5 инчи) од мостот на носот до брадата) Дишете слободно и природно под вода. Еднонасочна технологија на двоен проток на воздух ја спречува маската да се замагли Еднонасочната технологија на двоен проток на воздух ја спречува маската да се замагли. Меката и силиконска структура обезбедува дополнителна удобност и ви овозможува да го изедначите притисокот. Прилагодлив еластичен најлон каиш за да биде да се постигне совршена големина.
ден 2.990,00 со ддв.
Базен со филтер пумпа 305х76 см - Bestway

Базен со филтер пумпа 346х76 см - Bestway

57270
Димензии: 346х76 см
ден 5.790,00 со ддв.
Базен 152х43 cm - Bestway

Базен 152х43 cm - Bestway

51080
Димензии: 152х43 cm
ден 1.100,00 со ддв.
Базен 262х175х51 см - Bestway

Базен 262х175х51 см - Bestway

54006
Димензии: 262х175х51 см
ден 1.990,00 со ддв.
Фигура Лебед 169х169 cm- Bestway

Фигура Лебед 169х169 cm- Bestway

41120
Димензии: 169х169 cm
ден 1.990,00 со ддв.
Фигура Unicorn  224х164 cm- Bestway

Фигура Unicorn 224х164 cm- Bestway

41113
Димензии: 224х164 cm
ден 1.990,00 со ддв.
Spidermen базен мал Bestway

Spidermen базен мал Bestway

98018
- 3 еднакви прстени - Kапацитет на вода: 200 L (53 гал.)
ден 860,00 со ддв.
Базен 400х211х81 см со филтер Bestway

Базен 400х211х81 см со филтер Bestway

56424
Надземниот базен 400х211х81 е наменет за летниот период со цел забава на целото семејство. Овој врвен квалитет над земјен базен може да издржи екстремни услови, вклучително и изложеност на ултравиолетови зраци и хлор. Овој базен е направен од TriTech технологија, материјал кој се состои од 2 слоја ПВЦ што обложуваат полиестерска мрежа внатре, со јака ПВЦ фолија поставена на дното на страничните sидови. Овој материјал е исклучително издржлив и гарантира години на пливање за целото семејство! Базенот може да се монтира без употреба на алатки благодарение на системот за прицврстување Seal & Lock,, додека вентилот за одводнување овозможува лесно да се испразни на крајот на летната сезона. Филтерската пумпа ја одржува водата постојано чиста и исчистена. Капацитетот на базенот е околу 5.700 литри вода исполнета до 90%, структурата во високо квалитетен челик и уникатниот дизајн му даваат на целиот производ поголема сигурност и безбедност од традиционалните надземни базени. Покрај тоа, базенот е опремен со вклучена филтер пумпа и сертификат за Tuv.
ден 15.590,00 со ддв.
Базен 488х244х122 см со песочна пумпа и скали BestWay

Базен 488х244х122 см со песочна пумпа и скали BestWay

56671
Овој надземен базен од линијата Power Steel е изработен од галванизиран челик да ја зголеми својата цврстина и отпорност, со цел постигнување на супериорен производ. Овој базен е надземниот базен кој е подготвен за употреба, само треба да го поставите базенот на рамна површина и да ја поставите челичната конструкција; филтерот за песок и безбедносната скала се вклучени во пакетот со цел да им овозможат на корисниците целосен производ за уживање во моменти на релаксација. Технички карактеристики на овој базен се следните: Големини: 488x244x122 см Вкупен товар: 527x283x122 см
ден 51.990,00 со ддв.
SteelPro 549х122 см со филтер и скали Bestway

SteelPro 549х122 см со филтер и скали Bestway

Базен со тркалезна форма совршен за поминување на летото забавувајќи се со вашето семејство и пријатели. Изработен е од ПВЦ Tritech Liner на Bestway, составен од три слоја ПВЦ и полиестер кој ќе гарантира вистински отпорен и издржлив производ. Дизајниран со капацитет од вода 23060 литри и високо квалитетна челична потпорна конструкција, овој базен на Bestway е побезбеден и посигурен од традиционалните надземни базени. Лесно е за инсталација, само треба да се изгради структурата и да го наполните со вода. Исто така е брзо и едноставно да се исцеди и да се става за лесно складирање во текот на зимата. Технички карактеристики: Модел: Базен со тркалезна рамка Bestway 56462 Лагер со поддршка на 'рѓосана рамка од галванизиран челик Димензии: 549 x 122 Тежина: 82 кг Капацитет на вода: 23062 литри Време на инсталација: 30 минути за 3 лица, вклучено инструкции Вклучени додатоци: Покријте 58039 Скала 58331 Филтерска пумпа 58389 (систем за филтрирање 5,678 l / h) Касета 58012 Производот се испорачува со европски приклучок, за пазарот во Велика Британија, производот е погоден само за употреба со конвертер за приклучоци.
ден 44.990,00 со ддв.
Базен  Мики 70х30 cm - Bestway

Базен Мики 70х30 cm - Bestway

91018
Димензии: 70х30 cm
ден 490,00 со ддв.
Базен 262х157х46 см

Базен 262х157х46 см

54117
Димензии: 262х157х46 см
ден 1.990,00 со ддв.
Unicorn забавен парк со лизгалка и кош

Unicorn забавен парк со лизгалка и кош

53097
Димензии: 295х199х130 cm
Возраст: 2+
ден 4.590,00 со ддв.
Базен  168х38 cm  - Bestway (Повеќе бои)

Базен 168х38 cm

51026
Димензии: 168х38 cm
ден 850,00 со ддв.
Базен 640 x 274 x 132cм со професионален филтер и скали Besrway

Базен 640 x 274 x 132cм со професионален филтер и скали Bestway

5611Z
Овој правоаголниот базен Bestway Power Steel 5611Z базен е дизајниран и изграден со внимателно одбрани материјали, за да се обезбеди робустен и долготраен производ. Главниот материјал што се користи за структурата на базенот е трослоен ПВЦ - слој од индустриски заварен полипропилен покриен со 2 слоја винил ПВЦ. Базенот е дизајниран да издржи голем волумен на вода, груби ултравиолетови зраци и хлор. Покрај својот армиран материјал, овој базен од 21ft користи челична рамка отпорна на корозија со напреден систем на заклучување и затнување, кој е лесен за да се состави. Нема потреба од алатки, едноставно наместете ја металната рамка а заедно се ќе ви одземе (приближно 30 минути со 2-3 лица). Погледнете подолу видео за поставување за целосен опис и технички карактеристики. Капацитетот на базенот е 19.281 литри кога се полни 90%, а пакетот исто така вклучува и пумпа за филтрирање на Bestway 58389 Flowclear (5.678 литри на час) со антимикробен филтер (тип III), безбедносна скала, капаче на базенот Flowclear, поправка на лепенка и Дозерот ChemConnect (кој автоматски дистрибуира хемикалии во водата). Интегрираниот вентил за контрола на проток ги прави работите едноставни. Сè што треба да направите е да го закачите цревото на градината и можете да ја насочите водата до местото каде што сакате да го исцедите. Технички карактеристики: Цврст материјал TriTech и челична рамка отпорна на 'рѓа Димензии: 640х274х132см Тежина: 132 кг Капацитет на 90%: 19.281 литри Едноставно и брзо склопување - 30 минути (2-3 лица, БЕЗ алат) Боја: мозаичен модел внатре, сив надвор Филтерска пумпа (5.678 литри / час систем на филтрирање) Вградениот вентил за контрола на проток го олеснува испуштањето со прицврстување на вентилот на црево за градина (со вклучен адаптер) за одводнување на вода
ден 74.990,00 со ддв.
Чамец aјкула со весли 197х115см Bestway

Чамец aјкула со весли 197х115см Bestway

61108
Овој чамец е совршен за деца и возрасни, заедно да уживаат во забава на вода. Од нежни возења на реки до мрзливи денови во базен или на езеро, овој чамец на надувување е направен од квалитетно тестирани 14 ga. винил и може да издржи до 264 килограми. Ова го прави идеално за еден возрасен и едно дете да уживаат заедно. Подот на надувување обезбедува дополнителен слој на удобност. Јаже за грабнување со вградени грофови се протега низ целиот чамец, што го олеснува искачувањето назад од водата. Овој чамец доаѓа со две весла од 49 инчи. Тешките рачки го олеснуваат товарното движење на овој чамец и од водата. Три одделни воздушни комори го прават едноставно надувувањето користејќи ја вклучената пумпа за нозе. Безбедносните вентили и вентилите за брзо ослободување помагаат да се заклучи инфлацијата и да се чувате безбедни во водата - Овој чамец е совршена големина и сила за уживање во забава на вода - поставување на 3 воздушни комори едноставно - Вклучува јаже за зграпчување од 360 степени со вградени грофови за лесно влегување во вода или пригодно држење за рака - Подот што се надувува обезбедува дополнителна удобност, додека цврстите страници прават стабилност - Димензии на производот: 72,4 x 35,8 x 14,6 инчи - препорачана возраст од производителот: 3 месеци - 8 години
ден 2.490,00 со ддв.
Базен  244х66 см- Bestway

Базен 244х66 см- Bestway

57265
Димензии: 244х66 см
ден 2.590,00 со ддв.
Базен со филтер пумпа 457х84 см - Bestway

Базен со филтер пумпа 457х84 см - Bestway

57313
Димензии: 457х84 см
ден 9.990,00 со ддв.
Трамболина со лизгалка

Трамболина со лизгалка

53310/2721
Димензии: 250х210х152 cm
Возраст 3+
ден 15.690,00 со ддв.
Базен 305х183х56 см - Bestway

Базен 305х183х56 см - Bestway

54009
Димензии: 305х183х56 см
ден 2.690,00 со ддв.
Фигура Pluto 117х107 cm - Bestway

Фигура Pluto 117х107 cm - Bestway

91074
Димензии: 117х107 cm
ден 775,00 со ддв.
Воздушен ѕид за кошарка, фудбал и бејзбол

Воздушен ѕид за кошарка, фудбал и бејзбол

53353
Димензии: 225х100х185
Возраст 6+
ден 12.770,00 со ддв.
Огромба фигура папагал  500х327 cm- Bestway

Огромна фигура папагал 500х327 cm- Bestway

43227
Димензии: 500х327 cm
ден 12.990,00 со ддв.
Огромна Unicorn фигура  590х404 cm- Bestway

Огромна Unicorn фигура 590х404 cm- Bestway

43228
Димензии: 590х404 cm
ден 16.490,00 со ддв.
Barbie автомобил на дување со 50 топки

Barbie автомобил на дување со 50 топки

934700/3089
Димензии: 1,34m X 99cm X 43cm
ден 1.500,00 со ддв.
Topka

Мики и Мини топка

6942138919479 91001
Топка на дување за на плажа Димензии: 51 см
ден 120,00 со ддв.
Летачка фигура 155х145 cm  - Bestway

Летачка фигура 155х145 cm - Bestway

41094
Димензии: 155х145 cm
ден 1.075,00 со ддв.
 Аква парк со лизгалка и топ на вода и компресор 448х311х266см Bestway

Аква парк со лизгалка и топ на вода и компресор 448х311х266см Bestway

Огромен забавен парк со вода на надувување за деца. Скоро секое дете сака да игра во вода. Огромен градинарски забавен центар за нашите најмладите деца ќе ја направи забавата бесконечна. Во паркот на надувување, вашето дете ќе најде слајд, можност за пукање од водена топ, искачување и, конечно, кофа со вода. Сите елементи ќе бидат незаборавна атракција за време на игрите во вода. Импресивно игралиште изработено од силен полиестер со ПВЦ облога во големина од 448cm x 311cm x 266cm ќе ги исполни барањата на децата од 5-годишна возраст. Сè што ви треба е градина, рамна површина за да се остварат детските соништа. Целиот комплет е направен во привлечни бои со внимание на најмалите детали. Предности на игралиштето: - цврста конструкција со грижа за безбедноста на децата - траен, шарен полиестерски материјал обложен со ПВЦ - двојно шиење за поголема издржливост - мрежни странични sидови на врвот на кулата за безбедност - расклопувањето е лесно и брзо - дувалка со висока ефикасност (220-240 V) ќе го дувне водниот парк за околу 2 минути - вградена платформа за качување - вградениот диспензерот за вода го одржува лизгањето - пиштол и водено топови се прикачени на паркот, така што ќе можете да го испрскате вашето семејство додека играте - спуштањето е стабилно, така што секое возење по удолница ќе биде безбедно - крајот на слајдот е голем базен за игри - climbing за качување со рачки - комплетот вклучува лепенка во случај на оштетување на површината на паркот, 10 сидра и 1 приклучок со цревото на прскалката - за надворешна употреба под надзор на возрасни Технички податоци: - максимално оптоварување на базенот 270 кг - максимално оптоварување на базенот 68 кг - оптоварување со единечна платформа 54 кг - максимален број на луѓе на слајдот 1 - максимален број на луѓе на wallидот за качување 1 - максимален број на луѓе во базенот 5 - максимална опаѓачка висина на слајдот 142 см - критична висина на падот од 192 см - димензии: 448 x 311 x 266 cm - тежина на базенот 24,5 кг Комплетот содржи: - тобоган со базен - дувалка - 10 парчиња прицврстувачки сидра - торба за складирање - Комплет за поправка - 1 приклучок за црево за прскање Забавата во воден парк во вашата сопствена градина може да трае вечно, ќе биде совршена за време на жешки денови или роденденска забава. Комплетот е спакуван во спектакуларно шарено пакување.
ден 29.990,00 со ддв.
 Fischer-Price хелихоптер 151х103см со 25 топки

Fischer-Price хелихоптер 151х103см со 25 топки

93538/3984
Бренд: Фишер-Прајс Модел: 93538 Големина: 155 x 102 x 91 см Се одликува со вентили за воздух што го олеснува надувувањето Дебелина на винил: 0,24-0,26 мм Во случај на оштетување, вклучува самолеплива лепенка за поправка.
ден 2.495,00 со ддв.
Крофна гума

Крофна гума 36118

36118
Ширина на отворениот круг е 94 сантиметри Боја: розева и чоколадна
ден 370,00 со ддв.
Close