Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Останато

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
CANGAROO УНИВЕРЗАЛНА ТЕНДА ЗА КОЛИЧКА BIRDS

CANGAROO УНИВЕРЗАЛНА ТЕНДА ЗА КОЛИЧКА BIRDS

066CANBIRDS
Екстремно функционална тенда, која е погодна за сите модели на колички.
ден 790,00 со ддв.
CANGAROO УНИВЕРЗАЛНА ТЕНДА ЗА КОЛИЧКА ETHNO

CANGAROO УНИВЕРЗАЛНА ТЕНДА ЗА КОЛИЧКА ETHNO

066CANETHN
Екстремно функционална тенда, која е погодна за сите модели на колички.
ден 790,00 со ддв.
CANGAROO УНИВЕРЗАЛНА ТЕНДА ЗА КОЛИЧКА LETTERS

CANGAROO УНИВЕРЗАЛНА ТЕНДА ЗА КОЛИЧКА LETTERS

066CANLETT
Екстремно функционална тенда, која е погодна за сите модели на колички.
ден 790,00 со ддв.
CHICCO ЧАДОР ЗА КОЛИЧКА BEIGE (Повеќе бои)

CHICCO ЧАДОР ЗА КОЛИЧКА (Повеќе бои)

798590100/3670
Чадор за количка со универзален систем за монтирање. Со UV заштита.
ден 1.890,00 со ддв.
Chipolino Адаптери за во кола за столче "UP and Down"

Chipolino Адаптери за во кола за столче "UP and Down"

STKUPD018SET
ден 470,00 со ддв.
Chipolino универзален држач за шише чаша 0

Chipolino Држач за шише и торби

CUPH01701BL/ 2350
- Незаменлив и корисен помошник на мајката за пријатни долги прошетки - Универзален и практичен држач за сите модели на бебешки колички, трицикли и сл. - Единствена мултифункционална комбинација на држач за чаши или шише и кука за дополнителна торба - Брз и лесен пристап до додатоците на бебето - КАпацитет на тежина: 5kg
ден 450,00 со ддв.
Chipolino универзална мрежа за заштита од комарци

Chipolino универзална мрежа за заштита од комарци

MKK00010NET/2353
ден 330,00 со ддв.
Kikka boo Зимска навлака

Kikka boo Зимска навлака

55235

Состав: 100% полиестер
Димензии: 35/74 cm
ден 1.590,00 со ддв.
Kikka Boo Обрач со играчки - Raffy

Kikka Boo Обрач со играчки - Raffy

55345
Обрач со меки играчки, идеална играчка која лесно се монтира на креветчиња и колички. Одлична забава за бебето, како и за развој на основните когнитивни функции.
ден 990,00 со ддв.
Kikka Boo Сет за патување

Kikka Boo Сет за патување

55094
Димензии на производот: 22x22cm
ден 590,00 со ддв.
Држач за телефон за седиште во автомобил

Држач за телефон за седиште во автомобил

900191/3009
Димензии на производот: 14x21cm.
Димензии на пакувањето: 15x24x3cm
ден 350,00 со ддв.
Заштитник за прозор на автомобил црн

Заштитник за прозор на автомобил црн

900232/3049
Димензии на производот: 45x38cm.
Димензии на пакувањето: 23x20cm.
ден 350,00 со ддв.
Заштитник за седиште

Заштитник за седиште

900111
Димензии на производот: 40x55cm.
Димензии на пакувањето: 13x20x3cm.
ден 310,00 со ддв.
Заштитник ролетна за прозор за автомобил црн

Заштитник ролетна за прозор за автомобил црн

900233/3050
Заштитникот ви помага да заштитите вашето бебе од сончевите зраци и топлото време во текот на летото.
ден 1.320,00 со ддв.
Зимски навлаки за количка

Зимски навлаки за количка

55363
Димензии на производот: 34x84x2 cm.
ден 1.590,00 со ддв.
Мрежа за заштита од инсекти за транспортер

Мрежа за заштита од инсекти за транспортер

900110
Димензии на производот: 65x57cm.
ден 290,00 со ддв.
Навлака за дожд за количка со патент

Навлака за дожд за количка со патент

9001013057/3057
Навлаката за количка со својот отворен преден џебен простор ви овозможува лесно да го земете бебето од количката.
ден 790,00 со ддв.
Навлака за дожд за транспортер

Навлака за дожд за транспортер

900099
Димензии на производот: 80x56cm.
Димензии на пакувањето: 19x22x6cm.
ден 550,00 со ддв.
Навлака заштитна за седиште

Навлака заштитна за седиште

900084/3018
Навлаката за седишта е многу корисна бидејќи е изработена од 100% памучна ткаенина која не поти а воедно можете многулесно да ја отстраните за перење.Компатибилна за секаков вид на седишта.
ден 990,00 со ддв.
Организатор  за количка

Организатор за количка

900132/3095
Димензии на производот: 31x38cm.
Димензии на пакувањето: 19x20x7cm.
ден 920,00 со ддв.
Организатор за седиште на автомобил

Организатор за седиште на автомобил

900190
- Димензии на производот: 37x57cm.
- Димензии на пакувањето: 19x23x7cm.
ден 940,00 со ддв.
Прекривка за транспортер

Прекривка за транспортер

900186
Прекривката е компактибилна со сите модели на транспортери лесна и 100% памучна.
ден 890,00 со ддв.
Прекривка за транспортер со машна розева

Прекривка за транспортер со машна розева

900189
Прекривката е компактибилна со сите модели на транспортери лесна и 100% памучна.
ден 890,00 со ддв.
Прекривка за транспортер со машна сива

Прекривка за транспортер со машна сива

900184
Прекривката е компактибилна со сите модели на транспортери лесна и 100% памучна.
ден 890,00 со ддв.
Сет врвки за количка

Сет врвки за количка

900183/3037
Димензии на производот: 16x1cm.
Димензии на пакувањето: 10x15cm
ден 380,00 со ддв.
Заштитник за креветче

Заштитник за креветче

900170
Димензии на производот:120 x 48,5см.
ден 2.990,00 со ддв.
Заштитници за колена (Повеќе бои)

Заштитници за колена (Повеќе бои)

900141
Димензии на производот: 8x15cm.
ден 390,00 со ддв.
Заштитници за колена со лепенки  (Повеќе бои)

Заштитници за колена со лепенки (Повеќе бои)

900137
ден 380,00 со ддв.
Заштитно перниче за грб (Повеќе бои)

Заштитно перниче за грб (Повеќе бои)

900054
- Димензии на производот: 22x40x3cm. - Димензии на пакувањето: 26x42cm.
ден 680,00 со ддв.
Мрежа за заштита од инсекти за кревет

Мрежа за заштита од инсекти за кревет

900102
- Димензии на производот: 100x30cm.
- Димензии на пакувањето: 33x22cm.
ден 780,00 со ддв.
Организатор за креветче

Организатор за креветче

900248/3068
Димензии на производот: 54x69cm.
Димензии на пакувањето: 18x24x4cm.
ден 650,00 со ддв.
Појас за заштита на уши

Појас за заштита на уши

900224/3062
Најистакнатиот проблем со ушињата кај бебињата може да се поправи со претпазливост во првите 3 месеци.
ден 690,00 со ддв.
Перница за доење и подлога за спиење (Повеќе бои)

Перница за доење и подлога за спиење (Повеќе бои)

900242
Овој производ можете да го користите додека го чекате вашето бебе и после раѓањето.Додека го чекате раѓањето на бебето можете да спиете мирно поддржувајќи го вашиот стомак и грбот.По раѓањето можете да го користите како перница за доење.
ден 2.300,00 со ддв.
Перница за доење мала

Перница за доење мала (Повеќе бои)

900113
Димензии на производот: 25x20x5cm.
Димензии на пакувањето: 30x22x8cm.
ден 550,00 со ддв.
Перница за доење цвет (Повеќе бои)

Перница за доење цвет (Повеќе бои)

900145
Димензии на производот: 25x25x4cm.
Димензии на пакувањето: 22x26x6cm.
ден 640,00 со ддв.
Престилка за доење со џеб (Повеќе бои)

Престилка за доење со џеб (Повеќе бои)

900115/3033
Димензии на производот: 70x96cm.
Димензии на пакувањето: 16x28x4cm.
ден 690,00 со ддв.
Сет чорапи со тропки

Сет чорапи со тропки

900105

Димензии на производот: 6x14cm.
Димензии на пакувањето: 15x23cm.
ден 640,00 со ддв.
Сет чорапи со тропки

Сет чорапи со тропки

900106

Димензии на производот: 6x14cm.
Димензии на пакувањето: 15x23cm.
ден 640,00 со ддв.
Sensilo- Чаршав за душек со ластик -WHITE

Sensilo- Чаршав за душек со ластик -WHITE

SILLO-2140

Овој чаршав за бебешко креветче со ластик е со одличен квалитет.
Изработен е од густ памук кој одговара за душек со големина 120 × 60 см.
Оваа постелнина мека и нежна е идеален придружник во сонот на вашето дете.
Ластикот на рабовите на чаршавот помага истиот да ја задржи својата позиција и да не се мрда при движењe на бебето.
ден 400,00 со ддв. ден 300,00 со ддв.
Sensilo- Чаршав за душек со ластик-GREY

Sensilo- Чаршав за душек со ластик-GREY

SILLO-2141/3332

Овој чаршав за бебешко креветче со ластик е со одличен квалитет.
Изработен е од густ памук кој одговара за душек со големина 120 × 60 см.
Оваа постелнина мека и нежна е идеален придружник во сонот на вашето дете.
Ластикот на рабовите на чаршавот помага истиот да ја задржи својата позиција и да не се мрда при движењe на бебето.
ден 400,00 со ддв. ден 300,00 со ддв.
Sensilo- Водоотпорен чаршав -GREY

Sensilo- Водоотпорен чаршав -GREY

SILLO-2152

Чаршавот има ткаенина од фротир на горната страна, а долната е изработена од водоотпорна полиуретанска мембрана.
Совршена е за типични детски душеци со големина 120x60cm и дебелина до 15 cm.
Ја заштитува површината на душекот од влажнење и валкање.
Благодарение на ластикот, овозможува чаршавот да не се мрда од положбата во која е наместен.
ден 750,00 со ддв.
Sensilo- Водоотпорен чаршав-PINK

Sensilo- Водоотпорен чаршав-PINK

SILLO-2153/3334

Чаршавот има ткаенина од фротир на горната страна, а долната е изработена од водоотпорна полиуретанска мембрана.
Совршена е за типични детски душеци со големина 120x60cm и дебелина до 15 cm.
Ја заштитува површината на душекот од влажнење и валкање.
Благодарение на ластикот, овозможува чаршавот да не се мрда од положбата во која е наместен.
ден 750,00 со ддв.
Sensilo- Водоотпорен чаршав-WHITE

Sensilo- Водоотпорен чаршав-WHITE

SILLO-2151

Чаршавот има ткаенина од фротир на горната страна, а долната е изработена од водоотпорна полиуретанска мембрана.
Совршена е за типични детски душеци со големина 120x60cm и дебелина до 15 cm.
Ја заштитува површината на душекот од влажнење и валкање.
Благодарение на ластикот, овозможува чаршавот да не се мрда од положбата во која е наместен.
ден 750,00 со ддв.
Sensilo -Водоотпорен чаршав -BLUE

Sensilo -Водоотпорен чаршав -BLUE

SILLO-2154

Чаршавот има ткаенина од фротир на горната страна, а долната е изработена од водоотпорна полиуретанска мембрана.
Совршена е за типични детски душеци со големина 120x60cm и дебелина до 15 cm.
Ја заштитува површината на душекот од влажнење и валкање.
Благодарение на ластикот, овозможува чаршавот да не се мрда од положбата во која е наместен.
ден 750,00 со ддв.
Sensilo- Оградицa плетенкa- SMOOTH MINT

Sensilo- Оградицa плетенкa- SMOOTH MINT

SILLO-2223/3339

Sensilo Оградицa плетенкa- заштитник за креветче- SMOOTH MINT
должина: 210 см
материјал: 100% памук
полнење: 100% полиестер
Произведени во Полска
ден 2.850,00 со ддв. ден 2.280,00 со ддв.
Sensilo- Организатор за креветче- OWLS GREY

Sensilo- Организатор за креветче- OWLS GREY

SILLO-22332

Организаторот на креветчето не е само практичен производ, туку е и декорација за детска соба.
Неговата форма наликува на був.
Има вкупно 4 џебови во кои можат да се стават сите потребни додатоци.
Организаторот може лесно да се монтира на рамката на креветчето со зашиените ленти.
Изработен е од 100% памук од двете страни, а внатрешниот слој е со антиалергиско полнење.
ден 1.450,00 со ддв. ден 1.160,00 со ддв.
Sensilo Заштитни ракавици за на количка - Black

Sensilo Заштитни ракавици за на количка - Black

SILLO-85090/3484
Есенска или зимска прошетка со количка вклучува изложеност на рацете на ветер, дожд или снег.
Sensilo заштитните ракавици за на количка ги штити рацете од неповолни временски услови.
Тој е практичен бидејки нема потреба да вадите и ставате други ракавици за време на прошетката со вашето дете.
Ракавиците имаат и прицврстувачи за да ги прикачите на рачката од количката.
Од надвор се прекриени со водоотпорна ткаенина, додека внатрешниот слој е од мека и нежна ткаенина што овозможува топла прошетка со вашето дете.
ден 1.100,00 со ддв. ден 770,00 со ддв.
Sensilo Заштитни ракавици за на количка - Graphite

Sensilo Заштитни ракавици за на количка - Graphite

SILLO-8508/3369
Есенска или зимска прошетка со количка вклучува изложеност на рацете на ветер, дожд или снег.
Sensilo заштитните ракавици за на количка ги штити рацете од неповолни временски услови.
Тој е практичен бидејки нема потреба да вадите и ставате други ракавици за време на прошетката со вашето дете.
Ракавиците имаат и прицврстувачи за да ги прикачите на рачката од количката.
Од надвор се прекриени со водоотпорна ткаенина, додека внатрешниот слој е од мека и нежна ткаенина што овозможува топла прошетка со вашето дете.
ден 1.100,00 со ддв. ден 770,00 со ддв.
Sensilo Заштитни ракавици за на количка - Gray

Sensilo Заштитни ракавици за на количка - Gray

SILLO-85091/3370
Есенска или зимска прошетка со количка вклучува изложеност на рацете на ветер, дожд или снег.
Sensilo заштитните ракавици за на количка ги штити рацете од неповолни временски услови.
Тој е практичен бидејки нема потреба да вадите и ставате други ракавици за време на прошетката со вашето дете.
Ракавиците имаат и прицврстувачи за да ги прикачите на рачката од количката.
Од надвор се прекриени со водоотпорна ткаенина, додека внатрешниот слој е од мека и нежна ткаенина што овозможува топла прошетка со вашето дете.
ден 1.100,00 со ддв. ден 770,00 со ддв.
Sensilo Заштитник за раце за на количка - Black

Sensilo Заштитник за раце за на количка - Black

SILLO-8510/3367
Sensilo заштитникот за раце за на количка ги штити рацете од неповолни временси услови.
Тој е практичен бидејки нема потреба да вадите и ставате други ракавици за време на зимската прошетка со вашето дете. Заштитникот има и прицврстувачи за да го прикачите на рачката од количката.
Од надвор е прекриен со водоотпорна ткаенина, додека внатрешниот слој е од мека и нежна ткаенина што овозможува топла прошетка со вашето дете.
ден 900,00 со ддв. ден 630,00 со ддв.
Sensilo Заштитник за раце за на количка - Grey

Sensilo Заштитник за раце за на количка - Grey

SILLO-8513
Sensilo заштитникот за раце за на количка ги штити рацете од неповолни временси услови.
Тој е практичен бидејки нема потреба да вадите и ставате други ракавици за време на зимската прошетка со вашето дете. Заштитникот има и прицврстувачи за да го прикачите на рачката од количката.
Од надвор е прекриен со водоотпорна ткаенина, додека внатрешниот слој е од мека и нежна ткаенита што овозможува топла прошетка со вашето дете.
ден 900,00 со ддв. ден 630,00 со ддв.
Sensilo Ќебе/Фишек за транспортер - Clearing mint

Sensilo Ќебе/Фишек за транспортер - Clearing mint

SILLO-708
Sensilo ќебето/фишек е специјално дизајнирано за најмалите деца.
Удобно и практично за патување во зимските студени денови.
Благодарение на отворите за ремени со 3-точки овозможува дополнителна функционалност и практичност.
Sensilo ќебето/фишек е со прилагодлива капа со имитација на уши.
Направено е од 100% памук.
ден 2.500,00 со ддв. ден 1.750,00 со ддв.
Sensilo Термофор - Stars blue

Sensilo перниче антиколи- Stars blue

SILLO-4406
Sensilo перничето исполнет со семки од цреша се користи за ладење или загревање на болните делови од телото.
Користењето на перничето не вклучува ризик од изгореници или алергии на кожата и е целосно безбеден производ.
Произведен е од најквалитетни материјали - 100% памук и семки од цреша.
ден 400,00 со ддв. ден 280,00 со ддв.
Sensilo Термофор - Foxes

Sensilo перниче антиколик- Foxes

SILLO-4401/ 3378
Sensilo перничето исполнет со семки од цреша се користи за ладење или загревање на болните делови од телото.
Користењето на перничето не вклучува ризик од изгореници или алергии на кожата и е целосно безбеден производ.
Произведен е од најквалитетни материјали - 100% памук и семки од цреша.
ден 400,00 со ддв. ден 280,00 со ддв.
Sensilo Термофор - Hearts grey-pink

Sensilo перниче антиколик- Hearts grey-pink

SILLO-4407
Sensilo перничето исполнет со семки од цреша се користи за ладење или загревање на болните делови од телото.
Користењето на перничето не вклучува ризик од изгореници или алергии на кожата и е целосно безбеден производ.
Произведен е од најквалитетни материјали - 100% памук и семки од цреша.
ден 400,00 со ддв. ден 280,00 со ддв.
Sensilo- Организатор за креветче- FEATHERS PASTEL

Sensilo- Организатор за креветче- FEATHERS PASTEL

SILLO-22331

Организаторот на креветчето не е само практичен производ, туку е и декорација за детска соба.
Неговата форма наликува був.
Има вкупно 4 џебови во кои можат да се стават сите потребни додатоци.
Организаторот може лесно да се монтира на рамката на креветчето со зашиените ленти.
Изработен е од 100% памук од двете страни, а внатрешниот слој е со антиалергиско полнење.
ден 1.450,00 со ддв. ден 1.015,00 со ддв.
Sensilo- Тетра пелена Bear (Повеќе бои)

Sensilo- Тетра пелена Bear (Повеќе бои)

SILLO-039/3475
Димензии: 60x80
100% памук
ден 70,00 со ддв.
Sensilo- Тетра пелена Car

Sensilo- Тетра пелена Car

SILLO-039
Димензии: 60x80
100% памук
ден 70,00 со ддв.
Sensilo- Тетра пелена Minnie mouse

Sensilo- Тетра пелена Minnie mouse

SILLO-039/3477
Димензии: 60x80
100% памук
ден 70,00 со ддв.
Sensilo- Тетра пелена Stars (Повеќе бои)

Sensilo- Тетра пелена Stars (Повеќе бои)

SILLO-039/3471
Димензии: 60x80
100% памук
ден 70,00 со ддв.

Filter by:

Clear All
Min: ден 70,00 Max: ден 9.790,00
ден70 ден9790
Close