Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Sensilo- Оградицa плетенкa- SMOOTH MINT


Sensilo Оградицa плетенкa- заштитник за креветче- SMOOTH MINT
должина: 210 см
материјал: 100% памук
полнење: 100% полиестер
Произведени во Полска
Производител: Sensilo
Шифра: SILLO-2223
Датум на испорака: 1-3 дена
ден 2.850,00 со ддв.
ден 2.280,00 со ддв.
- +

Оградица во форма на плетенка која служи како заштитник за бебешкото креветче, го штити бебето од повреди при неговото вртење додека спие.

Оваа плетенка на Sensillo е мека на допир,изработена е од памук и има антиалергиски својства. На краевите на секоја плетенка, додадени се врвки со кој може да ја закачите на креветчето.

Кога ќе ја врзете плетенката на креветчето, освен што ќе добиете одличен изглед ќе му обезбедите на вашето дете безбеден и мирен сон.

Плетенката исто така може да биде корисна како гнездо за бебиња. Оваа оградица го штити бебето од удари во креветчиња.

Плетенката може да биде расплетена и да се стави помеѓу оградата на креветчето, а кога ќе порасне бебето може да се користи како играчка или украс.

Оградица во форма на плетенка која служи како заштитник за бебешкото креветче, го штити бебето од повреди при неговото вртење додека спие.

Оваа плетенка на Sensillo е мека на допир,изработена е од памук и има антиалергиски својства. На краевите на секоја плетенка, додадени се врвки со кој може да ја закачите на креветчето.

Кога ќе ја врзете плетенката на креветчето, освен што ќе добиете одличен изглед ќе му обезбедите на вашето дете безбеден и мирен сон.

Плетенката исто така може да биде корисна како гнездо за бебиња. Оваа оградица го штити бебето од удари во креветчиња.

Плетенката може да биде расплетена и да се стави помеѓу оградата на креветчето, а кога ќе порасне бебето може да се користи како играчка или украс.

Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично
Close