Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Седишта за во автомобил и транспортери

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Kikka Boo Седиште Zimpla - Повеќе бои

Kikka Boo Седиште Zimpla - Повеќе бои

55427
Група 1/2/3 (9-36 кг)
ден 3.290,00 со ддв.
Kikka boo Седиште - 4 во 1 Isofix (Повеќе бои)

Kikka boo Седиште - 4 во 1 Isofix (Повеќе бои)

55953
Наменето за дечиња од 0-36кг. Група 0 + / 1/2/3 ;
ден 8.890,00 со ддв.
Kikka boo Седиште - Sport

Kikka boo Седиште - Sport

55950
Седиште наменето за бебиња од самото раѓање до 18 кг.
ден 3.890,00 со ддв.
Седиште Loco Croco - CROCO (до 18 кг) - црвено

Седиште Loco Croco - CROCO (до 18 кг) - црвено

2203
Наменето за деца со тежина до 18 kg, групи 0+ и I (приближна возраст од 0+ мес. до 4 год.).
ден 4.190,00 со ддв.
Седиште Loco Croco - Cruiser  (од 9 до 36 кг) - светло сино

Седиште Loco Croco - Cruiser (од 9 до 36 кг) - светло сино

2205
Наменето за деца од 9-36 кg.
ден 6.490,00 со ддв.
Седиште Loco Croco - Cruiser  (од 9 до 36 кг) - сино

Седиште Loco Croco - Cruiser (од 9 до 36 кг) - тегет

2204
Наменето за деца од 9-36 кg.
ден 6.490,00 со ддв.
Седиште за во автомобил FUZZ (од 0 до 18кг) сиво

Седиште за во автомобил FUZZ (од 0 до 18кг) сиво

171124
Fuzz седиштето за во автомобилен е погодно за деца од (група 0+ ; од 0-13 кг) до од прилика 4 години (група 1; од 9-18 кг).
ден 3.250,00 со ддв.
Седиште за во автомобил Loco Croco Gator (до 25 кг) - зелен

Седиште за во автомобил Loco Croco Gator (до 25 кг) - зелен

2202
Наменето за деца со тежина до 25 кг, групи 0+, I и II.
ден 5.290,00 со ддв.
Седиште за во автомобил Loco Croco Gator (до 25 кг)

Седиште за во автомобил Loco Croco Gator (до 25 кг) - плав

2200
Наменето за деца со тежина до 25 кг, групи 0+, I и II.
ден 5.290,00 со ддв.
Седиште за во автомобил Loco Croco Gator (до 25 кг) - сив

Седиште за во автомобил Loco Croco Gator (до 25 кг) - сив

2201
Наменето за деца со тежина до 25 кг, групи 0+, I и II.
ден 5.290,00 со ддв.
Транспортер "Fama" - Крем

Транспортер "Fama" - Крем

STKFA1904CA
Соодветно за новореднчиња – 0 + месеци (со тежина до 13кг), група 0 +
ден 3.380,00 со ддв.
Kikka boo Седиште - Stark Isofix

Kikka boo Седиште - Stark Isofix

55955
Наменето за дечиња од 0-36кг. Група 0 + / 1/2/3
ден 8.190,00 со ддв.
PRIMEBEBE Седиште за во автомобил Fuzz темно сиво и светло сиво

PRIMEBEBE Седиште за во автомобил Fuzz темно сиво и светло сиво

171100
Fuzz седиштето за во автомобил е погодна за деца од (група 0+; од 0-13кг) до отприлика 4 години(група 1;од 9-18 кг).
ден 3.250,00 со ддв.
Transporter Fama temno siv

Транспортер "Fama" - Темно сив

STKFA1901GG
Соодветно за новореднчиња – 0 + месеци (со тежина до 13кг), група 0 +
ден 3.380,00 со ддв.
Chipolino Транспортер - Milo ash

Chipolino Транспортер - Milo ash

STKML0193AS
Погодно за новороденчиња - од 0+ месеци ( со тежина до 13 кг)
ден 3.380,00 со ддв.
Chipolino Транспортер Angel - frappe

Chipolino Транспортер Angel - frappe

STKAN1801FR
Погодно за новороденчиња - од 0+ месеци ( со тежина до 13 кг)
ден 3.000,00 со ддв.
Chipolino Транспортер Malta - Frappe jeans

Chipolino Транспортер Malta - Frappe jeans

STKMA0182FJ
Погодно за новороденчиња - од 0+ месеци ( со тежина до 13 кг)
ден 3.000,00 со ддв.
Chipolino Транспортер Mika - Chocolate

Chipolino Транспортер Mika - Chocolate

STKMI0174CH
Погодно за новороденчиња - од 0+ месеци ( со тежина до 13 кг)
ден 3.000,00 со ддв.
Chipolino Транспортер Noma - Graphite

Chipolino Транспортер Noma - Graphite

STKNOM191GR
Погодно за новороденчиња - од 0+ месеци ( со тежина до 13 кг)
ден 3.850,00 со ддв.
Chipolino Транспортер Terra

Chipolino Транспортер Terra - Creme

STKTER191CR
Погодно за новороденчиња - од 0+ месеци ( со тежина до 13 кг)
ден 3.850,00 со ддв.
Kikka Boo Седиште Vintage

Kikka Boo Седиште Vintage - Повеќе бои

55014
Седиште наменето за бебиња од самото раѓање до 18 кг.
ден 3.990,00 со ддв.
PRIMEBEBE Седиште за во автомобил FIVE група 1/2/3 темно сива

PRIMEBEBE Седиште за во автомобил FIVE група 1/2/3 темно сива

171101
Five седиштето за во автомобил е наменето за деца од 9 месеци до 12 години (група 1/2/3).
ден 3.200,00 со ддв.
Kikka boo Седиште - 4Safe (Повеќе бои)

Kikka boo Седиште - 4Safe (Повеќе бои)

55476
Наменето за деца со тежина од 0 до 36 kg, 0+, I, II и III група (приближна возраст од 1 до 12 год.).
ден 5.690,00 со ддв.
Седиште за во автомобил FIVE група 1/2/3 кафено - крем

Седиште за во автомобил FIVE група 1/2/3 кафено - крем

171125
Five седиштето за во автомобил е наменето за деца од 9 месеци до 12 години (група 1/2/3).
ден 3.200,00 со ддв.
Kikka boo Booster - Jazzy (Повеќе бои)

Kikka boo Booster - Jazzy (Повеќе бои)

55386
Група 2/3 - Наменета за дечиња од 15 до 36 кг.
ден 990,00 со ддв.
Kikka boo Седиште - O`Right (Повеќе бои)

Kikka boo Седиште - O`Right (Повеќе бои)

55018
Наменето за дечиња од самото раѓање до 25 кг.
ден 5.290,00 со ддв.
Primebebe booster Feeno за во автомобил

Primebebe booster Feeno за во автомобил

171103
Booster Feeno одговара на ромата ECE R44/04 за деца од 15-36кг (група 2-3).
ден 800,00 со ддв.
Primebebe booster Feeno за во автомобил

Primebebe booster Feeno за во автомобил

171104
Booster Feeno одговара на ромата ECE R44/04 за деца од 15-36кг (група 2-3).
ден 800,00 со ддв.