Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Санка со волан - Pilsan

Возраст: 3+
Шифра: 06 168
Датум на испорака: 1-3 дена
ден 8.580,00 со ддв.
- +

- Pilsan санката со волан и кочница е наменета за замски забави за деца постари од 3 години.

- Воланот е поврзан со предниот дел за полесно управување

- Изработена е од висококвалитетна пластика

- Вклучено е јаже за влечење на санката

- Ергономски дизајн 

- Димензии: 128x53x53

- Максимална тежина: 100 кг

- Pilsan санката со волан и кочница е наменета за замски забави за деца постари од 3 години.

- Воланот е поврзан со предниот дел за полесно управување

- Изработена е од висококвалитетна пластика

- Вклучено е јаже за влечење на санката

- Ергономски дизајн 

- Димензии: 128x53x53

- Максимална тежина: 100 кг

Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично
Close