Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Нега

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Frozen тоалетна вода

Frozen тоалетна вода

24
Frozen тоалетна вода Количина: 30ml
ден 360,00 со ддв.
GOE Baby

GOE Baby

29
Чисти на природен начин без употреба на груби хемикалии. Направен од безбедни природни состојки, тој е 100% биоразградлив и безбеден за животната средина и Вашето бебе. Чисти, ги елиминира миризбите и убива 99,99% од бактериите. Дизајниран за чистење на високи столици, играчки, текстил, масички за пресоблекување, подови и др. Еден производ го прави сето тоа. Без алергенски мириси и конзерванси, нетоксичен и целосно безбеден за септички резервоари. Повеќенаменски одржувач на хигиената за подобра средина на вашето бебе.
ден 990,00 со ддв.
Red Angry Bird Тоалтена Вода

Red Angry Bird Тоалтена Вода

61
Тоалетна вода Количина: 50ml
ден 600,00 со ддв.
Star Wars -Стар Ворс сет

Star Wars -Стар Ворс сет

73
Сетот содржи:тоалетна вода 50ml + чаша
ден 1.000,00 со ддв.
Дизни Пепелашка шампон и гел за туширање

Дизни Пепелашка шампон и гел за туширање

102
Благ и нежен шампон и гел за туширање за деца со хидратантни својства. Без бои и алкохол. Без алергени и мириси. Балансиран Ph, нежен за очи. Количина: 250ml
ден 190,00 со ддв. ден 135,00 со ддв.
Пепелашка четка за коса

Пепелашка четка за коса

133
Пепелашка 2д четка за коса
ден 300,00 со ддв.
Продолжувач на боди

Продолжувач на боди

2145
Поради брзиот раст на нашите најмили се јавува потребата од често менување на бодито и тоа знае да претставува дополнителен трошок, така што на неколку месеци секогаш треба да купуваме ново боди за најмилите.
ден 100,00 со ддв.
Слика на Frozen-Фрозен сет

Frozen-Фрозен сет

27
Сетот содржи:тоалетна вода 50ml + чаша
ден 1.200,00 со ддв.
Pink Angry Bird Тоалетна Вода

Pink Angry Bird Тоалетна Вода

54
Тоалетна вода Количина: 50ml
ден 600,00 со ддв.
Дизни Снежана гел за туширање

Дизни Снежана гел за туширање

104
Гел за туширање за деца со хидратантни својства. Без бои и алкохол. Без алергенси и мириси. Балансиран Ph, нежен за очи. Количина: 300ml
ден 190,00 со ддв. ден 135,00 со ддв.
Снежана четка за коса

Снежана четка за коса

143
Снежана 2Д четка за коса за деца.
ден 300,00 со ддв.
Четка За Заби, розева

Четка За Заби, розева

2057
Оваа четка за заби е одлична за првото вежбање миење заби. Многу мека и безбедна за првите забчиња на бебето. Лесна е за држење и во форма на слонче за миењето заби да е позабавно.
ден 450,00 со ддв.
Spiderman-Спајдермен сет

Spiderman-Спајдермен сет

64
Сетот содржи:тоалетна вода 50ml + купка 250ml
ден 1.000,00 со ддв.
Авиони парфимиран спре

Авиони парфимиран спреј (Planes)

83
Авиони парфимиран спреј за деца. Количина: 200ml
ден 360,00 со ддв.
Дизни Ариел гел за туширање

Дизни Ариел гел за туширање

101
Благ и нежен гел за деца. Со хидратантни својства. Без бои и алкохол. Без алергенси и мириси. Балансиран Ph, нежен за очи. Количина: 250ml
ден 190,00 со ддв. ден 135,00 со ддв.
Четка За Заби, сина

Четка За Заби, сина

2056
Оваа четка за заби е одлична за првото вежбање миење заби. Многу мека и безбедна за првите забчиња на бебето. Лесна е за држење и во форма на слонче за миењето заби да е позабавно.
ден 450,00 со ддв.
Авиони тоалетна вода

Авиони тоалетна вода

84
Авиони тоалетна вода. Количина: 30ml
ден 360,00 со ддв.
Мики Маус шампон и гел за туширање

Мики Маус шампон и гел за туширање

122
Благ и нежен шампон и гел за деца со хидратантни својства. Без бои и алкохол. Без алергенси и мириси. Балансиран Ph, нежен за очи. Количина: 250ml
ден 190,00 со ддв. ден 135,00 со ддв.
Силиконска Цуцла недоновче тесно грло

Силиконска Цуцла недоновче тесно грло

2010
Направени од многу мек, високо квалитетен силикон, секое ниво на цуцлите обезбедува соодветен проток на течноста за потребите на Вашето бебе. Сите цуцли се различни во големина и форма зависно од возраста и начинот на хранење на бебето.
ден 305,00 со ддв.
Hello Kitty парфимиран спреј

Hello Kitty парфимиран спреј

30
Hello Kitty парфимиран спреј за деца. Количина: 200ml
ден 360,00 со ддв.
Мини Маус шампон од јагода

Мини Маус шампон од јагода

125
Благ и нежен шампон за деца со хидратантни својства. Без бои и алкохол. Без алергенски и мириси. Балансиран Ph, нежен за очи. Количина: 300ml
ден 190,00 со ддв. ден 135,00 со ддв.
Принцези сет

Принцези сет

138
Сетот содржи: Тоалетна вода 30ml, сјај за тело, сунѓер во вид на срце.
ден 1.200,00 со ддв.
Barbie-Барби сет

Barbie-Барби сет

2
Сетот содржи: Гел за туширање 250ml, сјај за тело, четка за коса.
ден 1.200,00 со ддв.
Барби тоалетна вода

Барби тоалетна вода

90
Барби тоалетна вода. Количина: 30ml
ден 360,00 со ддв.
Слика на Ултимејт Спајдермен купка

Ултимејт Спајдермен купка

151
Блага и нежна купка за деца со хидратантни својства. Без бои и алкохол. Без алергенси и мириси. Балансиран Ph, нежен за очи. Количина: 1l
ден 390,00 со ддв. ден 250,00 со ддв.
Minions-Миниони 3Д

Minions-Миниони 3Д

39
Миниони 3Д каса+шампон и гел за туширање 200ml
ден 1.000,00 со ддв.
Ултимејт Спајдермен шампон

Ултимејт Спајдермен купка

152
Блага и нежна купка за деца со хидратантни својства. Без бои и алкохол. Без алергенси и мириси. Балансиран Ph, нежен за очи. Количина: 250ml
ден 190,00 со ддв. ден 135,00 со ддв.
Барби Парфимиран Спреј

Барби Парфимиран Спреј

88
Барби парфимиран спреј за деца. Количина: 200ml
ден 360,00 со ддв.
Силиконска Цуцла 9+ месеци тесно грло

Силиконска Цуцла 9+ месеци тесно грло

2014
Направени од многу мек, високо квалитетен силикон, секое ниво на цуцлите обезбедува соодветен проток на течноста за потребите на Вашето бебе. Сите цуцли се различни во големина и форма зависно од возраста и начинот на хранење на бебето.
ден 305,00 со ддв.
Ултимејт Спајдермен гел за туширање

Ултимејт Спајдермен гел за туширање

150
Благ и нежен гел за туширање за деца со хидратантни својства. Без бои и алкохол. Без алергенси и мириси. Балансиран Ph, нежен за очи. Количина: 250ml
ден 190,00 со ддв. ден 135,00 со ддв.