Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Sensilo Плетен сет ќебе и перница - Pink

Sensilo двостран сет од ќебе и перница со плетен дезен од една страни и памучен материјал од другата страна.
Благодарение на скандинавскиот стил, сетот одговара на собата на секое дете.
Ткаенитите што се користени за сетот имаат OEKO-TEX 100 сертификат.
Производител: Sensilo
Шифра: SILLO-42161
Датум на испорака: 1-3 дена
ден 3.500,00 со ддв.
ден 2.800,00 со ддв.
- +

Sensilo двостран сет од ќебе и перница со плетен дезен од една страни и памучен материјал од другата страна. Благодарение на скандинавскиот стил, сетот одговара на собата на секое дете. Ткаенитите што се користени за сетот имаат OEKO-TEX 100 сертификат.

- Сет од јорган и перниче за креветче

- Изработен од квалитетна ткаенина мусин и плетено памучно предиво

- Димензии на перница: 30×40 см

- Димензии на ќебе: 100×80 см

- Има анти-алергиски својства

- Изработени од ткаенини со сертификат ОЕКО-ТЕКС 100

- Произведено во Полска

Sensilo двостран сет од ќебе и перница со плетен дезен од една страни и памучен материјал од другата страна. Благодарение на скандинавскиот стил, сетот одговара на собата на секое дете. Ткаенитите што се користени за сетот имаат OEKO-TEX 100 сертификат.

- Сет од јорган и перниче за креветче

- Изработен од квалитетна ткаенина мусин и плетено памучно предиво

- Димензии на перница: 30×40 см

- Димензии на ќебе: 100×80 см

- Има анти-алергиски својства

- Изработени од ткаенини со сертификат ОЕКО-ТЕКС 100

- Произведено во Полска

Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично
Close