Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Трицикли

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Chiplino Трицикл и баланс бајка 2 во 1 - Smarty Red

Баланс велосипед 2 во 1 tricycle/balance "Smarty"red

TRKSM0201RE
Погодна за деца на возраст од 1 година и повеќе, со тежина до 25 кг;
ден 3.690,00 со ддв.
Chiplino Трицикл и баланс бајка 2 во 1 - Smarty White

Баланс велосипед 2 во 1 tricycle/balance "Smarty"white

TRKSM0203WH/2851
Погодна за деца на возраст од 1 година и повеќе, со тежина до 25 кг;
ден 3.690,00 со ддв.
Chiplino Трицикл и баланс бајка 2 во 1 - Smarty Yellow

Баланс велосипед 2 во 1 tricycle/balance "Smarty"yellow

TRKSM0202YE/2850
Погодна за деца на возраст од 1 година и повеќе, со тежина до 25 кг;
ден 3.690,00 со ддв.
Трицикл LC1

Трицикл LC1 (Повеќе бои)

7888444
Наменет за дечиња кои самостојно седат до 25кг.
ден 5.290,00 со ддв.
Трицикл LC3

Трицикл LC3

7888451
Наменет за дечиња до 25 кг.
ден 5.290,00 со ддв.
Трицикл LC4

Трицикл LC4

7888464/2191
Наменет за дечиња кои самостојно седат до 25 кг.
ден 3.990,00 со ддв.
Трицикл LC5

Трицикл LC5 со лежечка позиција

7888461
Наменет за дечиња кои самостојно седат до 25 кг.
ден 5.890,00 со ддв.
Црвен ретро трицикл

Црвен ретро трицикл - Baghera

HERA860/2974
Овој црвен ретро тицикл е наменета за деца на возраст од 3+
ден 8.072,00 со ддв. ден 5.650,00 со ддв.
Трицикл Loco Croco - LC2

Трицикл Loco Croco - LC2

7888449
Loco Croco LC2 е трицикл со многу удобно, големо седиште кое може да се ротира. Наменет за дечиња до 25 кг. Мек, удобен, квалитетен материјал на седиштето кој не поти. Големо покривче за сенка. Помошни држачи за ноџињата на помали дечиња. Рачката за управување се подесува по висина. Помошна корпа за багаж.
ден 6.490,00 со ддв.
Трицикл Loco Croco - LC3

Трицикл Loco Croco - LC3

7888450
Loco Croco LC3 Tрицикл кој го следи растот на децата. Еден од најудобните модели на трицикли со многу удобно, големо седиште. Наменет за дечиња до 25 кг. Мек, удобен, квалитетен материјал на седиштето кој не поти. Безбедносен систем со 5 точки на поврзување. Големо покривче за сенка. Помошни држачи за ноџињата на помали дечиња. Рачката за управување се подесува по висина. Помошна корпа за багаж.
ден 5.290,00 со ддв.
Трицикл Loco Croco Rocket

Трицикл Loco Croco Rocket

7888480
Tрициклот Loco Croco Rocket го следи растот на детето. Тој е еден од најудобните модели на трицикли со високо квалитетно и многу удобно, големо седиште кое може да се спушти наназад во лежечка позиција. Наменет за дечиња до 25 кг. Мек, удобен, квалитетен материјал на седиштето кој не поти.
ден 6.190,00 со ддв.
ТРИЦИКЛ RITO S380 COOL QPLAY (Повеќе бои)

ТРИЦИКЛ RITO S380 COOL QPLAY (Повеќе бои)

S38001
Прилагодлива телескопска рачка за управување и длабока прилагодлива тенда. Безбедносни појаси со повеќе функции Удобно седиште со потпирач за грб кој се подесува Безбедносен појас со пет точки на отпор и удобно перниче на седиштето
ден 6.890,00 со ддв.
ТРИЦИКЛ RITO PLUS S380-8 GREEN BLUE LINK BRAKE QPLAY

ТРИЦИКЛ RITO PLUS S380-8 GREEN BLUE LINK BRAKE QPLAY

S380-805
Прилагодлива телескопска рачка за управување и длабока прилагодлива тенда. Безбедносни појаси со повеќе функции Удобно седиште со потпирач за грб кој се подесува Безбедносен појас со пет точки на отпор и удобно перниче на седиштето
ден 7.490,00 со ддв.
ТРИЦИКЛ RITO PLUS S380-8 COOL GREY LINK BRAKE QPLAY

ТРИЦИКЛ RITO PLUS S380-8 COOL GREY LINK BRAKE QPLAY

S380-816
Прилагодлива телескопска рачка за управување и длабока прилагодлива тенда. Безбедносни појаси со повеќе функции Удобно седиште со потпирач за грб кој се подесува Безбедносен појас со пет точки на отпор и удобно перниче на седиштето
ден 7.490,00 со ддв.
ТРИЦИКЛ RITO со "PU" ГУМЕНИ ТРКАЛА QPLAY (Повеќе бои)

ТРИЦИКЛ RITO со "PU" ГУМЕНИ ТРКАЛА QPLAY (Повеќе бои)

S400-02
ТРИЦИКЛ RITO со "PU" ГУМЕНИ ТРКАЛА BLUE QPLAY Прилагодлива телескопска рачка за управување и длабока прилагодлива тенда. Безбедносни појаси со повеќе функции. Удобно седиште со потпирач за грб кој се подесува. Безбедносен појас со пет точки на отпор и удобно перниче на седиштето. 25 см и 20 см PU тркала. Полиуретанските (PU) тркала се уникатен производ кој нуди еластичност на гумени тркала во комбинација со цврстина и издржливост на металните тркала. ON/OFF копче за ослободување на предно тркало. Нелизгачки педали. Потпирач за нозе. Практична шопинг корпа на задната страна. Наменет за деца на возраст од 10 месеци до 36 месеци. 4 начини на користење со цел да го прати детето во растот. Овој е прв трицикл на Qplay со механизам на склопување.
ден 7.790,00 со ддв.
ТРИЦИКЛ NOVA QPLAY (Повеќе бои)

ТРИЦИКЛ NOVA QPLAY (Повеќе бои)

T49122
Еве го еволутивниот супер трицикл на годината, QPlay Nova! Најкомплетен детски трицикл. Овај трицикл ќе стане Вашиот најдобриот сојузник да ги откриете новите места за време на Вашите прошетки. Бидејќи се преклопува, секогаш ќе биде на Ваша страна! Заштедува време и простор, се склопува толку многу и толку брзо што ќе можете да го носите за рачката за носење. Изненадени сте? Има уште повеќе!
ден 7.790,00 со ддв.
Chipolino Трицикл за близнаци

Chipolino Трицикл за близнаци

212MP/2626
Оваа играчка е погодна за две деца на возраст од 1,5 години и повеќе, со вкупна тежина до 40 кг .;
ден 9.990,00 со ддв.

Filter by:

Clear All
Min: ден 3.690,00 Max: ден 9.990,00
ден3690 ден9990
Close