Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Летни

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
CANGAROO КОЛИЧКА SAPPHIRE BEIGE MONI

CANGAROO КОЛИЧКА SAPPHIRE BEIGE MONI

066B201

Детска летна количка Sapphire.
Наменета за деца од 6 до 36 месеци, со тежина до 15кг
ден 3.790,00 со ддв.
CANGAROO КОЛИЧКА SUNRISE BEIGE MONI

CANGAROO КОЛИЧКА SUNRISE BEIGE MONI

066B1701

Детска летна количка Sunrise.
Наменета за деца од 6-36 месеци.
ден 4.990,00 со ддв. ден 3.992,00 со ддв.
CANGAROO КОЛИЧКА SUNRISE GREY MONI

CANGAROO КОЛИЧКА SUNRISE GREY MONI

066B1716

Детска летна количка Sunrise.
Наменета за деца од 6-36 месеци.
ден 4.990,00 со ддв.
CANGAROO КОЛИЧКА ЗА БЕБЕ DIAMOND BLACK

CANGAROO КОЛИЧКА ЗА БЕБЕ DIAMOND BLACK

066B706
Возраст: 6 - 36 месеци
ден 2.790,00 со ддв.
CHICCO КОЛИЧКА LONDON СО БУМПЕР БАР BLUE PASSION

CHICCO КОЛИЧКА LONDON СО БУМПЕР БАР BLUE PASSION

792586400
Chicco London е исклучително функционална количка која на паметен начин ги комбинира удобноста и заштитата на бебето за потребите на денешните родители со практични и фунционални решенија.
ден 5.990,00 со ддв. ден 4.792,00 со ддв.
CHICCO КОЛИЧКА LONDON СО БУМПЕР БАР MATRIX

CHICCO КОЛИЧКА LONDON СО БУМПЕР БАР MATRIX

792582700
Chicco London е исклучително функционална количка која на паметен начин ги комбинира удобноста и заштитата на бебето за потребите на денешните родители со практични и фунционални решенија.
ден 5.990,00 со ддв.
CHICCO КОЛИЧКА MIINIMO POWER BLUE

CHICCO КОЛИЧКА MIINIMO POWER BLUE

791556000
Многу малa кога e затворена, супер удобна за користење!
ден 12.990,00 со ддв.
CHICCO КОЛИЧКА OHLALA 2 PAPRIKA

CHICCO КОЛИЧКА OHLALA 2 PAPRIKA

794727100

Количката е комбинација на удобност, комфорност и леснотија која може да се крене со еден прст.
Со само 3,8 кг Chicco OHlala е вистинска светлина во својата класа.
Истата овозможува отворање и затворање со една рака.
Зафаќа малку простор и овозможува лесен транспорт.
ден 8.990,00 со ддв.
CHICCO OHLALA 2 PINK SWAN CHICCO

CHICCO КОЛИЧКА OHLALA 2 PINK SWAN

794726600

Количката е комбинација на удобност, комфорност и леснотија која може да се крене со еден прст.
Со само 3,8 кг Chicco OHlala е вистинска светлина во својата класа.
Истата овозможува отворање и затворање со една рака.
Зафаќа малку простор и овозможува лесен транспорт.
ден 8.990,00 со ддв.
CHICCO КОЛИЧКА OHLALA 2 POWER BLUE

CHICCO КОЛИЧКА OHLALA 2 POWER BLUE

794726000

Количката е комбинација на удобност, комфорност и леснотија која може да се крене со еден прст.
Со само 3,8 кг Chicco OHlala е вистинска светлина во својата класа.
Истата овозможува отворање и затворање со една рака.
Зафаќа малку простор и овозможува лесен транспорт.
ден 8.990,00 со ддв.
CHICCO КОЛИЧКА OHLALA 2 UNICORN

CHICCO КОЛИЧКА OHLALA 2 UNICORN

794721000

Количката е комбинација на удобност, комфорност и леснотија која може да се крене со еден прст.
Со само 3,8 кг Chicco OHlala е вистинска светлина во својата класа.
Истата овозможува отворање и затворање со една рака.
Зафаќа малку простор и овозможува лесен транспорт.
ден 8.990,00 со ддв.
FOPPAPEDRETTI КОЛИЧКА HURRA RAINBOW

FOPPAPEDRETTI КОЛИЧКА HURRA RAINBOW

9700345816
Hurrà е новата лесна и компактна количка на Foppapedretti со алуминиумска рамка што се склопува како чадор и зафаќа многу малку простор.
ден 7.990,00 со ддв.
FOPPAPEDRETTI КОЛИЧКА HURRA STONE GREY

FOPPAPEDRETTI КОЛИЧКА HURRA STONE GREY

9700345815
Hurrà е новата лесна и компактна количка на Foppapedretti со алуминиумска рамка што се склопува како чадор и зафаќа многу малку простор.
ден 7.990,00 со ддв.
Kikka Boo Количка - Libro (Повеќе бои)

Kikka Boo Количка - Libro (Повеќе бои)

55244
Kоличка која многу лесно се пакува како куферче.
ден 5.690,00 со ддв.
MONI КОЛИЧКА BILLY BLUE BUTTERFLIES

MONI КОЛИЧКА BILLY BLUE BUTTERFLIES

066B731
Производот е наменет за деца од 6-36 месеци, со тежина до 15кг.
ден 2.490,00 со ддв.
MONI КОЛИЧКА BILLY GREEN BUTTERFLIES

MONI КОЛИЧКА BILLY GREEN BUTTERFLIES

066B732
Производот е наменет за деца од 6-36 месеци, со тежина до 15кг.
ден 2.490,00 со ддв.
MONI КОЛИЧКА JOY TIRQUOISE

MONI КОЛИЧКА JOY TIRQUOISE

066S01012
Производот е наменет за деца од 6-36 месеци, со тежина до 15кг
ден 4.390,00 со ддв.
Chipolino Бебешка количка - April 2020 Grey linen

Chipolino Бебешка количка - April 2020 Grey linen

LKAP02001GL
Погодно за новороденчиња и деца до 4 години со тежина до 22 кг.
ден 4.749,00 со ддв.
Kolichka Noby  krem

Chipolino Бебешка количка - Noby frappe

LKNB01803FR
Погодно за деца од 6+ месеци до 15kg.
ден 4.700,00 со ддв.
Kikka Boo Количка QUINCY (Повеќе бои)

Kikka Boo Количка QUINCY (Повеќе бои)

55947
Наменета за дечиња до 15кг со позиција удобна за спиење
ден 4.990,00 со ддв.
Kolichka one

Количка - One

7885016
Димензии во собрана положба: 44х24х42 см.
ден 5.690,00 со ддв.
Kikka Boo Количка - Sunny (Повеќе бои)

Kikka Boo Количка - Sunny (Повеќе бои)

55944
Лесна метална колич
ден 1.890,00 со ддв.
kolichka-noby-ash-siva

Chipolino Бебешка количка - Noby ash

LKNB01801AS
Погодно за деца од 6+ месеци до 15kg.
ден 4.700,00 со ддв.
Kolichka Sofia - Frappe cotton jeans

Chipolino Бебешка количка - Sofia frappe cotton jeans

LKSO01802FJ
Погодна за новороденчиња 6+ месеци па се до 15кг тежина
ден 4.000,00 со ддв.
Chipolino Bebeshka kolichka - Breeze truffle 0+

Chipolino Бебешка количка - Brezze truffle 0+

LKBZ01901TR
Соодветна за бебиња од 0-36 месеци , до 15 кг.
ден 5.300,00 со ддв.
Chipolino Bebeshka kolichka - Zumi  lime 0+

Chipolino Бебешка количка - Zumi lime 0+

LKZU01902LI
Соодветна за бебиња од 0-36 месеци , до 15 кг.
ден 4.250,00 со ддв.
Kolichka Sofia krem

Chipolino Бебешка количка - Sofia beige

LKSO01703BE
Погодна за новороденчиња 6+ месеци па се до 15кг тежина
ден 4.000,00 со ддв.
Chipolino Бебешка количка 0+ "April" mist

Chipolino Бебешка количка 0+ "April" mist

LKAP02102MT
Оваа количка е погодна за новороденчиња и деца до 4 години со тежина до 22 кг. Потпирачот за грб се прилагодува од ременот во целосно навалена позиција. Во комплетот со количката е вклучено мека подлога, држач за чаша/шише.
ден 4.850,00 со ддв.
Chipolino Бебешка количка 0+ "April" latte

Бебешка количка 0+ "April" latte

LKAP02103LA/3913
Оваа количка е погодна за новороденчиња и деца до 4 години со тежина до 22 кг. Потпирачот за грб се прилагодува од ременот во целосно навалена позиција. Во комплетот со количката е вклучено мека подлога, држач за чаша/шише.
ден 4.850,00 со ддв.
Chipolino Бебешка количка до 22 kg "Mixie" asphalt

Бебешка количка до 22 kg "Mixie" asphalt

LKMX02102AT
Оваа количка е наменета за бебиња и деца на возраст од 0 до 4 години односно до 22 килограми.
ден 5.490,00 со ддв.
Chipolino Бебешка количка до 22 kg "Mixie" carbon

Бебешка количка до 22 kg "Mixie" carbon

LKMX02101CB
Оваа количка е наменета за новороденчиња до 4 годишна возраст, односно до 22 килограми.
ден 5.490,00 со ддв.
Chipolino Бебешка количка"ROXY" asphalt

Бебешка количка"ROXY" asphalt

LKRX02101AT
Оваа количка е наменета за новороденчиња и деца до 3 годишна возраст, односно до 15 килограми.
ден 5.990,00 со ддв.
Chipolino Бебешка количка "ROXY" latte

Chipolino Бебешка количка "ROXY" latte

LKRX02102LA
Оваа количка е наменета за новороденчиња и деца до 3 годишна возраст, односно до 15 килограми.
ден 5.990,00 со ддв.
Chipolino Бебешка количка "MOVE ON" carbon

Бебешка количка "MOVE ON" carbon

LKMO02101CB
Оваа количка е наменета за новороденчиња до 3 годишна возраст односно 15 килограми.
ден 6.999,00 со ддв.
Chipolino Бебешка количка "MOVE ON" latte

Бебешка количка "MOVE ON" latte

LKMO02103LA
Оваа количка е наменета за новороденчиња и деца до 3 годишна возраст, односно 15 килограми.
ден 6.999,00 со ддв.
КОЛИЧКА JERRY PINK MONI

КОЛИЧКА JERRY PINK MONI

066B203
Производот е наменет за деца од 6 до 36 месеци, со тежина до 15кг. Предните тркала лесно маневрираат, ротираат за 360°, за обезбедување на максимална удобност за време на движењето. Задните тркала се со кочница, со истовремено фиксирање на двете тркала. Количката е со безбедносен каиш. Предната пречка може и да се одстрани. Наслонот за грб и држачот за нозе, може да се прилагодат во повеке позиции. Количката лесно и брзо се затвара, со шопинг корпа и џеб на тендата. Тендата се прилагодува на 3 степени, со прозорче низ кое родителите може да го гледаат детето. Големата предност на оваа количка е во долгата тенда за заштита на детето од сончевите зраци. и лесната рамка која овозможува прекрасна прошетка во летните месеци. Карактеристики: 6,5кг 47*75*101 cm 28*23*98 cm
ден 3.590,00 со ддв. ден 2.872,00 со ддв.
КОЛИЧКА JOY TIRQUOISE MONI

КОЛИЧКА JOY TIRQUOISE MONI

066S01012
Производот е наменет за деца од 6-36 месеци, со тежина до 15кг. Оваа летна количка е со лесна метална рамка за лесно пренесување, и предни ротирачки тркала. Задните тркала се со кочница која истовремено ги фиксира двете. Рачките на количката може да се регулират во висина. Потпирачот за грб се прилагодува на 5 нивоа, а исто така и држачот за нозе. Количката има шопинг корпа со носивост до 2кг и зашиен џеб на задниот дел од тендата. Тендата се прилагодува на 3 степени, со прозорче низ кое мајката мирно може да го гледа своето дете. Дополнителен дел на тендата кој што може целосно да се спушти, за да може детето да спие и при појако сонце.
ден 4.590,00 со ддв. ден 3.672,00 со ддв.

Filter by:

Clear All
Min: ден 1.890,00 Max: ден 12.990,00
ден1890 ден12990
Close