Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Racing Car Silver - Baghera

Овој тркачки автомобил е наменет за деца на вораст од 1+
Производител: Baghera
Шифра: HERA480
ден 2.278,00 со ддв.
- +

Овие автомобили се со предни големи тркала како старите автомобили за трки. Бидејќи децата често знаат своите играчки да ги фрлаат и кршат, Racing Car се изработени од многу силна ABS пластика која потоа е лакирана и полирана рачно се со цел да останат сочувани и играта со нив да трае долго дури и во најекстремните услови на возење! Тркалата на оваа играчка се гумени, како вистинските тркачки коли. Овој автомобил е дизајниран во Франција од тим на дизајнери

Придонесете во развојот на вашето дете.

Брм-брм-брм! Ставете го Racing Car Baghera на почетната линија и да одиме на трка со  автомобили! Од 1 година, вашето малечко ќе може уште повеќе да игра со оваа играчка. Вашето дете ќе сака да игра само или со своите пријатели за да докаже дека неговиот мал автомобил е најдобар. Оваа играчка ќе ги издржи сите нерамнини. 

Колекционерска играчка за возрасните!

Овој Racing Car Baghera кој е лакиран и рачно полиран е идеален артикл за колекционерите. Можете да го користите како украсен предмет во собата на вашето дете или во дневната соба. Да се игра со овие колички тоа ќе ги израдува и младите и старите. Неговиот дизајн и луксузен изглед ќе изгледаат одлично на било која локација. 

 

 

Овие автомобили се со предни големи тркала како старите автомобили за трки. Бидејќи децата често знаат своите играчки да ги фрлаат и кршат, Racing Car се изработени од многу силна ABS пластика која потоа е лакирана и полирана рачно се со цел да останат сочувани и играта со нив да трае долго дури и во најекстремните услови на возење! Тркалата на оваа играчка се гумени, како вистинските тркачки коли. Овој автомобил е дизајниран во Франција од тим на дизајнери

Придонесете во развојот на вашето дете.

Брм-брм-брм! Ставете го Racing Car Baghera на почетната линија и да одиме на трка со  автомобили! Од 1 година, вашето малечко ќе може уште повеќе да игра со оваа играчка. Вашето дете ќе сака да игра само или со своите пријатели за да докаже дека неговиот мал автомобил е најдобар. Оваа играчка ќе ги издржи сите нерамнини. 

Колекционерска играчка за возрасните!

Овој Racing Car Baghera кој е лакиран и рачно полиран е идеален артикл за колекционерите. Можете да го користите како украсен предмет во собата на вашето дете или во дневната соба. Да се игра со овие колички тоа ќе ги израдува и младите и старите. Неговиот дизајн и луксузен изглед ќе изгледаат одлично на било која локација. 

 

 

Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично
Ознаки за производ
Корисниците кои го купиле овој производ исто така купија
Јас сум Акико

Јас сум Акико

ЛИ1265
Оригинален наслов на книгата : Јас сум Акико ИСБН : 978-608-259-870-3 Година на издавање : 2021 Издавачка куќа : Либи Прегледaна: пати Коментари вкупно: 0 Број на страни: 96 Димензии : 140х200 Корица : мека
ден 250,00 со ддв.
ТУКА СМЕ

ТУКА СМЕ

ТС1767425
раток опис Исклучително слатка, со нежен хумор и остроумност, „Тука сме“ претставува сликовница-упатство за живеење на планетата Земја. Авторот Оливер Џеферс ја создаде специјално за неговиот син, но со универзален тон што им се обраќа и ги опфаќа сите деца на светот и нивните родители. Независно од тоа дали станува збор за сложен приказ на земјиштето на нашата планета (нерамно, шпицесто, влажно) или за длабок поглед кон нашето место во вселената (која е огромна) или за водич за целото човештво (не залажувајте се, сите сме луѓе), мудроста и духовитоста на Оливер Џеферс, во комбинација со вредносниот систем на добрината и толеранцијата, ја прават оваа книга задолжително четиво за сите родители и деца.
ден 550,00 со ддв.
Девојчето и дванаесетте месеци

Девојчето и дванаесетте месеци

347

Оригинален наслов на книгата : Девојчето и дванаесетте месеци - Билјана С. Црвенковска, Катерина Николовска
ИСБН : 978-608-247-402-1
Година на издавање : 2016
Издавачка куќа : Либи
Број на страни: 36
Димензии : 210 x 210
Корица : мека
ден 168,00 со ддв.
Војската на лавот

Војската на лавот

372

Оригинален наслов на книгата : Војската на лавот - Билјана С. Црвенковска, Катерина Николовска
ИСБН : 978-608-247-804-3
Година на издавање : 2017
Издавачка куќа : Либи
Број на страни: 28
Димензии : 210x210
Корица : мека
ден 168,00 со ддв.
Close