Немате ставки во вашата кошничка.
Close
Пребарување
Filters

Тротинети

Види како Табела Листа
Подреди по
Приказ по страна
Chipolino 4 во 1 scooter tricycle balance ride on ALL RIDE - (Повеќе бои)

Chipolino 4 in 1 scooter/tricycle/balance/ride on ALL RIDE - (Повеќе бои)

DSAR02001SK
Погодно за деца од 3 години со тежина до 20 кг
ден 4.860,00 со ддв.
Тротинет Urban

Тротинет - Urban

31240
Наменет за деца од 3+ год. со килажа до 100 kg.
ден 5.690,00 со ддв.
Тротинет Cool

Тротинет Cool (Повеќе бои)

31237
Наменет за деца од 3+ год. со колажа до 100 kg.
ден 2.690,00 со ддв.
Toyz Тротинет - Tixi Blue

Toyz Тротинет 2 in 1 - Tixi Blue

TOYZ-0410
Возраст: 3-6 години
ден 2.995,00 со ддв. ден 2.396,00 со ддв.
Chipolino тротинет 2 во 1 scooter/ride on "X-PRESS" blue

Chipolino тротинет 2 во 1 scooter/ride on "X-PRESS" blue

DSXP02104BL
Карактеристики: • Мултифункционален производ, кој може да се користи на 2 различни начини - како што се тротинет за возење и тротинет за буткање; • Погоден за деца над 1 година возраст со тежина до 20/50 кг во зависност од тоа дали се користи како играчка за буткање или возење; • Иновативен, брз и лесен за употреба; • Погодно за деца на помала и поголема возраст; • Стабилна рачка; • Клипер на задното тркало; • Широки предни тркала за побавно возење; • Широка анти-лизгачка платформа; • Трепкаат разнобојни LED светла на тркалото; • Тркалата можат да стојат во права линија или да се вртат лево / десно. Тротинетот е изработена во согласност со барањата на европските директиви и стандарди за безбедност на детските играчки.
ден 3.990,00 со ддв.
Chipolino тротинет 2 во 1 scooter/ride on "X-PRESS" white

Chipolino тротинет 2 во 1 scooter/ride on "X-PRESS" white

DSXP02102WH
Карактеристики: • Мултифункционален производ, кој може да се користи на 2 различни начини - како што се тротинет за возење и тротинет за буткање; • Погоден за деца над 1 година возраст со тежина до 20/50 кг во зависност од тоа дали се користи како играчка за буткање или возење; • Иновативен, брз и лесен за употреба; • Погодно за деца на помала и поголема возраст; • Стабилна рачка; • Клипер на задното тркало; • Широки предни тркала за побавно возење; • Широка анти-лизгачка платформа; • Трепкаат разнобојни LED светла на тркалото; • Тркалата можат да стојат во права линија или да се вртат лево / десно. Тротинетот е изработена во согласност со барањата на европските директиви и стандарди за безбедност на детските играчки.
ден 3.990,00 со ддв.
Chipolino тротинет 2 во 1 scooter/ride on "X-PRESS" yellow

Chipolino тротинет 2 во 1 scooter/ride on "X-PRESS" yellow

DSXP02101YE
Карактеристики: • Мултифункционален производ, кој може да се користи на 2 различни начини - како што се тротинет за возење и тротинет за буткање; • Погоден за деца над 1 година возраст со тежина до 20/50 кг во зависност од тоа дали се користи како играчка за буткање или возење; • Иновативен, брз и лесен за употреба; • Погодно за деца на помала и поголема возраст; • Стабилна рачка; • Клипер на задното тркало; • Широки предни тркала за побавно возење; • Широка анти-лизгачка платформа; • Трепкаат разнобојни LED светла на тркалото; • Тркалата можат да стојат во права линија или да се вртат лево / десно. Тротинетот е изработена во согласност со барањата на европските директиви и стандарди за безбедност на детските играчки.
ден 3.990,00 со ддв.
Тротинет Kikka Boo - SIGMA

Тротинет Kikka Boo - SIGMA

550540/3986
Наменет за деца над 8+ години со тежина до 100 kg.
ден 3.190,00 со ддв.
ТРОТИНЕТ ПОРТОКАЛОВ БУБАМАРА SCOOTER 3 ВО 1

ТРОТИНЕТ ПОРТОКАЛОВ БУБАМАРА SCOOTER 3 ВО 1

32000609
ТРОТИНЕТ ПОРТОКАЛОВ БУБАМАРА SCOOTER 3 ВО 1
ден 1.690,00 со ддв.
Close