Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Музички инструменти

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Гитара Конфети - Janod Бренд: Janod

Гитара Конфети - Janod Бренд: Janod

3700217375980
Гитара со 6 метални жици. "Confetti" е комплетна линија на музички играчки на Janod, којашто ги буди сите сетила и ги воведува најмалите музичари во прекрасниот свет на музичката импровизација.
ден 2.390,00 со ддв.
Голем дрвен ксилофон - Janod

Голем дрвен ксилофон - Janod

3700217376055
Дрвен ксилофон со 15 тонови. Содржи 2 удиралки. "Confetti" е комплетна линија на музички играчки на Janod, којашто ги буди сите сетила и ги воведува најмалите музичари во прекрасниот свет на музичката импровизација.
ден 1.490,00 со ддв.
Гранд пијано (розево) - HAPE

Гранд пијано (розево) - HAPE

6943478008885/3264
Ова гранд пијано е совршен почетен инструмент за малите музичари со голема желба да свират. Ова пијано со 30 клавиши е совршена комбинација на елегантен класичиен изглед и функционален музички инструмент прилагоден за деца. Изработено од дрво. Димензии: 50 x 52 x 60 cm Возраст: 3г+ Hape е еден од најголемите светски производители на дрвени играчки. Тие се водат од идејата дека иднината им припаѓа на нашите деца и создава играчки кои инспирираат игра, учење и истражување на светот во кој живееме. Сите производи ги исполнуваат, и почесто, ги надминуваат најстрогите меѓународни стандарди за квалитет и безбедност.
ден 8.790,00 со ддв.
Гранд пијано (Црно) - Hape

Гранд пијано (Црно) - Hape

6943478008892
Ова гранд пијано е совршен почетен инструмент за малите музичари со голема желба да свират. Ова пијано со 30 клавиши е совршена комбинација на елегантен класичиен изглед и функционален музички инструмент прилагоден за деца. Изработено од дрво. Димензии: 50 x 52 x 60 cm Возраст: 3г+ Hape е еден од најголемите светски производители на дрвени играчки. Тие се водат од идејата дека иднината им припаѓа на нашите деца и создава играчки кои инспирираат игра, учење и истражување на светот во кој живееме. Сите производи ги исполнуваат, и почесто, ги надминуваат најстрогите меѓународни стандарди за квалитет и безбедност.
ден 8.790,00 со ддв.
Гранд пијано deluxe ( бело ) - Hape

Гранд пијано deluxe ( бело ) - Hape

6943478019485/3265
Електронско пијано со класичен изглед и извонреден резонантен звук.
ден 10.490,00 со ддв.
Количка со ксилофон - Sweet Cocoon - Janod

Количка со ксилофон - Sweet Cocoon - Janod

3700217344061
Малите музичари ќе го сакаат овој дрвен ксилофон во форма на количка за влечење. На тој начин музиката ќе ги придружува насекаде. Се движи тивко, благодарение на гумените прстени на тркалата. Оваа играчка е дел од колекцијата Sweet Cocoon, префинети играчки со бои инспирирани од тековните трендови и коишто нежно го поттикнуваат раниот детски развој.
ден 2.490,00 со ддв.
Close