Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Проектори

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
CHICCO ПРОЖЕКТОР МУЗИЧКИ NEXT 2 STARS

CHICCO ПРОЖЕКТОР МУЗИЧКИ NEXT 2 STARS (Повеќе бои)

764720000
Возраст: 0+
ден 2.550,00 со ддв.
CHICCO ПРОЖЕКТОР МУЗИЧКИ МЕЧЕ РОЗЕ

CHICCO ПРОЖЕКТОР МУЗИЧКИ МЕЧЕ РОЗЕ

801510000
Возраст: 0+
ден 2.290,00 со ддв.
CHICCO ПРОЖЕКТОР МУЗИЧКИ МЕЧЕ СИНО

CHICCO ПРОЖЕКТОР МУЗИЧКИ МЕЧЕ СИНО

801522000
Возраст: 0+
ден 2.290,00 со ддв.
Проектор пеперутка

Проектор пеперутка

30895
Проекторот е наменет за дечиња од самото раѓање и е 100% безбеден за дечињата.
ден 1.000,00 со ддв.
ПРОЖЕКТОР ЈАГНЕ VTECH

ПРОЖЕКТОР ЈАГНЕ VTECH

80508703
• Ламба за креветче, во форма на слатка овца, со магично, нежно светло и проекција. • Контролната единица за родителите вклучува: 2 начини на свирење, контрола на јачината на звукот, контрола на движењето и светлото и тајмер (10/ 20/ 30минути). • Со приспивни песни, звуци од природата и смирувачки мелодии. • Сензор за активирање со глас, кога вашето бебе ќе заплаче. • Вклучени се ленти за прикачување на креветчето. • Свири 40 приспивни мелодии и 3 песни.
ден 1.590,00 со ддв.
 ПРОЖЕКТОР ЛИСИЦА 202002 INFANTINO

ПРОЖЕКТОР ЛИСИЦА 202002 INFANTINO

115104
Бебињата ќе уживаат покрај оваа ноќна лисица која свири приспивна музика додека проектира шарено подвижно светло. Нуди 20 минути на музика и звуци на природата, вклучувајќи 5 мелодии и 3 звуци на природата.
ден 2.790,00 со ддв.
Close