Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Седишта за автомобил

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
CANGAROO СЕДИШТЕ BETTER GREY ЅВЕЗДИ 0-25KG

CANGAROO СЕДИШТЕ BETTER GREY ЅВЕЗДИ 0-25KG

066JM03016ca
Погодно за деца од 0 - 25 кг тежина;
ден 5.990,00 со ддв.
CHICCO СЕДИШТЕ ЗА АВТОМОБИЛ COSMOS JET BLACK 0-18КГ

CHICCO СЕДИШТЕ ЗА АВТОМОБИЛ COSMOS JET BLACK 0-18КГ

791635100
СЕДИШТЕ ЗА АВТОМОБИЛ COSMOS RED PASSION 0-18КГ CHICCO група 0/1 (0-18кг) може да се користи од денот кога ќе се роди вашето бебе до отприлика 4 годишна возраст, па затоа припаѓа на групата 0/1.
ден 8.690,00 со ддв.
CHICCO СЕДИШТЕ ЗА АВТОМОБИЛ COSMOS PEARL 0-18КГ

CHICCO СЕДИШТЕ ЗА АВТОМОБИЛ COSMOS PEARL 0-18КГ

791638400
СЕДИШТЕ ЗА АВТОМОБИЛ COSMOS RED PASSION 0-18КГ CHICCO група 0/1 (0-18кг) може да се користи од денот кога ќе се роди вашето бебе до отприлика 4 годишна возраст, па затоа припаѓа на групата 0/1.
ден 8.690,00 со ддв.
CHICCO СЕДИШТЕ ЗА АВТОМОБИЛ COSMOS RED PASSION 0-18КГ

CHICCO СЕДИШТЕ ЗА АВТОМОБИЛ COSMOS RED PASSION 0-18КГ

791636400
СЕДИШТЕ ЗА АВТОМОБИЛ COSMOS RED PASSION 0-18КГ CHICCO група 0/1 (0-18кг) може да се користи од денот кога ќе се роди вашето бебе до отприлика 4 годишна возраст, па затоа припаѓа на групата 0/1.
ден 8.690,00 со ддв.
CHICCO СЕДИШТЕ ЗА АВТОМОБИЛ SEAT4FIX GRAPHITE 0-36 КГ

CHICCO СЕДИШТЕ ЗА АВТОМОБИЛ SEAT4FIX GRAPHITE 0-36 КГ

798602100
Seat4Fix е хомологирано за група 0+/1/2/3 (0-36кг) според ECE R44/04. 4 групи во едно седиште: повеќе од 10 години безбедност и удобност!
ден 22.990,00 со ддв.
CHICCO СЕДИШТЕ ЗА АВТОМОБИЛ SEAT4FIX OCTANE 0-36 КГ

CHICCO СЕДИШТЕ ЗА АВТОМОБИЛ SEAT4FIX OCTANE 0-36 КГ

798600500
Seat4Fix е хомологирано за група 0+/1/2/3 (0-36кг) според ECE R44/04. 4 групи во едно седиште: повеќе од 10 години безбедност и удобност!
ден 22.990,00 со ддв.
CHICCO СЕДИШТЕ ЗА АВТОМОБИЛ SIRIO 012 RED PASSION 0-25 КГ

CHICCO СЕДИШТЕ ЗА АВТОМОБИЛ SIRIO 012 RED PASSION 0-25 КГ

797096400
Со седиштето за автомобил Sirio 012 Chicco, Вашето малечко патува безбедно и удобно уште од првиот ден. Понатаму, Sirio 012 се користи приближно до 6 години.
ден 22.990,00 со ддв.
FOPPAPEDRETTI СЕДИШТЕ ЗА АВТОМОБИЛ MYDRIVE GREY 0 ДО 18 КГ

FOPPAPEDRETTI СЕДИШТЕ ЗА АВТОМОБИЛ MYDRIVE GREY 0 ДО 18 КГ

9700418601
ден 7.890,00 со ддв.
JOIE СЕДИШТЕ TRAVER SHIELD 9-36кг ISOSAFE COAL

JOIE СЕДИШТЕ TRAVER SHIELD 9-36кг ISOSAFE COAL

C1701BACOL000
Карактеристики на седиште за автомобил за деца Traver shield на Joie Група 1/2/3 (9-36 кг)
ден 9.990,00 со ддв. ден 5.994,00 со ддв.
Kikka boo Booster - Jazzy (Повеќе бои)

Kikka boo Booster - Jazzy (Повеќе бои)

55386
Група 2/3 - Наменета за дечиња од 15 до 36 кг.
ден 990,00 со ддв.
Kikka boo Седиште - 4 во 1 Isofix (Повеќе бои)

Kikka boo Седиште - 4 во 1 Isofix (Повеќе бои)

55953
Наменето за дечиња од 0-36кг. Група 0 + / 1/2/3 ;
ден 8.890,00 со ддв.
Kikka boo Седиште - 4Safe (Повеќе бои)

Kikka boo Седиште - 4Safe (Повеќе бои)

55476
Наменето за деца со тежина од 0 до 36 kg, 0+, I, II и III група (приближна возраст од 1 до 12 год.).
ден 5.690,00 со ддв.
Kikka boo Седиште - O`Right (Повеќе бои)

Kikka boo Седиште - O`Right (Повеќе бои)

55018
Наменето за дечиња од самото раѓање до 25 кг.
ден 5.490,00 со ддв.
Kikka boo Седиште - Sport (Повеќе бои)

Kikka boo Седиште - Sport (Повеќе бои)

55950
Седиште наменето за бебиња од самото раѓање до 18 кг.
ден 3.890,00 со ддв.
Kikka boo Седиште - Stark Isofix

Kikka boo Седиште - Stark Isofix

55423
Наменето за дечиња од 0-36кг. Група 0 + / 1/2/3
ден 8.190,00 со ддв.
Kikka Boo Седиште Vintage

Kikka Boo Седиште Vintage - Повеќе бои

55014
Седиште наменето за бебиња од самото раѓање до 18 кг.
ден 3.990,00 со ддв.
Kikka Boo Седиште Zimpla - Повеќе бои

Kikka Boo Седиште Zimpla - Повеќе бои

55427
Група 1/2/3 (9-36 кг)
ден 3.290,00 со ддв.
MONI СЕДИШТЕ BETTER LINEN

MONI СЕДИШТЕ BETTER LINEN

066JM03035
Погодно за деца од 0 - 25 кг тежина;
ден 5.990,00 со ддв.
Седиште за во автомобил Loco Croco Gator (до 25 кг) - зелен

Седиште за во автомобил Loco Croco Gator (до 25 кг) - зелен

2202
Наменето за деца со тежина до 25 кг, групи 0+, I и II.
ден 5.290,00 со ддв.
Седиште за во автомобил Loco Croco Gator (до 25 кг)

Седиште за во автомобил Loco Croco Gator (до 25 кг) - плав

2200
Наменето за деца со тежина до 25 кг, групи 0+, I и II.
ден 5.290,00 со ддв.
Седиште за во автомобил Loco Croco Gator (до 25 кг) - сив

Седиште за во автомобил Loco Croco Gator (до 25 кг) - сив

2201
Наменето за деца со тежина до 25 кг, групи 0+, I и II.
ден 5.290,00 со ддв.
Caretero Бустер Седиште за во автомобил 15-36 ISOFIX Puma - Green

Caretero Бустер/Седиште за во автомобил 15-36 ISOFIX Puma - Green

TERO-3142
Бустер/Седиште за во автомобил со тежина од 15-36 кг. (група II / III)
ден 3.590,00 со ддв. ден 2.513,00 со ддв.
Caretero Бустер Седиште за во автомобил 15-36 ISOFIX Puma - Navy

Caretero Бустер/Седиште за во автомобил 15-36 ISOFIX Puma - Navy

TERO-3143
Бустер/Седиште за во автомобил со тежина од 15-36 кг. (група II / III)
ден 3.590,00 со ддв. ден 2.513,00 со ддв.
Caretero Седиште за во автомобил Twisty i-Size 0-18 ISOFIX - Black

Caretero Седиште за во автомобил Twisty i-Size 0-18 ISOFIX - Black

TERO-1841
Неменето за деца со максимална тежина до 18 кг (група 0+, I)
ден 18.200,00 со ддв. ден 11.830,00 со ддв.
Caretero Седиште за во автомобил Twisty i-Size 0-18 ISOFIX - Gray

Caretero Седиште за во автомобил Twisty i-Size 0-18 ISOFIX - Gray

TERO-1840
Неменето за деца со максимална тежина до 18 кг (група 0+, I)
ден 18.200,00 со ддв. ден 14.560,00 со ддв.
CANGAROO СЕДИШТЕ SURVIVOR PANTHER 9-36 кг

CANGAROO СЕДИШТЕ SURVIVOR PANTHER 9-36 кг (Повеќе дезени)

066HB12PANT

Седиште за автомобил Survivor е погодно за деца од 9-36 кг.
Возраст: 6м+; Група 1/2/3
ден 5.990,00 со ддв.
CHICCO СЕДИШТЕ GRO-UP 123 JET 9-36КГ (Повеќе бои)

CHICCO СЕДИШТЕ GRO-UP 123 JET 9-36КГ (Повеќе бои)

795835100

Одобрено според ECE R44/04 за во автомобил, за деца со тежина од 9 до 36 кг (група 1/2/3)
Перничето за глава може да се подеси во висина следејќи го растот на детето
Позиција на навалување за поголема удобност.
ден 7.990,00 со ддв. ден 5.992,00 со ддв.
JOIE СЕДИШТЕ TRAVER SHIELD 9-36кг ISOSAFE

JOIE СЕДИШТЕ TRAVER SHIELD 9-36кг ISOSAFE (Повеќе бои)

C1701BADPW000
Traver shield на Joie Група 1/2/3 (9-36 кг)
ден 9.990,00 со ддв. ден 5.994,00 со ддв.

Filter by:

Clear All
Min: ден 990,00 Max: ден 22.990,00
ден990 ден22990
Close