Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Подлоги за игра

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
BRIGHT STARTS ПОДЛОГА ЗА ИГРА Giggle Safari

BRIGHT STARTS ПОДЛОГА ЗА ИГРА Giggle Safari

10060
Забавата доаѓа прва! ™ Ќе удира и ќе игра на Splashin 'Safari ™ подлогата за игра од right Starts ™!
ден 1.190,00 со ддв.
CHICCO ПОДЛОГА ЗА ИГРА МУЗИЧКА 44 CATS

CHICCO ПОДЛОГА ЗА ИГРА МУЗИЧКА 44 CATS

099161000
Секој пат кога ќе притиснете копче (со рацете или нозете), започнува песна и ... оставете ја магијата!
ден 2.890,00 со ддв.
CHICCO ПОДЛОГА ЗА ИГРА СО ИГРАЧКИ MAGIC FOREST 0+

CHICCO ПОДЛОГА ЗА ИГРА СО ИГРАЧКИ MAGIC FOREST 0+

097160000/4021
Препорачано за деца над 0+
ден 3.680,00 со ддв.
INFANTINO ИГРАЧКА ГИМНАСТИКА SPARKLE

INFANTINO ИГРАЧКА ГИМНАСТИКА SPARKLE

005232
Подлога за играње со пречка и 3 тропалки
ден 1.890,00 со ддв.
INFANTINO ИГРАЧКА ГИМНАСТИКА ЖЕЛКА

INFANTINO ИГРАЧКА ГИМНАСТИКА ЖЕЛКА

005233
Подлога за играње со светли бои и разни текстури е совршено место за играње на Вашите деца.
ден 1.890,00 со ддв.
Гнездо и гимнастика Фарма

Гнездо и гимнастика Фарма

5011979558077
Мека мулти-сензорна околина со забавна сцена на фарма околу Playnest® и вежбална како небото горе. Playnest® е прстен на надувување, покриен со ткаенина, кој го поддржува бебето за време на играта. Има текстури и звуци за истражување во 4-те играчки за вежбање и 8-те активности околу Playnest®. И координацијата на рацете и очите и манипулативните вештини се охрабруваат така што Playnest® & Gym ќе играат важна улога во физичкиот развој и играта на бебето. Навлаките на Playnest® & Gym и меките играчки се перат во машина. За возраст од 0 до 12 месеци
ден 4.390,00 со ддв.
Гнездо фарма

Гнездо фарма

5011979558046
Уникатна комбинација на меко место за одмор и самостојна средина за игра за бебиња и мали деца.Триаголниот прстен на надувување покриен со ткаенина обезбедува дополнителна странична поддршка за бебето за време на одмор и игра. Околу Playnest®, има 8 мулти-сензорни одлики за стимулирање на допир, визија и слух. Playnest® е исто така одлично место за седење на бебето додека тоа игра со други играчки. Ткаенината има мек ватиран центар и се пере во машина. Доделен статус „Препорачан“ од Водичот за добри играчки. 0 месеци до 3 месеци и нагоре
ден 2.380,00 со ддв.
 Мека подлога за играње

Мека подлога за играње

03 435/2518
Изработени од еколишки материјал
ден 1.040,00 со ддв.
Музичка подлога

Музичка подлога

29626
Димензија на подлогата: 70 x 48 cm
ден 650,00 со ддв.
Музичка подлога

Музичка подлога

29627
Димензии: 60х40cm
ден 600,00 со ддв.
 BRIGHT STARTS-ПОДЛОГА ЗА ИГРА More-in-One Ball Pit Fun

BRIGHT STARTS-ПОДЛОГА ЗА ИГРА More-in-One Ball Pit Fun

11154

ПОДЛОГА ЗА ИГРА More-in-One Ball Pit Fun BRIGHT STARTS
Задоволството е првото нешто што Вашето дете ќе го памети!
Овој мултифункционален гимнастички центар, изработен во светли бои, ќе биде првиот импровизиран т.н гимнастичка сала за вашето дете.
Тоа вклучува многу интересни играчки кои ќе го забавуваат.
Поради својата големина, погодно е и за поголемо дете.
ден 2.690,00 со ддв.
BRIGHT STARTS-ПОДЛОГА ЗА ИГРА Minnie Mouse Garden Fun

BRIGHT STARTS-ПОДЛОГА ЗА ИГРА Minnie Mouse Garden Fun

11097

ПОДЛОГА ЗА ИГРА Minnie Mouse Garden Fun BRIGHT STARTS
Плишана играчка која има 20+ минути музика, меко огледало со додатоци и плишани висечки играчки за бебето да лежи и да игра.
ден 4.990,00 со ддв. ден 3.992,00 со ддв.
Galt Гнездо автомобил

Galt Гнездо автомобил

5011979552853
Голем црвен тркачки автомобил со електронска контролна табла што се одвојува. Оваа играчка на надувување е покриена со ткаенина и обезбедува мека, затворена област за имагинативна игра. Има волан за управување, клуч и звук на палење, автомобилска сирена и мелодија, џеб на багажникот и ретровизор. Се пере во машина. Вклучени се 3 x АА батерии. 9 месеци и нагоре
ден 4.490,00 со ддв.
Albero - Подлога за пресоблекување

Albero - Подлога за пресоблекување

7886016/4010
Подлога за пресоблекување од брендот Albero со интересен дизајн и принт кои совршено ќе се вклопи во собата на вашето бебе.
ден 1.290,00 со ддв.
Chipolino Подлога за игра

Chipolino Подлога за игра

PGS01803FRI
Информации: • Шаренa подлога која го привлекува вниманието на детето; • Исклучително меко и пријатна за бебето; • Комплетот има два лакови со играчки; • Играчки за бебиња во форма на лавче и слонче; • Овозможува забава за бебето; • Изработени од 100% безбедни материјали; • Ги стимулира когнитивните функции на детето; • Го стимулира моторниот развој на детето. Наменето за бебиња 0+
ден 2.100,00 со ддв.
Close