Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Мека играчка за гушкање - Пајче

Производител: Goki
Шифра: 4013594651387
Датум на испорака: 1-3 дена
ден 550,00 со ддв.
ден 495,00 со ддв.
- +

Играчка од којашто ниту едно бебе нема доброволно да се раздели.

Мило пајче со цветен дизајн. Особено мило поради мекиот кадифен текстил и висококвалитетниот памук од којшто е изработена.

Текстилот е во согласност со EN71 стандардот за играчки и со Ökotex Standard 100 Class. 1.

Материјал Текстил/Material
Возраст 0+
Димензии 27.2 cm

Играчка од којашто ниту едно бебе нема доброволно да се раздели.

Мило пајче со цветен дизајн. Особено мило поради мекиот кадифен текстил и висококвалитетниот памук од којшто е изработена.

Текстилот е во согласност со EN71 стандардот за играчки и со Ökotex Standard 100 Class. 1.

Материјал Текстил/Material
Возраст 0+
Димензии 27.2 cm
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично
Close