Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Рачна Пумпа за Измолзување

Измолзувајте се удобно, дискретно и погодно со Dr. Brown's рачната пумпа. Оваа пумпа е компактна и лесна да се носи на пат или било каде со вас. Чашката за гради е мека и флексибилна да ви обезбеди лесно измолзување. Целосно се расклопува за лесно миење. Не содржи БПА
Производител: Dr.Brown's
Шифра: 2058
ден 3.340,00 со ддв.
- +

Измолзувајте се удобно, дискретно и погодно со Dr. Brown's рачната пумпа.
Оваа пумпа е компактна и лесна да се носи на пат или било каде со вас.
Чашката за гради е мека и флексибилна да ви обезбеди лесно измолзување.
Целосно се расклопува за лесно миење.

Не содржи БПА

Измолзувајте се удобно, дискретно и погодно со Dr. Brown's рачната пумпа.
Оваа пумпа е компактна и лесна да се носи на пат или било каде со вас.
Чашката за гради е мека и флексибилна да ви обезбеди лесно измолзување.
Целосно се расклопува за лесно миење.

Не содржи БПА

Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично
Close