Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Мики Маус шампон и гел за туширање

Благ и нежен шампон и гел за деца со хидратантни својства. Без бои и алкохол. Без алергенси и мириси. Балансиран Ph, нежен за очи. Количина: 250ml
Производител: Disney (Дизни)
Достапност: На залиха
Шифра: 122
Датум на испорака: 1-3 дена
ден 190,00 со ддв.
ден 135,00 со ддв.
- +

Благ и нежен шампон и гел за туширање за деца.

Количина: 250ml

Со хидратантни својства.

Без бои и алкохол. Без алергенси и мириси. Балансиран Ph, нежен за очи.

Не се препорачува за деца под 36 месеци.

Употреба: Нанесете го шампонот и гел на мокра коса и кожа, нежно масирајте и добро исплакнете.

Состав: Вода, кокамидопропил бетаин, натриум кокоил глутамат, калиум кокоил, оризови амино киселини, лаурил гликозид, глицерил олеат, натриум бензоат, глицерин, натриум цитрат, калиум сорбат, натриум, магнезиум, цинк, пантенол, шеа путер, екстракт од алое, екстракт од ахилеа, екстракт од камилица, екстракт од корен од женшен.

Земја на потекло: Италија-ЕУ

Цените се со вклучен ДДВ

Благ и нежен шампон и гел за туширање за деца.

Количина: 250ml

Со хидратантни својства.

Без бои и алкохол. Без алергенси и мириси. Балансиран Ph, нежен за очи.

Не се препорачува за деца под 36 месеци.

Употреба: Нанесете го шампонот и гел на мокра коса и кожа, нежно масирајте и добро исплакнете.

Состав: Вода, кокамидопропил бетаин, натриум кокоил глутамат, калиум кокоил, оризови амино киселини, лаурил гликозид, глицерил олеат, натриум бензоат, глицерин, натриум цитрат, калиум сорбат, натриум, магнезиум, цинк, пантенол, шеа путер, екстракт од алое, екстракт од ахилеа, екстракт од камилица, екстракт од корен од женшен.

Земја на потекло: Италија-ЕУ

Цените се со вклучен ДДВ

Спецификации на производот
Free Return Yes
Two Year Guarantee Yes
Find more at http://nop-templates.com
Спецификации на производот
Free Return Yes
Two Year Guarantee Yes
Find more at http://nop-templates.com