Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Опрема

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Chipolini торба/ранец за бебе

Chipolini торба/ранец за бебе

CHRA01803DG
Погодна за сите видови колички Лесен за прицврстување на корпата за шетање. Може да се користи и како ранец. Прилагодливи обложени ленти за на рамо. Две широки и удобни рачки и 1 преден џеб (3 внатрешни џебови за шишиња).Зипер кој овозможува отворање и затворање со една рака. Многу џебови во внатрешноста на торбата за да се олесни организирањето на багажот.
ден 1.550,00 со ддв.
Chipolino Бебешка количка - Noby Blue

Chipolino Бебешка количка - Noby Blue

LKNB01802BI
Погодно за деца од 6+ месеци до 15kg.
ден 4.700,00 со ддв.
Kolichka Noby  krem

Chipolino Бебешка количка - Noby frappe

LKNB01803FR
Погодно за деца од 6+ месеци до 15kg.
ден 4.700,00 со ддв.
Kolichka Fama Temno siva

Chipolino Бебешка количка Fama granite grey

KKFA11901GG
Наменето за деца на возраст од 0 до 36 месеци до 15кг. Седиштето лесно може да се трансформира во носилка.
ден 9.350,00 со ддв.
Chipolino bebeshka kolichka za bliznaci - Twix truffle

Chipolino Бебешка количка за близнаци - Twix truffle

KBTX01901TR
Погодно за новороденчиња 0+ месеци.
ден 14.460,00 со ддв.
Chipolino транспортно креветче Косида

Chipolino транспортно креветче Косида

KOSICA162BR
Наменета за бебиња и деца до 15 kg. Лесна алуминиумска конструкцја Две нивоа на душек - соодветно за помали бебиња. Стабилна и удобен за користење. Мрежа против инсекти, Вклучени 2 тркала со сопирачи за лесно движење, Голем страничен џеб за играчки и аксесоарис Страничен влез со патент, кој создава дополнителна удобност за детето, Чанта за преносување, Произведена според европските стандарди EN716 и EN12221 со 100% безбедни материали Големина: Должина - 125 см / Ширина - 65 см
ден 5.000,00 со ддв.