Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Piñata - Пињата рачно изработена

Опис
Пињатите имаат потекло од Мексико, Се користи на забави како декоративен елемент кој на крајот на забавата се претвора во интересна активност во која се вклучени сите гости.
Пиљатата е рачно изработена и е полна со: бонбони, балони,дувалки, конфети. 
Секако, доколку сакате пињатата да биде полна со нешто друго, специфично може да постои како опција, при договор. 
 
 
 
 
Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
диносаурис

Диносаурс

267
Опис Пињатите имаат потекло од Мексико, Се користи на забави како декоративен елемент кој на крајот на забавата се претвора во интересна активност во која се вклучени сите гости. Пиљатата е рачно изработена и е полна со: бонбони, балони,дувалки, конфети. Постои опција доколку сакате, пињатата да биде полнета и по ваша желба. Цената е во зависнот од големината на пињатата. Цената која е ставена е за 20 деца Babyshop во соработка со mystore.deco - instragram profile
ден 1.200,00 со ддв.
Облаче

Облаче

268
Опис Пињатите имаат потекло од Мексико, Се користи на забави како декоративен елемент кој на крајот на забавата се претвора во интересна активност во која се вклучени сите гости. Пиљатата е рачно изработена и е полна со: бонбони, балони,дувалки, конфети. Постои опција доколку сакате, пињатата да биде полнета и по ваша желба. Цената е во зависнот од големината на пињатата. Цената која е ставена е за 20 деца Babyshop во соработка со mystore.deco - instragram profile
ден 1.200,00 со ддв.
Flamingo pinjata

Flamingo pinjata

419
ден 1.700,00 со ддв.
Пакет Flaminga

Пакет Flaminga

420
Пакетот вклучува една пињата и 4 други Flaminga кои се лепат на ѕид.
ден 2.000,00 со ддв.
Close