Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Опрема за бања

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Корито за бањање на расклопување РОЗЕВО- Sensilo

Sensilo Корито за бањање на расклопување - Pink

SILLO-2021
Димензии на склопено корито: 81.5 x 50.5 x 23.5 cm
ден 3.570,00 со ддв. ден 1.964,00 со ддв.
Sensilo-Сунѓер за бањање-YELLOW

Sensilo-Сунѓер за бањање-YELLOW

SILLO-2013

Сунѓерот за бањање на доенчиња ја подобрува безбедноста и го олеснува бањањето за најмалите деца.
Овој сунѓер му овозможува на бебето да ја задржи соодветната позиција во кадата, и ја намалува можноста за било каква повреда или голтање на вода.
Овој сунѓер за бања на Сенсило, има сертификат за здравствен квалитет издаден од Полскиот хигиенски институт (ПЗХ).
ден 360,00 со ддв. ден 252,00 со ддв.
Kikka Boo Адаптер за WC шоља - Shape of sea (Повеќе бои)

Kikka Boo Адаптер за WC шоља - Shape of sea (Повеќе бои)

550109/3092
Возраст: 18 + м
Димензии на адаптер: 33x29x8cm
ден 520,00 со ддв.
Kikka Boo Нокшир - Lindo (Повеќе бои)

Kikka Boo Нокшир - Lindo (Повеќе бои)

550167
Погоден за дечиња од 12 до 36 месеци.
ден 1.390,00 со ддв.
Sensilo Корито за бањање на расклопување - Green

Sensilo Корито за бањање на расклопување - Green

SILLO-202/3258
Димензии на склопено корито: 81.5 x 50.5 x 23.5 cm
ден 3.570,00 со ддв. ден 1.964,00 со ддв.
Sensilo Пешкир- Lamb gray

Sensilo Пешкир- Lamb gray

SILLO-4155
Изработен од 100% памук
Димензии: 80x80 см
ден 600,00 со ддв. ден 480,00 со ддв.
Close