Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Сет лизгалки, куќички и лулашки

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
ЛИЗГАЛКА СО ЛУЛАШКА И КОШ 207x181x121cm 18004 MONI GARDEN

ЛИЗГАЛКА СО ЛУЛАШКА И КОШ 207x181x121cm 18004 MONI GARDEN

066HBS18004
ЛИЗГАЛКА СО ЛУЛАШКА И КОШ 207x181x121cm 18004 MONI GARDEN Забавен детски сет базиран според серијата „ BEAR “. Сетот се состои од лизгалка со прикачен кошаркарски обрач, лулашка и фудбалски гол со дополнителен обрач за кошарка. Основата на лизгалката е нелизгачка, а лулашката има функција за прилагодување на висината. Песок или вода може да се стават во основата на лулашката за поголема стабилност. Како додаток на разноврсноста на комплетот се привлечниот, разнобоен дизајн и страничните панели во форма на мечка. Погоден за деца од 3 до 6 години со максимална тежина од 40 кг. Должина на лизгалката 168 см, безбедносни страни до крај, со 2 топки и пумпа. Димензии: 207х181х121 см.
ден 18.790,00 со ддв.
Golema lizgalka so 3 lulashki

Голема лизгалка со 3 лулашки

07 950
Возраст: 36+ месеци
Димензии: Висина - 300 см
Должина - 595 см
Ширина - 380 см
Должина на лизгалка - 188 см
ден 192.000,00 со ддв.
Dino set so 2 lizgalki i lulashka

Дино сет со 2 лизгалки и лулашка

07 960
Возраст: 12+ месеци
Димензии: Висина - 172 см
Должина - 268 см
Ширина - 236 см
Должина на лизгалка 1 - 225 см
Должина на лизгалка 2 - 123 см
ден 37.050,00 со ддв.
Zamok so lizgalka i kukja

Замок со лизгалка и куќа

07 961
Возраст: 3+ години
Димензии: Висина - 146 см
Должина - 233,5 см
Ширина - 117,5 см
Должина на лизгалка - 166 см
ден 29.250,00 со ддв.
Kukja so lizgalka

Куќа со лизгалка

06 432
Возраст: 3+ години
Димензии: Висина - 58 см
Должина - 140 см
Ширина - 39 см
Должина на лизгалка - 123 см
ден 13.650,00 со ддв.
Лизгалка со лулашка 2 во 1

Лизгалка со лулашка 2 во 1

06 099
Возраст: 1+
ден 14.900,00 со ддв. ден 9.990,00 со ддв.
Lizgalka so lulashka i kosh

Лизгалка со лулашка и кош

06 141/1641
Возраст: 1+
ден 18.150,00 со ддв. ден 11.900,00 со ддв.
Сет 4 во 1

Сет 4 во 1

3023
Погоден е за деца од 24+ (месеци).
ден 8.970,00 со ддв.
Сет 7 во 1

Сет 7 во 1

3024
Спецификации: Погоден е за деца од 24 +. Димензијата на артикалот е 125 X 256 X 170 cm. Внатрешниот дел е 126 см. Има четири скали. Може да се користи во затворен и надворешен простор. Има лесна инсталација. Одлично е за одличен развој на детето. Возраст (месец) 24+ Димензии на производот: 124х250х150 см Големина на пакување: 58х127х52 см Тежина 24,4 кг
ден 11.634,00 со ддв.
Set ververichka so lulka,lizgalka i kosh

Сет верверичка со лулка,лизгалка и кош

06 140
Возраст: 2+
ден 17.940,00 со ддв.
ЛИЗГАЛКА SLIDE ALEGRA PINK 185cm 18016 MONI GARDEN

ЛИЗГАЛКА SLIDE ALEGRA PINK 185cm 18016 MONI GARDEN

066HBS1801603
Детска лизгалка со кош АЛЕГРА, ќе му овозможи на вашето дете време за забава и игра. Лизгалката има удобни нелизгачки скали за качување и регулирање на висината. Лизгалката е идеален подарок за сите мали палавковци од 3 до 6 годишна возраст, со максимална тежина до 40кг. Должина на лизгалката: 172см. 185x70x98 см Тежина на лизгалката 9кг.
ден 5.690,00 со ддв.
Pilsan замок со лизгалка

Pilsan замок со лизгалка

07-962
Наменето за деца на возраст 3+ Максимален капацитет на тежина 50 кг. 1 лизглка Може да се употребува во отворени и затворени простории Лесно е за поставување Забавно и безбеден замок за игра и забава на сите дечиња Може во исто време да се користи од едно или повеќе дечиња Материјалите не се штетни за децата.
ден 22.100,00 со ддв.
Pilsan замок со лизгалка pink

Pilsan замок со лизгалка pink

07-962
Наменето за деца на возраст 3+ Максимален капацитет на тежина 50 кг. 1 лизглка Може да се употребува во отворени и затворени простории Лесно е за поставување Забавно и безбеден замок за игра и забава на сите дечиња Може во исто време да се користи од едно или повеќе дечиња Материјалите не се штетни за децата.
ден 22.100,00 со ддв.
ЛИЗГАЛКА СО ЛУЛАШКА 18009 MONI GARDEN

ЛИЗГАЛКА СО ЛУЛАШКА 18009 MONI GARDEN

0661800902
ЛИЗГАЛКА СО ЛУЛАШКА 18009 СИНА MONI GARDEN Забавен детски сет од модуларната серија „ЧУДО“. Сетот се состои од слајд со кошаркарски обрач и лулашка прикачена на него. Лизгалката е стабилна, а прозорецот како и лулашката имаат функција за прилагодување на висината. За поголема стабилност, во основата на лулашката може да се стави песок или вода. Дополнување на мултифункционалноста на комплетот е привлечниот, повеќебоен дизајн. Лулашката има и музички механизам со светла во форма на мече кои се наоѓаат напред на безбедносната пречка. Погоден за деца од 3 до 6 години со максимална тежина од 40 кг.
ден 13.990,00 со ддв.
ЛУЛАШКА FOUR SEATS MASTER

ЛУЛАШКА FOUR SEATS MASTER

M91358
Омилената забава и активност во двор за сите деца. Издржлива и стабилна лулашка за супер забава на Вашите најмили. Производот е дизајниран во согласност со безбедносните стандарди на ЕУ. Металната рамка е дизајнирана да трае на отворено. Во сетот има дополнителни шипки кои што може да се стават во земја или бетон за фиксирање на лулашката. Голема лулашка на која истовремено може да се забавуваат 4 деца. Максимална дозволена тежина по седиште е 40кг, се препорачува за деца од 3 до 10 години.
ден 12.590,00 со ддв.
ЛУЛАШКА СО ЛИЗГАЛКА 3 ВО 1 MASTER

ЛУЛАШКА СО ЛИЗГАЛКА 3 ВО 1 MASTER

M91359/4045
Омилената забава и активност во двор за сите деца. Исклучително издржлива и стабилна лулашка со лизгалка за супер забава на Вашите најмили. Производот е дизајниран во согласност со безбедносните стандарди на ЕУ. Металната рамка е дизајнирана да трае на отворено. Голем сет на кој може да се забавуваат повеќе деца. Должина на лизгалката 183см Максимална дозволена тежина по седиште е 40кг, се препорачува за деца од 3-10 години Во сетот има дополнителни шипки кои што може да се стават во земја или бетон за фиксирање на лулашката
ден 14.990,00 со ддв.
Close