Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Рекреација

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Chipolino avtomobil na akumulator- SUV Mercedes Benz ML350 black

Chipolino Автомобил на акyмулатор- SUV Mercedes Benz ML350 black

ELJML3501BK
Погоден за деца од 3 - 8 години.
ден 15.000,00 со ддв.
Kikka Boo Автомобил на акумулатор Buggy (Повеќе бои)

Kikka Boo Автомобил на акумулатор Buggy (Повеќе бои)

550434
Наменето за деца од 3 до 6 години до 30 килограми.
ден 9.390,00 со ддв.
Kikka Boo Автомобил на акумулатор Off Road Premium Red

Kikka Boo Автомобил на акумулатор Off Road Premium Red

550437
Димензии на производот : 107x62x66 см.
ден 17.590,00 со ддв.
ЛИЗГАЛКА СО ЛУЛАШКА И КОШ 207x181x121cm 18004 MONI GARDEN

ЛИЗГАЛКА СО ЛУЛАШКА И КОШ 207x181x121cm 18004 MONI GARDEN

066HBS18004
ЛИЗГАЛКА СО ЛУЛАШКА И КОШ 207x181x121cm 18004 MONI GARDEN Забавен детски сет базиран според серијата „ BEAR “. Сетот се состои од лизгалка со прикачен кошаркарски обрач, лулашка и фудбалски гол со дополнителен обрач за кошарка. Основата на лизгалката е нелизгачка, а лулашката има функција за прилагодување на висината. Песок или вода може да се стават во основата на лулашката за поголема стабилност. Како додаток на разноврсноста на комплетот се привлечниот, разнобоен дизајн и страничните панели во форма на мечка. Погоден за деца од 3 до 6 години со максимална тежина од 40 кг. Должина на лизгалката 168 см, безбедносни страни до крај, со 2 топки и пумпа. Димензии: 207х181х121 см.
ден 18.790,00 со ддв.
Џип Sahara

Џип Sahara

8086
Погоден за деца од 36м+
ден 17.641,00 со ддв.
Chipolino 4 во 1 scooter tricycle balance ride on ALL RIDE - (Повеќе бои)

Chipolino 4 in 1 scooter/tricycle/balance/ride on ALL RIDE - (Повеќе бои)

DSAR02001SK
Погодно за деца од 3 години со тежина до 20 кг
ден 4.860,00 со ддв.

Filter by:

Clear All
Min: ден 120,00 Max: ден 192.000,00
ден120 ден192000
Close