Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Производот е означен со 'bebe'

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Chipolino tорба/ранец црна

Chipolino tорба/ранец црна

CHRA01807BL
Оваа торба ранец е еко кожа Погодна за сите видови колички Лесен за прицврстување на корпата за шетање. Може да се користи и како ранец. Прилагодливи обложени ленти за на рамо. Две широки и удобни рачки и 1 преден џеб (3 внатрешни џебови за шишиња).Зипер кој овозможува отворање и затворање со една рака. Многу џебови во внатрешноста на торбата за да се олесни организирањето на багажот. Големина 40x32x20 cm
ден 1.650,00 со ддв.
Chipolino Дигитален бебешки монитор Астро

Chipolino Дигитален бебешки монитор Астро

536727489403/
Бежичен дигитален аудио монитор со фреквентен опсег од 2.4 GHz Транспарентен опсег: 300m (во отворен простор), USB адаптери, 2 pcsBatteries, 6 парчиња, големина "ААА" 1,5V (не се вклучени). Има функција VOX, двоен начин на комуникација. Висока чувствителност на микрофон. Volume control LED диода со звучно предупредување , Ниско ниво на батерија, LED предупредување, Три LED светилки со цел приказ на нивото на бучава во собата за бебиња. Вклучува ноќно светло што може да се вклучи / исклучи Боја: сина, розева и крем
ден 1.950,00 со ддв.
Nenuco бебе Happy Birthday

Nenuco бебе Happy Birthday

0127426
Nenuco бебе Happy Birthday
ден 1.690,00 со ддв.
Nenuco бебе со куфер за патување

Nenuco бебе со куфер за патување

0127428
Nenuco бебе со куфер за патување
ден 3.098,00 со ддв.
Nenuco бебе со миксер и храна

Nenuco бебе со миксер и храна

0127427
Nenuco бебе со миксер и храна. Сега можете да ги подготвите најубавите јадења за Nenuco куклата.
ден 2.921,00 со ддв.
Nenuco мека кукла со 5 различни звукови

Nenuco мека кукла со 5 различни звукови

0127422
Nenuco мека кукла долга 30см со 5 различни звукови
ден 1.328,00 со ддв.