Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Медицински апарати

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
CHICCO АСПИРАТОР ЗА НОС НАЗАЛНИ 0М+

CHICCO АСПИРАТОР ЗА НОС НАЗАЛНИ 0М+

049040000
Чистењето на носето е посебно важно кај помалите деца, кои не се во состојба самостојно да го издуваат.
ден 635,00 со ддв.
CHICCO ОВЛАЖНУВАЧ НА ВОЗДУХ HUMI AMBIENT

CHICCO ОВЛАЖНУВАЧ НА ВОЗДУХ HUMI AMBIENT

080310000
Има комбинирана технологија топло- ладно, со практичен контејнер за вода, траење на батерија од 8 часа, копче на допир за да се прилагоди протокот на пареа.
ден 4.900,00 со ддв.
CHICCO ОВЛАЖНУВАЧ НА ВОЗДУХ HUMI FRESH

CHICCO ОВЛАЖНУВАЧ НА ВОЗДУХ HUMI FRESH

080320000
Овлажнувач со ладна пареа Humi Fresh овозможува: побезбедна пареа, тивок при работа, идеален за мирни ноќи, обезбедува соодветно ниво на влажност во собата.
ден 5.590,00 со ддв.
CHICCO ТЕРМОМЕТАР SMART TOUCH ИНФРАРЕД FRONTAL

CHICCO ТЕРМОМЕТАР SMART TOUCH ИНФРАРЕД FRONTAL

099030000
Мерење за време од 1 секунда.
ден 2.690,00 со ддв.
Сет филтри за аспиратор за нос

Сет филтри за аспиратор за нос

900094
Содржи 10 резервни филтри,дизајнирани за маскимална хигиена.
ден 299,00 со ддв.
Nip - Аспиратор за нос

Nip - Аспиратор за нос

4437074/3138
За нежно и безболно лекување на затнат нос
ден 220,00 со ддв.
ИНХАЛАТОР SUPER SOFT МЕЧЕ CHICCO

ИНХАЛАТОР SUPER SOFT МЕЧЕ CHICCO

090680000
ИНХАЛАТОР SUPER SOFT МЕЧЕ CHICCO Терапијата со инхалации се применува при воспаление на горните дишни патиша како што се настинки и затнување на носот, како и при воспаление на долните дишни патиша (бронхит) СУПЕР МЕК ИНХАЛАТОР Практичен и функционален, дизајниран специјално за вас и Вашето дете. Супер меките силиконски маски се достапни во две големини. Најмалата ви овозможува совршено совпаѓање со лицето на вашето дете, овозможувајќи максимална удобност во текот на терапијата.Поголемата маска е наменета за целото семејство. Ампулата овозможува константно распрскување. Симпатичниот дизајн го забавува вашето дете додека трае терапијата. СЕТ ОД СУПЕР МЕКИ ДОДАТОЦИ 1. Маска за дете 2. Маска за возрасен 3. Ампула 4. Дел за уста 5. Додаток за во нос 6. Црево за поврзување 7. Конектор за маска 8. Филтри за замена
ден 4.890,00 со ддв.
ИНХАЛАТОР SUPER SOFT ЖАБА CHICCO

ИНХАЛАТОР SUPER SOFT ЖАБА CHICCO

090670000
Терапијата со инхалации се применува при воспаление на горните дишни патиша како што се настинки и затнување на носот, како и при воспаление на долните дишни патиша (бронхит) СУПЕР МЕК ИНХАЛАТОР Практичен и функционален, дизајниран специјално за вас и Вашето дете. Супер меките силиконски маски се достапни во две големини. Најмалата ви овозможува совршено совпаѓање со лицето на вашето дете, овозможувајќи максимална удобност во текот на терапијата.Поголемата маска е наменета за целото семејство. Ампулата овозможува константно распрскување. Симпатичниот дизајн го забавува вашето дете додека трае терапијата.
ден 4.890,00 со ддв.
ГРЕАЧ ЗА ШИШЕ CHICCO

ГРЕАЧ ЗА ШИШЕ CHICCO

073881000
Брзо и безбедно, гарантира совршени резултати секогаш за Вас и Вашето дете. Грејачот за шише и храна за бебиња е едноставен за употреба и одличен за ангажирани родители. Загревањето е брзо, безбедно и обезбедува совршени резултати за бебето во секое време. Овој грејач ќе Ви биде најдобриот партнер во подготовката на оброците за Вашето бебе. Две во едно! Ги загрева шишињата или тегличките со бебешка храна. Загрева за некоја минута. Останува топло до 1 час. Отстранлив додаток за помали шишиња или теглички за бебешка храна. Автоматско исклучување. Одговара на повеќе модели шишиња.
ден 2.490,00 со ддв.
Close