Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Столчиња за хранење

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Столче за хранење Comfort Plus - smoked pearl

Столче за хранење Comfort Plus - smoked pearl

STHC01801SP
Столчето за хранење е наменето за деца до 15 кг тежина.
ден 4.500,00 со ддв.
Stolche za hranenje yummy zeleno monster

Столче за хранење Yummy зелено - монстер

171106
Столчето за хранење е наменето за деца од 6 месеци до 15 кг тежина.
ден 3.750,00 со ддв.
Hranilka toto golema heart

Хранилка Тото голема - Heart

7888416
Наменета за деца од 6 до 36 месеци.
ден 2.990,00 со ддв.
Hranilka toto golema Jungle

Хранилка Тото голема - Jungle

7888415
Наменета за деца од 6 до 36 месеци.
ден 2.990,00 со ддв.
Hranilka toto mini Boat

Хранилка Тото мини – Boat

7888422
Хранилка наменета за дечиња кои самостојно седат, со максимална тежина до 15 кг.
Безбедносен систем со 5 точки на поврзување. 
Лесна конструкција за склопување, складирање и транспорт.
Материјал кој е лесен за одржување.
ден 1.990,00 со ддв.
Hranilka toto mini Heart

Хранилка Тото мини – Heart

7888423
Хранилка наменета за дечиња кои самостојно седат, со максимална тежина до 15 кг.
Безбедносен систем со 5 точки на поврзување. 
Лесна конструкција за склопување, складирање и транспорт.
Материјал кој е лесен за одржување.
ден 1.990,00 со ддв.