Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Релаксатори и игрални

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Chipolino elektrichen relaksator

Chipolino Електричен Релаксатор Парадајз

LSHP01701FS
Комбиниран и мултифункционален производ - може да се користи и како лулашка, и како лежалка- релаксатор. Наменет за новородени бебиња и многу мали деца со тежина до 9 кг. Удобен и компактен за лежење. Има 5 брзини со опција за избирање на времетраење на лулањето. 12 мелодии кои го забавуваат детето, 2 позиции на наслонот - една за игри и забава и друга за спиење. Музикална кутија со смирувачка вибрации. Може да биде со б актериум 4 ЕЕЗ. LR14 / 1,5V (не се вклучени) или AC / DC адаптер. Произведен во согласност со барањата на Европски стандарди EN 16232 и EN 12790, изработен од 100% безбедни материјали Боја кремаста
ден 4.800,00 со ддв.
Chipolino Релаксатор за деца Фиеста

Chipolino Релаксатор за деца Фиеста (Боја крем и зелена)

SHEFI0181BF
Наменето за новороденчиња и многу мали деца на возраст од околу 6 месеци со тежина не повеќе од 9 кг. Безбедносен ремен со 2 позиции на потпирачот за грб. Со симпатични, и меки играчки на обрачот. Кутија со смирувачки вибрации Производи со 3 батерии тип AA14 1.5V (не се вклучени) Има функција за нишање и статичка функција. Произведени според европскиот стандард EN 12790 направени од 100% безбеден материјал Боја крем и зелена
ден 2.960,00 со ддв.
Igralna na rasklopuvanje PELLI - sivi dzvezdi

Игрална на расклопување PELLI - Сиви ѕвезди

0171188
Практична игрална за дома и за патување.
ден 3.500,00 со ддв.
Игрална на расклопување PELLI

Игрална на расклопување PELLI

171117
Практична игрална за дома и за патување.
ден 3.500,00 со ддв.