Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

ПРОИЗВОДИ НА ПОПУСТ

Во оваа категорија ќе ги најдете сите производи на попуст!

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Batman - Бетмен

Batman - Бетмен

2146

Фигура од суперхеројот , бетмен .
За возраст од 3 +
ден 270,00 со ддв. ден 229,00 со ддв.
Batman and Spiderman - Бетмен и Спајдермен

Batman and Spiderman - Бетмен и Спајдермен

4

Фигури од суперхероите , бетмен и спајдермен.
За возраст од 3 +
ден 480,00 со ддв. ден 408,00 со ддв.
City- коцки пожарникари

City- коцки пожарникари

9

Коцки кои што се компатибилни со лего.
За возраст од 5- 12 години.
Содржи 171 дел.
ден 420,00 со ддв. ден 357,00 со ддв.
Friends - коцки

Friends - коцки

20

Коцки кои што се компатибилни со лего.
За возраст од 5- 12 години.
Содржи 154 парчиња.
ден 576,00 со ддв. ден 490,00 со ддв.
LQL куклички

LQL куклички

34

Куклички ,мали палавковци.
За возраст од 3 +.
ден 330,00 со ддв. ден 280,00 со ддв.
Minions-Миниони

Minions-Миниони

38

Фигури од миниони.
ден 350,00 со ддв. ден 297,00 со ддв.
Paw Patrol - коцки

Paw Patrol - коцки

50

Коцки кои што се компатибилни со лего.
За возраст од 5- 14 години.
Содржи 154 парчиња.
ден 420,00 со ддв. ден 357,00 со ддв.
Paw Patrol / Ryder - коцки

Paw Patrol / Ryder - коцки

51

Коцки кои што се компатибилни со лего.
За возраст од 5- 14 години.
Содржи 178 парчиња.
ден 420,00 со ддв. ден 357,00 со ддв.
Paw patrol /Rubble - коцки

Paw patrol /Rubble - коцки

53

Коцки кои што се компатибилни со лего.
За возраст од 5- 14 години.
Содржи 157 парчиња.
ден 420,00 со ддв. ден 357,00 со ддв.
Play tent - Куќарка замок

Play tent - Куќарка замок

55
Куќарка замок за играње. Може да се користи на плажа, во домот или надвор Ја зголемува визијата, предизвикува активност, ја зголемува перцепцијата за бои, влијае на моториката на детето. Наменето за деца 3+
ден 1.500,00 со ддв. ден 1.275,00 со ддв.
Pop UP House - Шатор автомобил

Pop UP House - Шатор автомобил

56

Шатор за играње - димензии : 176x89x92 сантиметри
Може да се користи на плажа, во дворот или дома.
Внимателно во временски услови на силен ветер или силен дожд.
За деца, помали од 3 години подобро е да ја користат заедно со родители.
Подалеку од оган.
ден 1.400,00 со ддв. ден 1.190,00 со ддв.
Star Wars Darth Vader црвен МЕЧ

Star Wars Darth Vader црвен МЕЧ

66
Star Wars меч на батерии. - Свети - Звучен * Во цената не се вклучени батерии
ден 360,00 со ддв. ден 306,00 со ддв.
Star Wars - Jedi Force фигури

Star Wars - Jedi Force фигури

67
Наменето за деца над 3 годишна возраст
ден 360,00 со ддв. ден 306,00 со ддв.
Star Wars Luke Skywalker зелен МЕЧ

Star Wars Luke Skywalker зелен МЕЧ

68
Star Wars меч на батерии. - Свети - Звучен * Во цената не се вклучени батерии
ден 360,00 со ддв. ден 306,00 со ддв.
Star Wars OBI-Wan Kenobi плав МЕЧ

Star Wars OBI-Wan Kenobi плав МЕЧ

69
Star Wars меч на батерии. - Свети - Звучен * Во цената не се вклучени батерии
ден 360,00 со ддв. ден 306,00 со ддв.
Super Hero Girls

Super Hero Girls

200

Фигури од супер херои девојки
За возраст од 3 +
ден 420,00 со ддв. ден 357,00 со ддв.
Trolls - Tleris Mega Keychain Pack

Trolls - Tleris Mega Keychain Pack

81
Играчки фигури - возраст 4+
ден 980,00 со ддв. ден 833,00 со ддв.
Слика на Видео покана за роденден

Видео покана за роденден

229
Погледнете ја поканата подолу
ден 1.200,00 со ддв. ден 960,00 со ддв.
Дизни принцези гел за туширање

Дизни принцези гел за туширање

103
Благ и нежен шампон и гел за туширање за деца со хидратантни својства. Без бои и алкохол. Без алергенски и мириси. Балансиран Ph, нежен за очи. Количина: 1000ml
ден 390,00 со ддв. ден 250,00 со ддв.
Мики и Мини Маус

Мики и Мини Маус

159

Фигура од Мики и Мини Маус
За возраст од 3 +
ден 229,00 со ддв. ден 250,00 со ддв.

Filter by:

Clear All
Min: ден 135,00 Max: ден 1.275,00
ден135 ден1275