Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Пешкири

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Sensilo Пешкирче за бањање Пингвин

Sensilo Пешкир за бањање - Pingwin

SILLO-30570
Бањањето претставува задоволство за бебињата, а воедно и за родителите.
Изработени од 100% памук кои овозможува лесно и брзо апсорбирање на капките вода после бањање.
Капата е укасена со интересно и забавно животно.
ден 1.200,00 со ддв. ден 960,00 со ддв.
Sensilo Пешкирче за бањање Hippo

Sensilo Пешкир за бањање - Hippo

SILLO-3058
Бањањето претставува задоволство за бебињата, а воедно и за родителите.
Изработени од 100% памук кои овозможува лесно и брзо апсорбирање на капките вода после бањање.
Капата е укасена со интересно и забавно животно.
ден 1.200,00 со ддв. ден 960,00 со ддв.
Close