Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Лизгалки

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
MOCHTOYS ЛИЗГАЛКА SLIDE 140cm

MOCHTOYS ЛИЗГАЛКА SLIDE 140cm

06612166
Возраст: 12+ години
ден 2.590,00 со ддв.
MOCHTOYS ЛИЗГАЛКА SLIDE 180cm

MOCHTOYS ЛИЗГАЛКА SLIDE 180cm

06610832
Возраст: 3+ години
ден 5.390,00 со ддв.
Водена лизгалка Unicorn - Dolu

Водена лизгалка Unicorn - Dolu

3029D
Возраст: 3+ години
ден 3.640,00 со ддв.
Dino golema lizgalka

Дино голема лизгалка

07 959
Возраст: 3+ години
Димензии: Висина - 172 см
Должина - 236 см
Ширина - 76 см
Должина на лизгалка - 225 см
ден 19.500,00 со ддв.
Dino lizgalka

Дино лизгалка

06 198
Возраст: 3+ години
Димензии: Висина - 122 см
Должина - 140,5 см
Ширина - 76 см
Должина на лизгалка - 155 см
ден 6.500,00 со ддв.
Lizgalka

Лизгалка

07 969
Возраст: 3+ години
Димензии: Висина - 107 см
Должина - 199,5 см
Ширина - 76 см
Должина на лизгалка - 155 см
ден 6.500,00 со ддв.
Лизгалка - Barbie

Лизгалка - Barbie

1607
Возраст: 2+
ден 2.600,00 со ддв.
Лизгалка - Dolu

Лизгалка - Dolu

3028D
Возраст: 3+ години
ден 2.860,00 со ддв.
Лизгалка - Hot Wheels

Лизгалка - Hot Wheels

2301
Возраст: 3+
ден 2.600,00 со ддв.
Лизгалка - MY 1ST SLIDE

Лизгалка - MY 1ST SLIDE

3001
Возраст: 3+
ден 1.820,00 со ддв.
Лизгалка - Pilsan (Повеќе бои)

Лизгалка - Pilsan (Повеќе бои)

06 167
Возраст: 2+
ден 1.950,00 со ддв.
Лизгалка - Unicorn My first slide

Лизгалка - Unicorn My first slide

2501
Возраст: 3+
ден 2.860,00 со ддв.
Лизгалка 150 см - Doli

Лизгалка 150 см - Doli

3022
Возраст: 3+ години
ден 5.200,00 со ддв.
Лизгалка со кош- Dolu

Лизгалка со кош- Dolu

06 160
Возраст: 3+
ден 9.090,00 со ддв.
Slonche lizgalka

Слонче лизгалка

06 213
Возраст: 3+ години
Димензии: Висина - 68 см
Должина - 120 см
Ширина - 75 см
Должина на лизгалка - 155 см
ден 2.340,00 со ддв.
ЛИЗГАЛКА SLIDE ZIMBO BLUE 172cm 18010 MONI GARDEN

ЛИЗГАЛКА SLIDE ZIMBO BLUE 180cm 18010 MONI GARDEN

066HBS1801002
Детска лизгалка со кош „ЗИМБО“ во розова боја одлична можност за Вашето дете за часови забавни игри. Лизгалката има функционални скалички за искачување со нелизгачки слој и можност за прилагодување на висината ,во повеќе бои. „ЗИМБО“ е совршен подарок за сите мали темпераментни деца од 3 до 6 години, со максимална тежина од 40 килограми. Должина на лизгалката 172 см, странична заштита до крај и дополнителна заштита во основата. 180x70x105 см
ден 8.690,00 со ддв.
ЛИЗГАЛКА SLIDE ZIMBO PINK 172cm 18010 MONI GARDEN

ЛИЗГАЛКА SLIDE ZIMBO PINK 180cm 18010 MONI GARDEN

066HBS1801003
Детска лизгалка со кош „ЗИМБО“ во розова боја одлична можност за Вашето дете за часови забавни игри. Лизгалката има функционални скалички за искачување со нелизгачки слој и можност за прилагодување на висината ,во повеќе бои. „ЗИМБО“ е совршен подарок за сите мали темпераментни деца од 3 до 6 години, со максимална тежина од 40 килограми. Должина на лизгалката 172 см, странична заштита до крај и дополнителна заштита во основата. 180x70x105 см
ден 8.590,00 со ддв.
ЛИЗГАЛКА SLIDE VERENA BLUE 187cm 18017 MONI GARDEN

ЛИЗГАЛКА SLIDE ALEGRA BLUE 185cm 18016 MONI GARDEN

066HBS1801602
Детска лизгалка со кош АЛЕГРА, ќе му овозможи на вашето дете време за забава и игра. Лизгалката има удобни нелизгачки скали за качување и регулирање на висината. Лизгалката е идеален подарок за сите мали палавковци од 3 до 6 годишна возраст, со максимална тежина до 40кг. Должина на лизгалката: 172см. 185x70x98 см Тежина на лизгалката 9кг.
ден 5.690,00 со ддв.
ЛИЗГАЛКА SLIDE ALEGRA PINK 185cm 18016 MONI GARDEN

ЛИЗГАЛКА SLIDE ALEGRA PINK 185cm 18016 MONI GARDEN

066HBS1801603
Детска лизгалка со кош АЛЕГРА, ќе му овозможи на вашето дете време за забава и игра. Лизгалката има удобни нелизгачки скали за качување и регулирање на висината. Лизгалката е идеален подарок за сите мали палавковци од 3 до 6 годишна возраст, со максимална тежина до 40кг. Должина на лизгалката: 172см. 185x70x98 см Тежина на лизгалката 9кг.
ден 5.690,00 со ддв.
ЛИЗГАЛКА IRIS BLUE 191cm 18050 MONI GARDEN

ЛИЗГАЛКА IRIS BLUE 191cm 18050 MONI GARDEN

066180502
Детската лизгалка со кош Iris во розова боја, на Вашето дете ќе му даде многу часови поминати во забавни игри. Лизгалката располага со функционални и удобни за качување скалила со нелизгачки слој. Повеќебоен дизајн со странични панели во форма на мече. Максимална тежина : 40 кг. Возраст: 3-6 години. Должина на лизгалката 158см, целосна странична заштита. 191x45x87 см.
ден 7.290,00 со ддв.
ЛИЗГАЛКА IRIS PINK 191cm 18050 MONI GARDEN

ЛИЗГАЛКА IRIS PINK 191cm 18050 MONI GARDEN

066180503
Детската лизгалка со кош Iris во розова боја, на Вашето дете ќе му даде многу часови поминати во забавни игри. Лизгалката располага со функционални и удобни за качување скалила со нелизгачки слој. Повеќебоен дизајн со странични панели во форма на мече. Максимална тежина : 40 кг. Возраст: 3-6 години. Должина на лизгалката 158см, целосна странична заштита. 191x45x87 см.
ден 7.290,00 со ддв.
Pilsan Лизгалка со кош

Pilsan Лизгалка со кош

06-142
Pilsan лизгалка со кош, за целосна забава!!!
ден 7.500,00 со ддв.
Pilsan замок со лизгалка pink

Pilsan замок со лизгалка pink

07-962
Наменето за деца на возраст 3+ Максимален капацитет на тежина 50 кг. 1 лизглка Може да се употребува во отворени и затворени простории Лесно е за поставување Забавно и безбеден замок за игра и забава на сите дечиња Може во исто време да се користи од едно или повеќе дечиња Материјалите не се штетни за децата.
ден 22.100,00 со ддв.
ЛИЗГАЛКА SLIDE 205x84x110cm 11564 MOCHTOYS

ВОДЕНА ЛИЗГАЛКА SLIDE 205x84x110cm MOCHTOYS

06611564
ЛИЗГАЛКА SLIDE 205x84x110cm 11564 MOCHTOYS Лизгалката е наменета за деца 12м+. Изработена е од висококвалитетни материјали, издржливи на атмосферските влијанија. Лизгалката има цврста, издржлива конструкција, а широката основа овозможува безбедна забава за најмалите. Максимална издржливост до 50кг. Должина на лизгалката 205см. Простор за вода.
ден 7.290,00 со ддв.
ЛИЗГАЛКА FIRST SLIDE 124см 02426 PARADISO

ЛИЗГАЛКА FIRST SLIDE 124см 02426 PARADISO

06602426
Производот е погоден за деца од 1 до 3 години. Компактна лизгалка погодна за внатрешна и надворешна употреба. Лизгалката е опремена со отвор за вода. 2,30 кг 124.3x38.8x72.4 цм
ден 2.290,00 со ддв.
Лизгалка на вода- Pilsan

Лизгалка на вода- Pilsan

06-229/3143
Максимална тежина 35 кг. Не зазема многу простор, лесна е за пренесување • Придонесува за развој на моторните мускули на децата. • Овозможува децата да се забавуваат и да се дружат • Стилски изглед и ергономски дизајн • Лесена за инсталирање и лесена за употреба монтажа, • Издржлив, робустен и лесен материјал • Суровина погодна за здравјето на децата без канцерогени супстанции Големини на производот Ш: 88 Л: 188 В: 125 (см) ДИМЕНЗИИ ЗА ПАКУВАЕ Ш: 32,5 L: 141 H: 58 (cm)
ден 4.185,00 со ддв.
Close