Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Лигавчиња

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Лигавче со држач за цуцла

Лигавче со држач за цуцла (Повеќе бои)

900220
Димензии на производот: 22x28 cm.
ден 380,00 со ддв.
Kikka Boo - Силиконско лигавче

Kikka Boo - Силиконско лигавче Sea world (Повеќе бои)

550384/3076
- Возраст: 4+
ден 320,00 со ддв.
ГРЕАЧ И СТЕРИЛИЗАТОР ЗА ШИШЕ ДИГИТАЛЕН CHICCO н

ГРЕАЧ И СТЕРИЛИЗАТОР ЗА ШИШЕ ДИГИТАЛЕН CHICCO

739010000
Со практичен додаток на кој може да се стави шише или тегличка. Со дигитален диспеј и аудио аларм. Со можност да се програмира загревањето, со тајмер. 12 програми за загревање. Го загрева и го одмрзнува млекото и бебешката храна за само неколку минути. Помага да се зачуваат хранливите состојки на млекото, благодарение на постепеното загревање. Компатибилен е со сите шишиња на Chicco. Производот може да се користи и како стерилизатор. Стерилизацијата трае 5 мин., уништува 99,9% штетни бактерии. Доколку не се отвори стерилизаторот, предметите остануваат стерилизирани 24 часа.
ден 4.390,00 со ддв.
Close