Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Sensilo

недела, 20 декември 2020

Sensilo e полски бренд кој нуди текстилни производи за нега за деца од првите денови на животот. Без разлика дали станува збор за одмор, спиење или забава, производите на Sensilo имаат за цел да ги израдуваат и да им го олеснат секојдневието на родителите кои секоја секунда ја поминуваат заедно со своите деца. Благодарение на искуството и посветеноста на мајките вклучени во дизајнирањетоSensilo ги знае потребите на нашите најмлади. Се користат уникатни технологии и материјали со супериорен квалитет, а производите се безбедни и издржливи. Најважно од се е  практичноста, што е непроценливо во првите месеци од грижата за бебето. Не се заборава и на модата со што секоја мајка може да најде нешто и за неа. Sensilo продолжува да се развива, воведувајќи нови решенија и колекции. Се надеваат дека никогаш нема да останат без идеи и ќе можат да ги поддржат сите оние кои имаат најсложена улога - да бидат родители.

Оставете коментар
Close