Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Подлоги за спиење

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Sensilo- Гнездо-DOTS NAVY BLUE

Sensilo- Гнездо-DOTS NAVY BLUE

SILLO-22881

Sensilo- Гнездо-DOTS NAVY BLUE е дизајнирано за доенчиња.
Истото може да се користи од 0 месеци.
Поставени копчиња за лесно сврзување на страните.
Остранлива подлога изработена од полиуретанска пена.
Внатрешниот слој е изработен од нежна 100% памучна ткаенина , додека надворешната страна е изработена од мека ткаенина.
Вклучена е и патна торба.
ден 2.150,00 со ддв. ден 1.720,00 со ддв.
Sensilo- Гнездо-HEDGEHOGS GREY

Sensilo- Гнездо-HEDGEHOGS GREY

SILLO-2286

Sensilo- Гнездо-HEDGEHOGS GREY е дизајнирано за доенчиња.
Истото може да се користи од 0 месеци.
Поставени копчиња за лесно сврзување на страните.
Остранлива подлога изработена од полиуретанска пена.
Внатрешниот слој е изработен од нежна 100% памучна ткаенина , додека надворешната страна е изработена од мека ткаенина.
Вклучена е и патна торба.
ден 2.150,00 со ддв. ден 1.720,00 со ддв.
Sensilo-Позиционер за спиење

Sensilo-Позиционер за спиење

SILLO-2053

Оваа перница е наменета за заштита на бебето од превртување и паѓање.
Од двете страни се пставени штитници кои нема да дозволат вашето бебе да се преврти додека спие или лежи.
Овој позиционер спречува вашето бебе да се преврти на стомак при спиење и го спречува загушувањето.
Материјал: Изработено од 100% мек полиестер
Полнета со: 100% полиуретанска пена
Одржување:Се пера на температура од максимум. 40⁰ С.
Кога се суши треба да биде исправено поставена.
ден 800,00 со ддв. ден 560,00 со ддв.
Kikka Boo Позиционер за спиење со мемори пена My Little Bear

Kikka Boo Позиционер за спиење со мемори пена My Little Bear

550216
Димезии: 36х51х7cm.
ден 1.450,00 со ддв.
Подлога eco reflux

Подлога eco reflux

900148
Бебињата се во постојана положба на лежење и многу бебиња имаат грчеви заради хранење со течна храна.
ден 1.350,00 со ддв.
Подлога Reflux со појас бела

Подлога Reflux со појас (Повеќе бои)

900199
Специјално дизајнираниот сунѓер му овозможува на вашето бебе удобно да спие.
ден 1.990,00 со ддв.
Подлога антиколик

Подлога антиколик (Повеќе бои)

900227
Димензии на производот: 45x66x11cm.
ден 2.090,00 со ддв.
Подлога фотеља за новороденче сива

Подлога фотеља за новороденче (Повеќе бои)

900223
Може да се користи од 0-4 години
ден 3.490,00 со ддв.
Подолга гнездо - Kikka boo

Подолга гнездо - Kikka boo

55121
Најмеката прегратка после мајчината
ден 2.390,00 со ддв.
Подолга гнездо - Kikka boo (Повеќе бои)

Подолга гнездо - Kikka boo (Повеќе бои)

550351
Најмеката прегратка после мајчината
ден 2.490,00 со ддв.
Подлога за пресоблекување со појас (Повеќе бои)

Подлога за пресоблекување со појас (Повеќе бои)

900234
Со подлогата за пресоблекување со појас менувањето пелена ќе биде побрзо,попрактично и голема помош за мајките.
ден 2.090,00 со ддв.
Kikka Boo Позиционер антироловер (Повеќе бои)

Kikka Boo Позиционер антироловер (Повеќе бои)

550344
Димезии на производот: 60​​x40x8см.
ден 1.090,00 со ддв.
Подлога за безбедно спиење (Повеќе бои)

Подлога за безбедно спиење (Повеќе бои)

900117
Димензии на производот: 33x42x9cm.
Димензии на паккувањето: 12x42x12cm.
ден 540,00 со ддв.

Filter by:

Clear All
Min: ден 540,00 Max: ден 3.490,00
ден540 ден3490
Close