Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Трамболини

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
BYOX ТРАМБОЛИНА Fun 10 Ft (304 cm)

BYOX ТРАМБОЛИНА Fun 10 Ft (304 cm)

066FJ10FT5
Производот е погоден за деца над 6 години и возрасни.
ден 15.990,00 со ддв.
BYOX ТРАМБОЛИНА СО СКАЛИЧКИ 8ft (244 cm)

BYOX ТРАМБОЛИНА СО СКАЛИЧКИ 8ft (244 cm)

066GSD244SM
Производот е погоден за деца и возрасни, за секој што сака да се забавува и да спортува.
ден 12.490,00 со ддв. ден 8.992,00 со ддв.
GSD ТРАМБОЛИНА СО СКАЛИЧКИ 8ft (244 cm)

GSD ТРАМБОЛИНА СО СКАЛИЧКИ 8ft (244 cm)

19353
Внимание не е наменето за деца под 3год
ден 11.490,00 со ддв. ден 9.766,00 со ддв.
Трамбулина

Трамболина

30535
ден 5.900,00 со ддв.
Трамболина Fischer-Price

Трамболина - Fischer-Price

93549
Димензии: 200х170х152 cm
Возраст 3+
ден 15.690,00 со ддв.
BYOX ТРАМБОЛИНА Jump 10 Ft (304 cm)

ТРАМБОЛИНА СО СКАЛИЧКИ 10ft (305 cm)

19354
Производот е погоден за деца над 6 години и возрасни.
ден 13.990,00 со ддв. ден 11.892,00 со ддв.
Трамболина со скалички 305 cm

Трамболина со скалички 305 cm

666666
Скокај безбедно!
ден 14.890,00 со ддв.
Трамболина со скалички 366 cm

Трамболина со скалички 366 cm

666662
Скокај безбедно!
ден 17.690,00 со ддв.
Трамболина со скалички 183 cm

ТРАМБОЛИНА СО СКАЛИЧКИ 6ft (183 cm)

19352
Скокај безбедно!
ден 9.990,00 со ддв. ден 9.390,00 со ддв.
Трамполина што се преклопува

Трамполина што се преклопува

Трамполина со лесна рачка за држење, што ќе ги охрабри децата да вежбаат и да се одржуваат во форма! Погодна е и за внатре и за надвор, има цврста водоотпорна подлога и цилиндрична челична рамка со издржлива завршна облога. За дополнителна безбедност, ватираната покривка наоколу ја опфаќа и рамката и оневозможува децата да исчекорат од јажето. Рачката едноставно се завртува, а ногарките се превиткуваат надолу за лесно складирање. Вклучено е упатство за составување. Максимална тежина од 25 кг. Соодветно за возраст над 3 години Димензии 54.51 x 14.5 x 46.51 cm Возраст 3+
ден 6.560,00 со ддв.
ТРАМБОЛИНА 6ft (183 cm) BYOX

ТРАМБОЛИНА 8ft (183 cm) BYOX

066GSD187SM
Производот е погоден за деца и возрасни, за секој што сака да се забавува и да спортува. Лесно може да се согоруваат вишок калории, да се подобри функцијата на белите дробови, да се подобри расположението и физичката состојба. Трамболината има дијаметар од 244 цм, висина од површината до основата за скокање - 55 цм и висина на мрежата - 150 цм. Комплетот вклучува заштитна мрежа, скала и заштита за дожд. Цевките се поцинкувани и изработени од не'рѓосувачки челик. Максимално оптоварување: 50 кг. Федери: 42 парчиња. Поцинкуван челик. Ногалки: 3 парчиња. Поцинкуван челик.
ден 12.490,00 со ддв.
ТРАМБОЛИНА Fun 10 Ft (305 cm) BYOX

ТРАМБОЛИНА Fun 10 Ft (305 cm) BYOX

066FJ10FT5
ТРАМБОЛИНА Fun 10 Ft (304 cm) BYOX Производот е погоден за деца и возрасни, за секој што сака да се забавува и да спортува. Погоден за деца над 6 години. Максимална тежина на корисникот 150 кг. Лесно може да согорува вишок калории, да ја подобри функцијата на белите дробови, да го подобри расположението и физичката состојба. Трамболината има дијаметар од 305 см, висина од површината до брануваа 76 см и нето висина од 180 см. Комплетот вклучува заштитна мрежа, скала и заштита од дожд. Цевките се поцинкувани и изработени од не'рѓосувачки челик.
ден 15.990,00 со ддв.
ТРАМБОЛИНА 4,7ft (140 cm) RED BYOX

ТРАМБОЛИНА 4,7ft (140 cm) RED BYOX

066FJ45FT14
ТРАМБОЛИНА 4,7ft (140 cm) RED BYOX Производот е погоден за деца кои сакаат да се забавуваат и да спортуваат. Лесно може да ја подобри функцијата на белите дробови, расположението и физичката состојба. Трамболината има дијаметар од 140 цм, висина од површината до основата за скокање - 35 см и висина на мрежата - 125 цм. Безбедносна мрежа е вклучена во комплетот. Максималното оптоварување е 50 кг. Федери: 30 парчиња. Ногалки: 6, галванизирана конструкција.
ден 6.990,00 со ддв.
ТРАМБОЛИНА 4,7ft (140 cm) BLUE BYOX

ТРАМБОЛИНА 4,7ft (140 cm) BLUE BYOX

066FJ45FT02
ТРАМБОЛИНА 4,7ft (140 cm) BLUE BYOX Производот е погоден за деца кои сакаат да се забавуваат и да спортуваат. Лесно може да ја подобри функцијата на белите дробови, расположението и физичката состојба. Трамболината има дијаметар од 140 цм, висина од површината до основата за скокање - 35 см и висина на мрежата - 125 цм. Безбедносна мрежа е вклучена во комплетот. Максималното оптоварување е 50 кг. Федери: 30 парчиња. Ногалки: 6, галванизирана конструкција.
ден 6.990,00 со ддв.
Close