Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Мојот прв замок- Le Toy Van

Возраст: 3+
Димензии: 42.5 x 42.5 x 40cm
ПРОИЗВЕДЕНО ВО АНГЛИЈА
Производител: Le Toy Van
Шифра: TV256
Датум на испорака: 1-3 дена
ден 3.550,00 со ддв.
- +

- Црвен дрвен замок со комплет налепници

- Оваа играчка помага при развој на вештини како што се јазик, социјални вештини и вештини за решавање проблеми

- Охрабрува раскажување приказни и интерактивна игра

- Изработен од издржливо и долготрајно каучуково дрво кое овозможува долготрајна забава а воедно се грижи и за здрава животна околина

- Безбедна играчка - украсена со нетоксични бои и тестирана според највисоките стандарди за безбедност

Превземи упатство за склопување

- Црвен дрвен замок со комплет налепници

- Оваа играчка помага при развој на вештини како што се јазик, социјални вештини и вештини за решавање проблеми

- Охрабрува раскажување приказни и интерактивна игра

- Изработен од издржливо и долготрајно каучуково дрво кое овозможува долготрајна забава а воедно се грижи и за здрава животна околина

- Безбедна играчка - украсена со нетоксични бои и тестирана според највисоките стандарди за безбедност

Превземи упатство за склопување

Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично
Close