Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Toyz Дрвен баланс велосипед Enduro - Pink

Возраст: 2-6 години
Производител: Toyz
Шифра: TOYZ-0234
Датум на испорака: 1-3 дена
ден 4.500,00 со ддв.
ден 3.600,00 со ддв.
- +

Enduro дрвениот баланс велосипед ветува одлична забава на две тркала. Спортскиот дизајн, висококвалитетните материјали и воздушните гумени гуми придонесуваат Enduro да биде  соврвен велосипед за идните шампиони.

- Возраст: 2-6 години

- Максимална тежина: 30 кг

- Удобно возење по нерамен терен

- Гумени воздушни гуми

- Одличен изглед кој ветува забава, благодарение на класичниот елегантен дизајн на рамката

- Едноставно и безбедно маневрирање

- Одговара на висината на вашето дете поради прилагодливата висина седиште

- Лесно склопување

- Долговечност - цврстата рамка и високо квалитетните материјали овозможуваат многу години забава на детето

- Тежина на баланс велосипедот: 4,6 кг

- Димензии на тркала: 12″ ; Ширина на тркала: 5 см

- Димензии: L. 91 / W. 31 / H. 56 см

- Висина на седиште: 37-42 cm

- Гаранција за безбедност - велосипедот поседува целиот тест што го бараат прописите на ЕУ

Enduro дрвениот баланс велосипед ветува одлична забава на две тркала. Спортскиот дизајн, висококвалитетните материјали и воздушните гумени гуми придонесуваат Enduro да биде  соврвен велосипед за идните шампиони.

- Возраст: 2-6 години

- Максимална тежина: 30 кг

- Удобно возење по нерамен терен

- Гумени воздушни гуми

- Одличен изглед кој ветува забава, благодарение на класичниот елегантен дизајн на рамката

- Едноставно и безбедно маневрирање

- Одговара на висината на вашето дете поради прилагодливата висина седиште

- Лесно склопување

- Долговечност - цврстата рамка и високо квалитетните материјали овозможуваат многу години забава на детето

- Тежина на баланс велосипедот: 4,6 кг

- Димензии на тркала: 12″ ; Ширина на тркала: 5 см

- Димензии: L. 91 / W. 31 / H. 56 см

- Висина на седиште: 37-42 cm

- Гаранција за безбедност - велосипедот поседува целиот тест што го бараат прописите на ЕУ

Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично
Корисниците кои го купиле овој производ исто така купија
Сунѓер за бањање со појас за рака

Сунѓер за бањање со појас за рака

900230
Димензии на производот: 9x15cm.
Димензии на пакувањето: 11x19x5cm.
ден 230,00 со ддв.
Close