Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

За домот

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Chipolino дигитален бебешки монитор Нано

Chipolino дигитален бебешки монитор Нано

32567890
Фреквентен опсег на предавателот: 2.4 GHz Предавателска моќност: <20dBm Communication range (отворен простор) - 300 mAdapters, 2pcs:(100-240V, 50-60Hz, 0.25A, DC5.0V 1000mA) Батерии: 6 парчиња x 1.5V тип "AAA "(не се вклучени) Нагодување на нивото на звукот Поврзани се двата уреди Може да се инсталираат на ѕид Боја: крем и жолта
ден 1.950,00 со ддв.
Chipolino elektrichen relaksator

Chipolino Електричен Релаксатор Парадајз

LSHP01701FS
Комбиниран и мултифункционален производ - може да се користи и како лулашка, и како лежалка- релаксатор. Наменет за новородени бебиња и многу мали деца со тежина до 9 кг. Удобен и компактен за лежење. Има 5 брзини со опција за избирање на времетраење на лулањето. 12 мелодии кои го забавуваат детето, 2 позиции на наслонот - една за игри и забава и друга за спиење. Музикална кутија со смирувачка вибрации. Може да биде со б актериум 4 ЕЕЗ. LR14 / 1,5V (не се вклучени) или AC / DC адаптер. Произведен во согласност со барањата на Европски стандарди EN 16232 и EN 12790, изработен од 100% безбедни материјали Боја кремаста
ден 4.800,00 со ддв.
Дубак со музички играчки

Дубак со музички играчки

171108
Дубак која на вашето бебе ќе му стане најдобар другар низ неговиот раст и развој. Наменет е за деца постари од 6месеци или додека не почне самостојно да седи. Димензии 63 х 52,5 х 66см.
ден 2.500,00 со ддв.
Столче за хранење Comfort Plus - smoked pearl

Столче за хранење Comfort Plus - smoked pearl

STHC01801SP
Столчето за хранење е наменето за деца до 15 кг тежина.
ден 4.500,00 со ддв.
Stolche za hranenje yummy zeleno monster

Столче за хранење Yummy зелено - монстер

171106
Столчето за хранење е наменето за деца од 6 месеци до 15 кг тежина.
ден 3.750,00 со ддв.
Chipolino Дигитален бебешки монитор Астро

Chipolino Дигитален бебешки монитор Астро

BEFAST0183SP
Бежичен дигитален аудио монитор со фреквентен опсег од 2.4 GHz Транспарентен опсег: 300m (во отворен простор), USB адаптери, 2 pcsBatteries, 6 парчиња, големина "ААА" 1,5V (не се вклучени). Има функција VOX, двоен начин на комуникација. Висока чувствителност на микрофон. Volume control LED диода со звучно предупредување , Ниско ниво на батерија, LED предупредување, Три LED светилки со цел приказ на нивото на бучава во собата за бебиња. Вклучува ноќно светло што може да се вклучи / исклучи Боја: сина, розева и крем
ден 1.950,00 со ддв.
Chipolino Релаксатор за деца Фиеста

Chipolino Релаксатор за деца Фиеста (Боја крем и зелена)

SHEFI0181BF
Наменето за новороденчиња и многу мали деца на возраст од околу 6 месеци со тежина не повеќе од 9 кг. Безбедносен ремен со 2 позиции на потпирачот за грб. Со симпатични, и меки играчки на обрачот. Кутија со смирувачки вибрации Производи со 3 батерии тип AA14 1.5V (не се вклучени) Има функција за нишање и статичка функција. Произведени според европскиот стандард EN 12790 направени од 100% безбеден материјал Боја крем и зелена
ден 2.960,00 со ддв.
Dubak aktiven centar so lulashka i djamper

Дубак активен центар со лулашка и џампер

0171177
Дубак кој на вашето бебе ќе му стане најдобар другар низ неговиот раст и развој. Тоа со него може да игра, скока, лула, пее, да ја развива својата моторика и да учи да оди. Наменет е за деца постари од 6месеци или додека не почне самостојно да седи. Димензии 65 х 44 х 74см.
ден 3.900,00 со ддв.
Hranilka toto golema heart

Хранилка Тото голема - Heart

7888416
Наменета за деца од 6 до 36 месеци.
ден 2.990,00 со ддв.
Chipolino Видео бебешки монитор Поларис

Chipolino Видео бебешки монитор Поларис

VIBEFP171SI
Работен опсег: 2.4 GHz Опсег: до 260 m Модулација: GFSK Видео дисплеј: 3.2 "TFT LCD Резолуција: 320х240 @ 20fps ФУНКЦИИ: Активација на звук (VOX), Музикален плеер, Двострана комуникација, Гледаље на бебето, Ругулирање на звук, Комплет вклучуваат: 1 уред за родител, 1 уред за бебето, 2 адаптери, 1 литиво-јонска полимерна батерија за уредот на родителите, упатство за употреба Боја: бела
ден 5.500,00 со ддв.
Дубак со лилашка и џампер

Дубак со лулашка и џампер

171110
Дубак која на вашето бебе ќе му стане најдобар другар низ неговиот раст и развој. Тоа со него може да игра, скока, лула, пее, да ја развива својата моторика и да учи да оди.ж Наменет е за деца постари од 6 месеци или додека не почне самостојно да седи. Димензии 64,5 х 51 х 74,5см.
ден 3.500,00 со ддв.
Igralna na rasklopuvanje PELLI - sivi dzvezdi

Игрална на расклопување PELLI - Сиви ѕвезди

0171188
Практична игрална за дома и за патување.
ден 3.500,00 со ддв.
Hranilka toto golema Jungle

Хранилка Тото голема - Jungle

7888415
Наменета за деца од 6 до 36 месеци.
ден 2.990,00 со ддв.
Chipolino Адаптери за во кола за столче "UP and Down"

Chipolino Адаптери за во кола за столче "UP and Down"

STKUPD018SET
ден 470,00 со ддв.
Chipolino проодувалка 3 во 1 Jolly

Chipolino проодувалка 3 во 1 Jolly ( Бои, зелена и крем)

PRJOL0191BE
Проодувалка 3 во 1 која ќе направи дeтeтo одлично да се забавува и развива баланс и координација. Светли бои и звуци Има сензор за притисок во рок од 6 часа и до 12 ° C Myлтифyнĸциoнaлeн пpoдyĸт 3 во 1.(музика, проодувалка и играчки)чината за проблемот. Πpoизвeдeна според Европските стандарди ЕN 1273 cо 100% бeзoпacни мaтepијaли. Бои, зелена и крем.
ден 2.750,00 со ддв.
Princezi tepih

Pilsan детски тепих - Принцези

01 025
Димензија: 100x150см (2640 ден)
Димензија: 130x190см (4360 ден)
ден 2.640,00 со ддв.
Игрална на расклопување PELLI

Игрална на расклопување PELLI

171117
Практична игрална за дома и за патување.
ден 3.500,00 со ддв.
Hranilka toto mini Boat

Хранилка Тото мини – Boat

7888422
Хранилка наменета за дечиња кои самостојно седат, со максимална тежина до 15 кг.
Безбедносен систем со 5 точки на поврзување. 
Лесна конструкција за склопување, складирање и транспорт.
Материјал кој е лесен за одржување.
ден 1.990,00 со ддв.
Chipolino Проодувалка Амиго

Chipolino Проодувалка Амиго (Бои сина, жолта, розева и портокалова)

PRAMR1703PI
Оваа проодувалка е наменете за деца до 12 килограми. Нуди забава и полесна координација Ја има во неколку бои и тоа сина, жолта, розева и портокалова
ден 2.000,00 со ддв.
Kikka Boo Игрална - Enjoy

Kikka Boo Игрална - Enjoy (розева и зелена)

55517
ден 3.790,00 со ддв.
Babyphone - Freestyle

Бебифон - Freestyle

0171025
Овој бебифон е многу практичен и лесен за употреба. Има чист звук и радиусот до кој што можете да го користите е 50 метри. Исто така се активира автоматски (при звук) и има регулација на звукот.
ден 1.800,00 со ддв.
Hranilka toto mini Heart

Хранилка Тото мини – Heart

7888423
Хранилка наменета за дечиња кои самостојно седат, со максимална тежина до 15 кг.
Безбедносен систем со 5 точки на поврзување. 
Лесна конструкција за склопување, складирање и транспорт.
Материјал кој е лесен за одржување.
ден 1.990,00 со ддв.
Chipolino проодувалка Тедди

Chipolino проодувалка Тедди

PRTE01404YE
Карактеристики: - Погодно за деца над 6 месеци - Положбата на седење на Вашето дете ќе биде удобна со високиот наслон на седиштето и прилагодувањето во 2 висини според растот на детето - Граничници против лизгање, за поголема безбедност - 2 предни тркалца кои ротираат за 360 степени - Играчка која може да се отстранува, со светлечки ефекти, мелодии и звуци, како и дополнителни два линкови за прикачување на повеќе играчки - Меко обложено седиште Достапно во повеќе бои како портокалова, сина, розева и зелена
ден 1.600,00 со ддв.
Pilsan detski tepih shah

Pilsan детски тепих - Шах

01 028
Димензија: 100x150см (2640 ден)
Димензија: 130x190см (4360 ден)
ден 2.640,00 со ддв.
Дубак

Дубак (син и розев)

7145
Возраст: 6+
Димензии: 67x61x40см
ден 2.300,00 со ддв.
Проодувалка

Проодувалка

03103
Возраст: 12м+
ден 1.430,00 со ддв.
Проодувалка

Проодувалка

5494
Возраст: 12м+
ден 780,00 со ддв.
Prooduvalka

Проодувалка

8033
Возраст: 12м+
ден 1.430,00 со ддв.
Проодувалка - F1 spiderman

Проодувалка - F1 spiderman

03081
Возраст: 12м+
ден 1.810,00 со ддв.
Проодувалка - Fisher price 4 in 1

Проодувалка - Fisher price 4 in 1

1812
Возраст: 12м+
ден 2.990,00 со ддв.