Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Облека и акцесорис

Облека, чорапи, акцесорис

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
 БЕБЕШКИ ТОПЛИНКИ

БЕБЕШКИ ТОПЛИНКИ

7880909876
Меки бебешки топлинки. Погодни за прошетка во количка, како и за лазење по дома. Еластичен заден дел кој обезбедува сигурна приврзаност кон стапалото на бебето. Апликација "колаче човек". Достапни во бр.15 Влошка должина 11.02 сантиметри
ден 1.290,00 со ддв.
Новогодишни топлинки- Дедо Мраз

Новoгодишни топлинки- Дедо Мраз

43456789
Состав: 60% Полиестер 40% Акрил Бренд : Quick Sox Достапни големини: 24-27 28-31 32-35
ден 350,00 со ддв.
Banz Bubzee очила за сонце Navy Stars деца 2-5 години

Banz Bubzee очила за сонце Navy Stars деца 2-5 години

6001
Уникатната мека и нежна прилагодлива лента на очилата за сонце Navy Stars, дава совршено прилагодување на главата на детето, како што детето расте така ќе ја прилагодувате и лентата, за што подолго користење на очилата. Очилата имаат вградена, мека гумена носница за удобно и безбедно носење, а стаклата се со 100% УВ заштита со леќи УВ400 и стакло категорија 3, што се смета за највисока заштита што можат очилата да понудат. 100% УВ заштита од УВ А.УВ Б и УВ Ц зраци, стакло категорија 3, УВ 400 Неопрен, мека прилагодувачка лента за глава Мека гумирана носница Сертифицирани по интернационални стандради Дизајнирани во Австралија
ден 1.350,00 со ддв.
BANZ Едноделни костими за капење 50+UPF заштита , Sea Horse

BANZ Едноделни костими за капење 50+UPF заштита , Sea Horse

845687
BANZ Едноделни костими за капење 50+UPF заштита , Sea Horse
ден 2.090,00 со ддв.
BANZ Шеширче со две лица 50+UPF (100% УВ заштита) Space

BANZ Шеширче со две лица 50+UPF (100% УВ заштита) Space

690345
BANZ двострано шеширче за сонце,изработено од 50+ UPF супериорен материјал, кој освен што нуди 100% УВ заштита на главата на вашите малечки од сонце, исто така дозволува и кожата на главата природно да дише. Траката со лепенка овозможува лесно прилагодување на главата како што расте детето, а конструкцијата на рамката широка заштита од топлина и зрачење. Материјал: 100% полиестер UPF (Ултравиолетова заштита фактор) од 50+ ќе блокира повеќе од 97,5% од УВ А и УВ Б зраците Самолеплива трака, за да се овозможи лесно прилагодување на главата додека расте детето Поли мешавината овозможува дишење, брзо сушење и удобност Две страни со слатки дезени и бои – добивате две шеширчиња во еден! Клинички тестирани според Австралиските стандарди за заштита од UV зраците на ткаенини. Две големини :возраст, 0-2 год. и 2-5 год
ден 1.490,00 со ддв.
Бебешки обувки за лазење и за полесно проодување

Бебешки обувки за лазење и за полесно проодување

502
Специјални обувки за лазење и полесно проодување Наменети се за деца кои лазат, кои се соочуваат и ги прават првите обиди за да проодат. Овие први обувки се исклучително лесни, флексибилни и меки и ја штитат нежната бебешка кожа.Се облекуваат лесно, поради патентот кој оди преку самиот ѓон и се најдобар избор на родителите кои сакаат ноџињата на нивните деца да се развиваат следејќи ги природните движења типични за секоја мала нога. Надворешниот дел е направен од микрофибер, кој е 10 пати поотпорен на триење од обичната природна кожа - гарантира совршен изглед на обувките дури и по подолга употреба. Може да се чисти со детергент и вода.
ден 1.390,00 со ддв.

Filter by:

Clear All
Min: ден 350,00 Max: ден 2.149,00
ден350 ден2149
Close