Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Toyz Тротинет 2 in 1 - Tixi Mint

Возраст: 3-6 години
Производител: Toyz
Шифра: TOYZ-0411/3238
Датум на испорака: 1-3 дена
ден 2.995,00 со ддв.
ден 2.396,00 со ддв.
- +

Скутерите денес се популарни кај децата и возрасните. Значи, тие не можеа да изостанат од понудата на „Toyz“ - сакаме сè што им прави активна забава на најмладите.

Tixi е скутер со три тркала, кој им овозможува одлична забава на вашите деца од 3 до 12 годишна возраст со максимална тежина до 50кг. Го поттикнува моторниот развој кај детето. Тротинетот Tixi е со стабилна висински прилагодлива рачка, седиште на преклопување (2-3 години, со максимална тежина до 20 кг.) и силиконски тркала со вградени светла.

Карактеристики:

- Безбедно возење - три тркала кои обезбедуваат стабилност

- Безбедно вртење - рамнотежа на телото при вртење

- Прилагодлива висина на рачката

- Преклопно седиште

- Силиконски тркала со вградени светла 

- Благодарение на рачката што може да се склопи, тротинетот е лесен за транспорт и за скалдирање

- Гаранција за безбедност - скутерот ги има сите потребни сертификати за квалитет EN71, EN60825

Скутерите денес се популарни кај децата и возрасните. Значи, тие не можеа да изостанат од понудата на „Toyz“ - сакаме сè што им прави активна забава на најмладите.

Tixi е скутер со три тркала, кој им овозможува одлична забава на вашите деца од 3 до 12 годишна возраст со максимална тежина до 50кг. Го поттикнува моторниот развој кај детето. Тротинетот Tixi е со стабилна висински прилагодлива рачка, седиште на преклопување (2-3 години, со максимална тежина до 20 кг.) и силиконски тркала со вградени светла.

Карактеристики:

- Безбедно возење - три тркала кои обезбедуваат стабилност

- Безбедно вртење - рамнотежа на телото при вртење

- Прилагодлива висина на рачката

- Преклопно седиште

- Силиконски тркала со вградени светла 

- Благодарение на рачката што може да се склопи, тротинетот е лесен за транспорт и за скалдирање

- Гаранција за безбедност - скутерот ги има сите потребни сертификати за квалитет EN71, EN60825

Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично
Close