Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Седишта за во автомобил

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Седиште Loco Croco - CROCO (до 18 кг) - црвено

Седиште Loco Croco - CROCO (до 18 кг) - црвено

2203
Наменето за деца со тежина до 18 kg, групи 0+ и I (приближна возраст од 0+ мес. до 4 год.).
ден 4.190,00 со ддв.
Седиште Loco Croco - Cruiser  (од 9 до 36 кг) - светло сино

Седиште Loco Croco - Cruiser (од 9 до 36 кг) - светло сино

2205
Наменето за деца од 9-36 кg.
ден 6.490,00 со ддв.
Седиште Loco Croco - Cruiser  (од 9 до 36 кг) - сино

Седиште Loco Croco - Cruiser (од 9 до 36 кг) - тегет

2204
Наменето за деца од 9-36 кg.
ден 6.490,00 со ддв.
Седиште за во автомобил FUZZ (од 0 до 18кг) сиво

Седиште за во автомобил FUZZ (од 0 до 18кг) сиво

171124
Fuzz седиштето за во автомобилен е погодно за деца од (група 0+ ; од 0-13 кг) до од прилика 4 години (група 1; од 9-18 кг).
ден 3.250,00 со ддв.
Седиште за во автомобил Loco Croco Gator (до 25 кг) - зелен

Седиште за во автомобил Loco Croco Gator (до 25 кг) - зелен

2202
Наменето за деца со тежина до 25 кг, групи 0+, I и II.
ден 5.290,00 со ддв.
Седиште за во автомобил Loco Croco Gator (до 25 кг)

Седиште за во автомобил Loco Croco Gator (до 25 кг) - плав

2200
Наменето за деца со тежина до 25 кг, групи 0+, I и II.
ден 5.290,00 со ддв.
Седиште за во автомобил Loco Croco Gator (до 25 кг) - сив

Седиште за во автомобил Loco Croco Gator (до 25 кг) - сив

2201
Наменето за деца со тежина до 25 кг, групи 0+, I и II.
ден 5.290,00 со ддв.
PRIMEBEBE Седиште за во автомобил Fuzz темно сиво и светло сиво

PRIMEBEBE Седиште за во автомобил Fuzz темно сиво и светло сиво

171100
Fuzz седиштето за во автомобил е погодна за деца од (група 0+; од 0-13кг) до отприлика 4 години(група 1;од 9-18 кг).
ден 3.250,00 со ддв.
PRIMEBEBE Седиште за во автомобил FIVE група 1/2/3 темно сива

PRIMEBEBE Седиште за во автомобил FIVE група 1/2/3 темно сива

171101
Five седиштето за во автомобил е наменето за деца од 9 месеци до 12 години (група 1/2/3).
ден 3.200,00 со ддв.
Седиште за во автомобил FIVE група 1/2/3 кафено - крем

Седиште за во автомобил FIVE група 1/2/3 кафено - крем

171125
Five седиштето за во автомобил е наменето за деца од 9 месеци до 12 години (група 1/2/3).
ден 3.200,00 со ддв.
Kikka boo Booster - Jazzy (Повеќе бои)

Kikka boo Booster - Jazzy (Повеќе бои)

55386
Група 2/3 - Наменета за дечиња од 15 до 36 кг.
ден 990,00 со ддв.
Primebebe booster Feeno за во автомобил

Primebebe booster Feeno за во автомобил

171103
Booster Feeno одговара на ромата ECE R44/04 за деца од 15-36кг (група 2-3).
ден 800,00 со ддв.