Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Sensilo-Перница за доење -TIPI


Перницата за доење обезбедува удобност и стабилна поддршка на главата на бебето додека се храни.
Таа овозможува олеснување на 'рбетот и рацете на доилка.
Практична и подвижна за разлика од другите перници наменети за доење.
Лесна е за пренесување во автомобил или на било кој пат.
Оваа перница има универзална големина и се прилагодува на обликот на раката.
Производител: Sensilo
Шифра: SILLO-22801/3351
Датум на испорака: 1-3 дена
ден 1.099,00 со ддв.
ден 879,00 со ддв.
- +

Карактеристики:

- компактен и лесен за транспорт
- го олеснува хранењето и ги заменува традиционалните перници
- лесна за користење
- изработена од комбинација од 100% памук и мека ткаенина
- антиалергиска
- произведена во Полска

Големина:27х24см

Метод на одржување:

Перње до 30⁰ С.
Не избелувајте. Не сушете во сушара.

Пеглајте го само памучниот слој на максимум 110⁰ C.

Карактеристики:

- компактен и лесен за транспорт
- го олеснува хранењето и ги заменува традиционалните перници
- лесна за користење
- изработена од комбинација од 100% памук и мека ткаенина
- антиалергиска
- произведена во Полска

Големина:27х24см

Метод на одржување:

Перње до 30⁰ С.
Не избелувајте. Не сушете во сушара.

Пеглајте го само памучниот слој на максимум 110⁰ C.

Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично
Корисниците кои го купиле овој производ исто така купија
Sensilo Мека играчка за редење - Dog

Sensilo Мека играчка за редење - Dog

SILLO-3091
На вашето дете никогаш нема да му биде здодевно со Sensilo меката играчка за редење - Dog.
Оваа играчка ја поттикнува и развива креативноста на детето.
Различната големина на прстените на кучето може да бидат наредени по размичен редослед, шарените елементи му помагаат на детето да ги научи боите и формите.
ден 500,00 со ддв. ден 350,00 со ддв.
Заштитник за седиште

Заштитник за седиште

900111
Димензии на производот: 40x55cm.
Димензии на пакувањето: 13x20x3cm.
ден 210,00 со ддв.
Close