Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Прибор за јадење

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Диспанзер за млеко во прав

Диспанзер за млеко во прав

4437048
3 делови од садот за хигиенско и безбедно складирање на млекото во прав
ден 245,00 со ддв.
Садови за чување храна

Садови за чување храна

2068
Четири мали садови во различни бои. Со херметичко затварање, во овие садови може безбедно да чувате храна и течности дома или за на пат без страв дека ќе се истурат.
ден 730,00 со ддв.
Сет за јадење женски

Сет за јадење (женски)

4439025/2058

- Производите се направени со висок квалитет и цврста пластика.
- 0% BPA
ден 1.265,00 со ддв.
Сет за јадење (машко)

Сет за јадење (машко)

4439024/2057

- Производите се направени со висок квалитет и цврста пластика.
- 0% BPA
ден 1.265,00 со ддв.
Сет лажички долги

Сет лажички долги

4437079/3120
Идеално дизајнирани лажички, пријатни за држење, лесни за употреба.
ден 180,00 со ддв.
Сет лажички кратки

Сет лажички кратки

4437078
Идеално дизајнирани лажички, пријатни за држење, лесни за употреба.
ден 165,00 со ддв.
Close