Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Метални играчки

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
 Racing Car Black

Racing Car Black Baghera

HERA481/3005
Оваа тркачка кола е наменета за деца на возраст од 1+
ден 2.278,00 со ддв.
Racing Car Blue

Racing Car Blue - Baghera

HERA482/3004
Овој тркачки автомобили е наменети за деца од 1+
ден 2.278,00 со ддв. ден 2.378,00 со ддв.
Racing Car Red

Racing Car Red - Baghera

HERA483/3002
Овие тркачки колички се наменети за деца на возраст од 1 +
ден 2.278,00 со ддв. ден 1.367,00 со ддв.
Racing Car Silver

Racing Car Silver - Baghera

HERA480
Овој тркачки автомобил е наменет за деца на вораст од 1+
ден 2.278,00 со ддв.
МАСА ЗА ПИНГ ПОНГ 0315 MASTER

МАСА ЗА ПИНГ ПОНГ 0315 MASTER

00315
МАСА ЗА ПИНГ ПОНГ 0315 MASTER Дводелна пинг понг маса со димензии 1820 х 910 х 760 мм. Дебелина на плоча 12 мм. МДФ ПЛАВА. Дебелина на профил на рамка 15 х 30 мм. Дебелина на профил на ногарки 15 х 30 мм.
ден 8.990,00 со ддв.
МАСА ЗА ПИНГ ПОНГ 0320 MASTER

МАСА ЗА ПИНГ ПОНГ 0320 MASTER

0032/4115
Дводелна пинг понг маса за деца со димензии 1520 х 760 х 670 мм. Дебелина на плоча 12 мм. МДФ ЗЕЛЕНА. Дебелина на профил на рамка 15 х 30 мм. Дебелина на профил на ногарки 20 х 20 мм
ден 7.990,00 со ддв.
Close