Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Релаксатори

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Kikka Boo  Релаксатор  - Twiddle (Повеќе бои)

Kikka Boo Релаксатор - Twiddle (Повеќе бои)

550179
Наменет за бебиња до 12 кг
ден 7.690,00 со ддв.
Kikka Boo Релаксатор - Lulla

Kikka Boo Релаксатор - Lulla

55175
Lulla релаксаторите се благотворно и забавно решение за новороденчињата и малите деца. Неговите нежни вибрации и умерено лулање ќе го направат вашето бебе како да лета на мек облак… Работи со 4хAA батерии за основната машина и 4хААА батерии за делот со играчките. Батериите се купуваат дополнително, не се вклучени во пакетот.
ден 6.800,00 со ддв.
Kikka Boo Релаксатор - Stars

Kikka Boo Релаксатор - Stars

55157
Релаксатор наменет за бебиња од самото раѓање до 18 кг.
ден 5.690,00 со ддв.
Kikka Boo Релаксатор-лулашка и хранилка - Mia stella 2 in 1

Kikka Boo Релаксатор-лулашка и хранилка - Mia stella 2 in 1 (Повеќе бои)

55440
Релаксатор 2 во 1 кој може да се трансформира и во хранилка.
Одлична модерна забава и мирен радосен ден.
ден 8.690,00 со ддв.
Kikka Boo Хранилка, релаксатор и бустер седиште - Prima 3 in 1

Kikka Boo Хранилка, релаксатор и бустер седиште - Prima 3 in 1 (Повеќе бои)

55439/1927
Хранилка која може да се трансформира во релаксатор и бустер седиште кое лесно се поставува на трпезариско столче.
ден 13.490,00 со ддв.
BRIGHT STARTS  РЕЛАКСАТОР JUNGLE JUMBLE до 9 кг

BRIGHT STARTS РЕЛАКСАТОР JUNGLE JUMBLE до 9 кг

10569
Дизајнот на лежиштето на релаксаторот обезбедува поддршка и удобност за бебето. Движењето на релаксаторот го забавува бебето.
ден 1.890,00 со ддв.
BRIGHT STARTS РЕЛАКСАТОР MICKEY MOUSE HAPPY TRIANGLES до 9 кг

BRIGHT STARTS РЕЛАКСАТОР MICKEY MOUSE HAPPY TRIANGLES до 9 кг

11896/3837

Смирувачката вибрација магично го опушта вашето бебе.
Длабокото седиште овозможува екстра поддршка и удобност.
Мама и тато може да ја одстранат пречката со 2 играчки, само со една рака.
Наменета за бебиња до 6 месеци.
ден 2.790,00 со ддв.
BRIGHT STARTS-РЕЛАКСАТОР Minnie Mouse Spotty Dotty

BRIGHT STARTS-РЕЛАКСАТОР Minnie Mouse Spotty Dotty

12229

РЕЛАКСАТОР Minnie Mouse Spotty DottyBRIGHT STARTS
Создадете волшебни спомени со Мини Маус.
Направено за да ги гушка и смирува новородените и поголемите дечиња.
Вклучени две розе играчки, тропалка во форма на срце и огледало Мини.
Вибрацијата помага да го смири бебето.
Навлаката на седиштето едноставно се вади и се пере во машина.
ден 2.590,00 со ддв.
BRIGHT STARTS-РЕЛАКСАТОР MICKEY HAPPY TRIANGLE ДО 18 КГ

BRIGHT STARTS-РЕЛАКСАТОР MICKEY HAPPY TRIANGLE ДО 18 КГ

11543

РЕЛАКСАТОР MICKEY HAPPY TRIANGLE ДО 18 КГ-BRIGHT STARTS
Седиштето може да се лула напред и назад за да го смири Вашето бебе или може да се постави во фиксна положба, за поголеми деца.
Седиште кое се подесува во 2 позиции.
Бар со 2 играчки.
Нежните вибрации помагаат да се смири бебето.
Пречката која се наоѓа зад седиштето овозможува да се претвора од седиште во релаксатор.
ден 4.590,00 со ддв.
 BRIGHT STARTS-РЕЛАКСАТОР BOUTIQUE COLLECTION SWING 'N GO PORTABLE SWING ДО 9КГ

BRIGHT STARTS-РЕЛАКСАТОР BOUTIQUE COLLECTION SWING 'N GO PORTABLE SWING ДО 9КГ

11023

РЕЛАКСАТОР BOUTIQUE COLLECTION SWING 'N GO PORTABLE SWING BRIGHT STARTS
Дизајнирано според потребите на родителите.
Ingenuity™ го дизајнираше релаксаторот Boutique Series Swing ‘n Go Portable Swing™ со врвни, луксузни ткаенини што се пријатни, колку што се практични.
Неверојатно меки ткаенини.
ден 8.990,00 со ддв. ден 7.642,00 со ддв.
BRIGHT STARTS-РЕЛАКСАТОР SUNSHINE SEASIDE

BRIGHT STARTS-РЕЛАКСАТОР SUNSHINE SEASIDE

10592

РЕЛАКСАТОР SUNSHINE SEASIDE BRIGHT STARTS
Погоден од 0 + месеци
Мерки 86 - 71 - 61
сертифициран до 9 кг.
ден 3.290,00 со ддв. ден 2.797,00 со ддв.
CHICCO-МУЛТИФУНКЦИОНАЛНО СТОЛЧЕ BABY HUG 4 ВО 1 GLACIAL

CHICCO-МУЛТИФУНКЦИОНАЛНО СТОЛЧЕ BABY HUG 4 ВО 1 (Повеќе бои)

791732100

МУЛТИФУНКЦИОНАЛНО СТОЛЧЕ BABY HUG 4 ВО 1 CHICCO
Овој мултифункционален производ не е само практичен, туку и заштедува многу простор.
BABY HUG 4 во 1 е производ со четири различни употреби.
Прво, може да се користи како лулка или релаксатор, столче со спуштање на наслонот, висок стол и како нормален стол. Значи, не ви се потребни уште четири производи кои го одземаат просторот во станот.
ден 15.990,00 со ддв. ден 13.592,00 со ддв.
BRIGHT STARS РЕЛАКСАТОР RASPBERRY GARDEN ДО 18 КГ

BRIGHT STARS РЕЛАКСАТОР RASPBERRY GARDEN ДО 18 КГ

10125

Симпатичен дизајн инспириран од модерни девојки, седиште што се претвора од релаксатор во столче.
Седиштето може да се лула напред и назад за да смирува, или може да се постави во фиксна позиција за мали бебиња и поголеми деца.
ден 3.590,00 со ддв.
CANGAROO РЕЛАКСАТОР iSWING LIGHT GREY

CANGAROO РЕЛАКСАТОР iSWING LIGHT GREY

066BB007A1
Нишалката е тестирана за максимална издржливост до 9кг
ден 7.590,00 со ддв. ден 6.831,00 со ддв.
JOIE РЕЛАКСАТОР DREAMER PETITE CITY до 9кг

JOIE РЕЛАКСАТОР DREAMER PETITE CITY до 9кг

B1207BAPTC000
РЕЛАКСАТОР DREAMER PETITE CITY до 9кг JOIE
ден 5.590,00 со ддв. ден 5.031,00 со ддв.
JOIE РЕЛАКСАТОР SERINA 2 ВО 1 PETITE CITY до 9кг

JOIE РЕЛАКСАТОР SERINA 2 ВО 1 PETITE CITY до 9кг

W1306ABPTC000
Нишалката е тестирана за максимална издржливост до 9кг
ден 12.390,00 со ддв. ден 10.532,00 со ддв.
JUNGLE РЕЛАКСАТОР LR52 360 ROMB ДО 9КГ

JUNGLE РЕЛАКСАТОР LR52 360 ROMB ДО 9КГ

40010525
Нишалката е тестирана за максимална издржливост до 9кг
ден 7.990,00 со ддв.
РЕЛАКСАТОР GRANDE LR51 ЗЕЛЕН до 9кг JUNGLE

РЕЛАКСАТОР GRANDE LR51 ЗЕЛЕН до 9кг JUNGLE

40010513
Нишалка наменета за бебиња со возраст од 0м+ до 9кг. Иновативната технологија овозможува лулање на бебињата во 5 различни брзини прилагодени спрема нивната возраст. Удобно седиште со 3 позиции. 12 мелодии и 5 релаксирачки звуци од природата со прилагодување на јачината на звукот и автоматско исклучување. Со далечинско управување. Работи со батерии или со адаптерот што е вклучен во комплетот. Подоцна седечкиот дел може да се извади и да се користи на подот како обичен релаксатор. Висечката вртелешка со 3 плишани играчки и автоматско вртење ќе го анимира вашето бебе. Led светлата во склоп на вртелешката ги менуваат боите и го поттикнуваат развојот на визуелната перцепција на бебето. Тајмер со 3 опции на прилагодување: 15, 30, 60 минути. Со заштитен каиш. Навлаката се вади и може да се пере во машина.
ден 6.990,00 со ддв. ден 6.291,00 со ддв.
РЕЛАКСАТОР LR51 ZIG ZAG ДО 9КГ JUNGLE

РЕЛАКСАТОР LR51 ZIG ZAG ДО 9КГ JUNGLE

40010515
Релаксатор лулашка Baby Swing Grande 0м+ Овој релаксатор лулашка е наменет за бебиња од 0м+ до 9 кг тежина. Удобен наслон со 3 позиции. Седечкиот дел покасно може да се отстрани и подлогата да се користи како обичен релаксатор. Безбедносни појаси со 5 точки на отпор. Висечка вртелешка со 3 плишани играчки кои со автоматска ротација ќе го анимираат Вашето бебе. Лед светлата во склоп на висечката вртелешка ги менуваат боите и го поттикнуваат развојот на визуелната перцепција на Вашето бебе. Иновативна технологија која овозможува лулање на бебето со 5 различни брзини кои се прилагодуваат според растот и напредокот. Тајмер за лулањето со 3 подесувања: 15, 30 и 60 минути. 12 мелодии и 5 релаксирачки звуци од природата со контрола на јачината на гласот и автоматско исклучување. Контрола со далечинско управување. Навлаката лесно се отстранува за одржување, може да се пере машински. Може да работи на батерии или на приложениот адаптер на струја. Тежина на релаксаторот: 3,3 кг.
ден 6.990,00 со ддв. ден 6.291,00 со ддв.
Kikka Boo Релаксатор - FELICE (повеќе бои)

Kikka Boo Релаксатор - FELICE (повеќе бои)

55467/3978
Felice релаксаторите се благотворно и забавно решение за новороденчињата и малите деца. Неговoто умерено лулање ќе направат вашето бебе како да лета на мек облак.
ден 4.590,00 со ддв.
РЕЛАКСАТОР iSWING DARK GREY до 9кг CANGAROO

РЕЛАКСАТОР iSWING DARK GREY до 9кг CANGAROO

066BB007A22/4135
Електрична лулка iSwing Наменета за деца од 0 до 6 месеци и максимална тежина до 9кг. Медицински препорачан агол на лежење од 27° кој го штити рбетот на бебето. Алуминиумска рамка. Високо квалитетни материјали, нежни на допир. Работи со адаптер или батерии. 5 брзини на лулање. Тајмер со 3 опции 8/15/30 мин. 12 мелодии и 5 звуци од природата. Тенда со 2 забавни играчки и мрежа против комарци. Далечинско управување. Опција за пуштање на музика од мобилен телефон преку Bluetooth. 3,5 кг 64x63.5x16 см
ден 7.559,00 со ддв. ден 6.651,00 со ддв.
РЕЛАКСАТОР BALLOON FOXY ДО 18КГ CHICCO

РЕЛАКСАТОР BALLOON FOXY ДО 18КГ CHICCO

796523000
ЕЛЕКТРОНСКА НИШАЛКА Удобен релаксатор што ги забавува малите со светла и звуци во текот на првите 6 месеци од животот, станувајќи пријатно место откако ќе научат да седат независно. 1. ЗАБАВА Со вибрирачка функција, мелодии и шарени светла. 2. УДОБНО Отстранлива перница и редуктор; седиштето може да се повлече во 4 позиции. 3. ЕВОЛУТИВНО Станува удобен стол каде бебето може да седи до 18 кг. 4. МОДУЛАРЕН И КОМПАКТЕН Фиксен или режим на нишање; може да се преклопи за складирање.
ден 6.651,00 со ддв.
РЕЛАКСАТОР LR50 ROMB до 9 кг JUNGLE

РЕЛАКСАТОР LR50 ROMB до 9 кг JUNGLE

40010507/4106
Релаксатор лулашка Baby Swing 0м+ Овој релаксатор лулашка е наменет за бебиња на возраст од 0м+ до 9 кг. Удобен наслон со 2 позиции. Безбедносни појаси со 5 точки на отпор. Бар со 2 плишани играчки кој може да се поместува заради полесен пристап до бебето. Иновативна технологија која овозможува лулање на бебето со 5 различни брзини кои се прилагодуваат според растот и напредокот. Тајмер за лулањето со 3 подесувања: 15, 30 и 60 минути. 12 мелодии и 5 релаксирачки звуци од природата со контрола на јачината на гласот и автоматско исклучување. Контрола со далечинско управување. Навлаката лесно се отстранува за одржување, може да се пере машински. Може да работи на батерии или на приложениот адаптер на струја. Тежина на релаксаторот: 3,3 кг.
ден 4.690,00 со ддв. ден 3.987,00 со ддв.
РЕЛАКСАТОР TWINKLE TAILS ДО 9КГ BRIGHT STARTS

РЕЛАКСАТОР TWINKLE TAILS ДО 9КГ BRIGHT STARTS

11200
Лулашката ќе овозможи најубави моменти на одмор и игра во најраниот период од животот на бебето. Удобниот овален облик и меката плишана навлака ќе направат бебето да се чувствува како во прегратката на мајката.
ден 6.660,00 со ддв.
РЕЛАКСАТОР SERINA 2 ВО 1 FLOWERS FOREVER до 9кг JOIE

РЕЛАКСАТОР SERINA 2 ВО 1 FLOWERS FOREVER до 9кг JOIE

W1306ADFLF000
Нишалката е тестирана за максимална издржливост до 9кг Седиштето се вади и може да се употребува како релаксатор Рачката за носење ја прави нишалката лесно пренослива од соба во соба Седиштето се ниша напред назад, или од страна во страна, во зависност од побарувањата на бебето 6 брзини на нишање за да ги задоволи потребите на бебето 2 тркала и вградената рачка ја прават нишалката едноставна за движење Наслонот на седиштето се прилагодува во 3 позиции за поголема удобност 2 јачини на вибрацијата, во комбинација со 5 класични приспивни песни и 5 звуци од природата кои ќе го смират бебето Нежно ноќно светло Плишаното перниче и навлаката на седиштето, кои се вадат и се перат, нежно го обвиткуваат вашето малечко Пречка со 2 плишани играчки Безбедносни каиши Работи со адаптер за во струја или со батерии, за секојдневно котистење било каде
ден 12.390,00 со ддв. ден 10.532,00 со ддв.
РЕЛАКСАТОР SAFARI FUN до 9 кг BRIGHT STARTS

РЕЛАКСАТОР SAFARI FUN до 9 кг BRIGHT STARTS

12204
Патување во џунглата со голема удобност и милувања со овој Bright Starts™ Safari Fun. Вибрирачко бебешко седиште. Од Сафари патување па се до попладневно гушкање, седиштето што вибрира му помага на Вашето бебе да се релаксира со смирувачки движења и вибрации. Вашето бебе од плачливо ќе започне да гуга, допирајќи ги двете висечки играчки.Бебето е сигурно и безбедно со три каиши и нелизгачки ногарки. Со Вашето новородено мајмунче во неговото ново вибрирачко седиште, Вие ќе можете да заземете подобра позиција со поглед кон Вашето бебе.
ден 2.290,00 со ддв.
ДУБАК WALKY TALKY GREY 6м+ CHICCO

ДУБАК WALKY TALKY GREY 6м+ CHICCO

795404700
Нова забавен и колоритен дубак со сосема нов концепт на забавната играчка со светла, звуци и многу активности во совршен " стил на џунглата" Барот со играчки може да се користи во 2 позиции. Во исправена позиција може да се подобрат визуелните способности, играјќи со сите активности заедно. Двете позиции помагаат за подобрување на тактилните, аудитивните и визуелните способности на бебето. Едноставно прилагодување во 3 позиции во висина со едноставно завртување на делот под предницата од дубакот. Ултра компактен кога е затворен, може да се складира или да се транспортира дури и кога сме на одмор! 6 безбедносни граничници кои ја стопираат конструкцијата на дубакот. Барот со играчка може да се отстрани за бебето да може да си игра и кога не го користи дубакот. Дубакот Walky Talky е прилагоден за симнување на букви од сајтот на Chicco.
ден 5.790,00 со ддв.
РЕЛАКСАТОР ЛУЛАШКА WOODSY GREY ДО 9КГ CANGAROO

РЕЛАКСАТОР ЛУЛАШКА WOODSY GREY ДО 9КГ CANGAROO

066SG30116
ден 10.890,00 со ддв. ден 9.256,00 со ддв.
РЕЛАКСАТОР SANSA 2 ВО 1 ROCKER FERN do 13kg JOIE

РЕЛАКСАТОР SANSA 2 ВО 1 ROCKER FERN do 13kg JOIE

W1604AAFRN000
ден 14.590,00 со ддв. ден 12.402,00 со ддв.
Close