Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Sensilo Пешкир за бањање - Pingwin

Бањањето претставува задоволство за бебињата, а воедно и за родителите.
Изработени од 100% памук кои овозможува лесно и брзо апсорбирање на капките вода после бањање.
Капата е укасена со интересно и забавно животно.
Производител: Sensilo
Шифра: SILLO-30570
Датум на испорака: 1-3 дена
ден 1.200,00 со ддв.
ден 960,00 со ддв.
- +

Бањањето претставува задоволство за бебињата, а воедно и за родителите. Изработени од 100% памук кои овозможува лесно и брзо апсорбирање на капките вода после бањање. Капата е укасена со интересно и забавно животно.

Најважни карактеристики:

- Димензии: 100x100 см

- Сенсило пешкирите за бањање се изработени од 100% памук

- Мек и нежен на допир

- Совршено ги апсорбира капките вода после бањање

- Интересни животински 3Д апликации на капата

- Лесен за одржување (може да се пере во машина)

- Прекрасно спакуван, совршена идеја за подарок

Бањањето претставува задоволство за бебињата, а воедно и за родителите. Изработени од 100% памук кои овозможува лесно и брзо апсорбирање на капките вода после бањање. Капата е укасена со интересно и забавно животно.

Најважни карактеристики:

- Димензии: 100x100 см

- Сенсило пешкирите за бањање се изработени од 100% памук

- Мек и нежен на допир

- Совршено ги апсорбира капките вода после бањање

- Интересни животински 3Д апликации на капата

- Лесен за одржување (може да се пере во машина)

- Прекрасно спакуван, совршена идеја за подарок

Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично
Close